szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Wakacje 2006 gdzie spędziłyśmy, jak minęły


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Adka1
2006-08-17
Email
Witajcie Dziewczyny! Podzielmy się informacjami, gdzie byłyśmy w tym roku na wakacjach, gdzie warto jechac a gdzie nie. Ja w tym roku byłam nad morzem w Dźwirzynie k/ Kołobrzegu. Miejscowość mała ale fajnie rozmieszczona, 1 główna ulica i dużo różnych sklepików. Plaża piękna, z czystym piaskiem, bez żadnych kamieni. Jest kilka wejść na plażę, głównie po kilku schodkach drewnianych. Ale są też w innym miejscach takie gdzie można zjechać wózkiem dla dzieci lub wózkiem inwalidzkim. Plaża strzeżona. Są przebieralnie. Byłam tam 7 lat temu i dużo się zmieniło na plus. Wyładniało, porobione są chodniki, drogi. Ceny, wiadomo. Różne, trzeba chodzić i patrzeć bo w jednej budce lody kosztują 4 zł a w innej te same 3 zł. Ale wakacje są raz w roku. Moim zdanie warto jechac 


agnieszka74
2006-08-17
20:35:20
Email
W domu przy malowaniu....
agnieszka74
2006-08-17
20:35:39
Email
W domu przy malowaniu....

21Aneta
2006-08-17
21:01:15
Email
Niestety ja się nie mogę pochwalić... całe wakacje siedzimy w domku :( jakoś tak wyszło w tym roku, że mąż urlop dostanie dopiero we wrześniu,a że ja dopiero zaczęłam pracę urlop mi nie przysługuje. Więc... pozostaje obieżdżanie po rodzinie :)

21Aneta
2006-08-17
21:02:08
Email
"objeżdżanie" oczywiście...
emka
2006-08-18
02:31:36
Email
Mi właśnie kończy się urlop. W poniedziałek do roboty :(((
A dwa tygodnie wolnego spędzam w przeuroczy sposób, mianowicie piszę kochanego mgra Bleeee!!! Uagh. Tfu tfu.
Jak widzieice już mam serdecznie dość. Poza tym jest oczywiście uroczo -nareszcie jesteśmy z mężem i córcią sami w domu :)))
Śniadanie można razem zjeść, nie spędzam pół dnia w autobusie, nie padam na pysk o przyjściu do domu, zmieniam pieluchy (już co raz rzadziej ale jednak :), kładę się o 3 a wstaję o 9 - jestem nocnym markiem (tak to muszę wstwać o 6 - ohyda, wiem, wiem dużo osób tak wstaje ale ja nie lubię), i można się zdrzęmnąć w ciągu dnia (cuuudo).
Wakacje są wspaniałe!!!

Taa..

No może tak to wygląda...

Wakacyjne Buziaki ;))
Basia.26
2006-08-18
07:48:46
Email
ja z moją rodzinka spędziłam 10 dni w Ustce. tak moje drogie, tutaj wyczytałam kiedyś, jak któraś z was polecała to miejsce. i tak w pewien piatek jakoś tak na szybko znaleźlismy kwatery przez internet(piekne, nowy dom,140zł za pokój 4 osobowy, łazienka bardzo ładna, aneks kuchenny), maż skontaktował się z szefem czy urlop mu da, i w niedzielę z samego rana wyruszylismy w trasę 670km:) z naszym pięciomiesięcznym cudem:) pogoda dopisała aż za badzo, samo słonko, a przy tak małym dziecku to az sie marzy o chociaż jednym dniu pochmurnym. pociecha taka, ze Miłosz to wymarzony plażowicz:) Miejscowosc na prawde urzekajaca, ładnie odnowione domki ciesza oko, plaza czysta, morze cieplutkie. kurort dostosowany dla wózków- piękne deptaki do spacerów, promenada, podjazdy dla wózków pod sam brzeg morza. ładny port. sporo atrakcji organizowanych przy promenadzie. plaże nie sa nadmiernie zatłoczone. a cemy... hm, jak to ceny, w sumie żywilismy sie na mieście i bylismy zadowoleni. ceny ryb już trzeci rok utrzymuja sie na podobnym poziomie wiec nam pasowało:)
GosiaF
2006-08-18
09:38:06
Email
My tez byliśmy nad morzem w Sarbinowie. Urocza miejscowość, troszke moze za duzo atrakcji dla dzieci, bo mój 5-letni szkrab zamiast na plaże cianął nas na autka,zjeżdżalnie,piłeczki itp. A pogodę mieliśmy fantastyczną przez całe 2 tygod. tak że maluszki pokopali sobie w piasku jak nigdy dotąd.Pochodzę z poludnia Polski, a z dwójką dzieciaków byliśmy pierwszy raz. Najgorsza była podróż, zdecydowalismy sie na własny sam. a to wychodzi jakies 11 godz. jazdy - koszmar.Natomiast ceny noclegów przez przypadek mieliśmy rewelacyjny i to pare metrow od plaży. za pok. 3 os.-duży- 75,00 zł.Szkoda że wszystko tak szybko sie konczy.Pozdrowionka
Eryka
2006-08-21
14:30:24
Email
To my się wyłamiemy z nadmorskich wojaży. Oboje z mężem kochamy góry (zwłaszcza Tatry) i właśnie tu wylądowaliśmy. Wprawdzie tylko na kilka dni (brak duższego urlopu) ale zawsze coś. Nasz Kacperek skończył 10 miesięcy i już sie czuje jak mały góraliczek. A jak mu do twarzy w kożuszku, góralskim kapelusiku i małej ciupażce:) Z zadowoleniem wcina też oscypka. Z górek zaliczyliśmy tylko Gubałówkę (można wjechać wagonikiem), bo mały jeszcze nie potrafi samodzielnie chodzić, więc odpadały jakieś bujniejsze wzniesienia:) Za to tłukliśmy sie spacerówką po górskich ścieżkach i dróżkach. Miałam też nosidełko, ale jakoś lepiej nam było wózkiem. Pozdrawiamy Was gorąco:)))))
anika
2006-08-21
22:34:49
Email
My zaliczylismy Rowy (miedzy Łebą a Ustką). Mieścinka urokliwa. Na plaży superowy placyk zabaw dla dzieci (same zabawki Little Tikes), ogrodzony z jednym wejsciem, 5 zł za poł godzinki, ale jak juz sie tam wlezie to nikt czasu nie pilnuje. Plaża szeroka piaszczysta. Spokojniesze kwatery troche dalej od centrum, jakies 15-20 min. spaceru do plaży, ale wszedzie chodniczki porobione. Cena za pokoj 3osobowy 120zł. Sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką. Jest tez wesołe miasteczko z karuzelami dla małych dzieci. Zabrałam garnek i kuchenke zeby gotowac zupki, ale zupełnie niepotrzebnie bo jest wiele reatauracji gdzie mozna kupic dziecku pyszną zupkę czy pierogi. Bez dzieci lepiej tam nie jechac bo po 23 miasto zamiera i nie ma co robić. Ja raczej juz tam nie pojade bo co roku odwiedzam inna nadmorska miejscowość, ale chetnie poczytam wasze opinie o innych miejscach.

anika
2006-08-21
22:36:42
Email
a to my nad morzem...

anika
2006-08-21
22:40:50
Email
no i plac zabaw

Natalka86
2006-08-22
08:23:25
Email
A ja byłam ze swoim chłopakiem i naszym brzuszkiem w Sierakowie nad jeziorem (międzychodzkie).Co prawda to były tylko 3 dni bo Marcin nie dostał urlopu :/ ale było nawet miło,cisza i super plaża należąca tylko do ośrodka więc momentami było pusto na niej :) pokoik kolonijny z 3 łóżkami i odnowioną łazienką kosztował jedyne 30zl od os za dobę.Jedyne co to 600m do jeziorka,ale przez las wiec też jakaś przyjemność :) jak dla mnie było super,a może w następne wakacje pojedziemy tam z synkiem :D pozdrawiam i polecam SIERAKÓW
bela
2006-08-22
17:35:25
Email
ANIKA swietnie ze wkleilas to zdjecie z morzem!!!!Moglam sobie przypomniec ubiegle lata.Ja co roku od co najmniej 10-15 lat jezdzilam nad morze.W tym roku ze wzgledu na mojego 6 miesiecznego rozrabiake niestety nie pojechalam.Pojechala tylko moja mama i wszystko w tym czasie kojarzylo mi sie z wakacjami nad morzem: powietrze, wiatr, zapach jedzenia :-(.Mam nadzieje ze w przyszlym roku nasz szkrab pozwoli sie nam tam wybrac.Bardzo lubie Kołobrzeg (dawniej jezdzilam do Rowów i do Ustki)
bela
2006-08-22
17:36:54
Email
aaa a tegoroczne wakacje spedzilam w domku i 2 tygodnie u tesciow na wsi.
Kamila
2006-09-04
12:08:48
Email
Mam prośbę, głównie do Basi i Agaty :) byłyście w tym roku na urlopie w Ustce, czy mogłybyście podać mi namiary na Wasze pensjonaty? Chcemy jechać z mężem we wrześniu na tydzień nad morze, dobrze by było pojechać w "przetestowane" już miejsca :) Z góry dziękuję :)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum