szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - RATUNKU CZERNIAK :(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
natalka86
2006-07-12
Email
dziewczyny pomozcie mi swoimi wiadomosciami na temat czerniaka.jestem w 27tg. i wczoraj zauwazylam taka kuleczke w miejscu intymnym.pokazalam to mamie bo ona mialam juz troche problemow ginekologicznych i jest obcykana troche w tych sprawach i stwierdzila ze to czerniak.powiedziala ze nie mam sie tym przejmowac bo one sie czasami robia i same pekaja po jakims czasie,ale ja sie boje czy jest on grozny w czasie ciazy i czy powinnam cos z tym zrobic czy czekac az peknie?pomozcie dziewczyny!!!
MoNiSiA
2006-07-13
11:32:16
Email
Kati no i znowu dyskryminacja młodych matek. :-) Ja już tego nie skomentuję, bo szkoda słów na ciebie.
natalka86
2006-07-13
12:46:38
Email
dyskrymiancja wiekowa to zle podejscie do mlodych mam,bo kazda mama jest mamą :) i ważne żeby kochała dziecko a nie to ile ma lat.pozdroofka :)
pela
2006-07-13
21:04:16
Email
Natalia jak będzie ći się to powiększać lub boleć to nie zwlekaj z lekarzem. Mogą ci się zrobić żylaki krocza, a to straszna przypadłość.
natalka86
2006-07-14
09:01:49
Email
narazie się troche chyba jakby zmniejszyło a nie boli wogóle na szczęście :) ale dzisiaj piekna deszczowa pogoda w poznaniu o tym marzylam a w czasie tych upałów :D
baster
2006-08-11
21:23:28
Email
ja też coś takiego miałam, taki pęcherzyk a w srodku krew, koło cewki moczowej. też panikowałam!! poszłam do lekaża, który mi to przebił(oczywiście w znieczuleniu)oczyścił, przepisał antybiotyk i po kłopocie. to nic takiego powiedział że czasami tak się robi od wszystkiego i od niczego to znaczy może jakiś brudek się dostał, może to miejsce było podrażnione, nieważne w każdym bądz razie to nic strasznego nie martw się ale idz do gina a on to usunie i po kłopocie
kyja
2006-08-12
13:46:38
Email
nie rozumiem wpisu Kati: czy majac 20 lat jest się za młodą na bycie matką?czy może, zgodnie z obecnym trentem nalezy mieć dziecko-o ile się w ogóle na nie zdecyduje-w wieku grubo powyżej 30-stki, oczywiście, broń Boże, nie karmić piersią-jeśli już to tylko pare tygodni-żeby biust nie "poleciał", i nie przerywac cudownie trwającej kariery ( nie myśle tu o konieczności powrotu do pracy z przyczyn czysto ekonomicznych-bo inaczej nie będzie się miało co do gara włożyć)?odnosże wrażenie,że wpis tej osoby był li i jedynie esencją złośliwości.Bardzo przykre-oby jak najmniej takich wpisów na tym umierającym forum.Moja matka miała 20 lat , gdy mnie urodziła-nikt nigdy nie śmiał jej powiedzieć,że jest na macierzyństwo za młoda, co za czasy teraz mamy-korzystając z anonimowości, jaką daje sieć, ktoś pluje jadem... żałosne...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum