szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - biznes mamy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
sylwetka
2006-07-04
Email
Czy któraś z piszących tu mam jest może biznes mamą?Oprócz naszej Adminki, oczywiście. Tj. czy prowadzi własną firmę? Bo ja mam takie marzenia i chciałabym se pogadać. Pozdrawiam
Kamila
2006-09-02
11:28:38
Email
Sorki za literówki... mój brat nie był na karcie podatkowej tylko na ryczałcie... ;-)
weridiana
2006-09-02
23:24:44
Email
Kamilo ja nie zawieszałam działalności, wszystko funkcjonuje normalnie a płacę tylko zdrowotne bo tak trzeba i nic nie trzeba kombinować, chodzi o zawieszanie poprostu niesiesz L4 do ZUS a potem tam wypisywałam dokumenty na macieżyńskie. Może ktoś ci udzielił złej informacji, chyba że nie masz działalności 180 dni to mogą być problemy ale jak wcześniej pracowałaś i zaraz po zatrudnieniu otworzyłaś działalność (tak było w moim przypadku) to musiałam zanieść ksero świadectwa pracy i to wystarczyło. Pozdrawiam
Kamila
2006-09-07
14:31:43
Email
U mnie sytuacja wygląda troszkę inaczej, bo jestem dodatkowo na etacie... dlatego też muszę na macierzyńskim płacić całą składkę... wrrrrr... jakoś to ominę, muszę! Dzięki Weridiano za podpowiedź ;-)
weridiana
2006-09-07
20:22:02
Email
Kamilo nie ma za co dziękować dzielimy się swoimi doświadczeniami powodzenia w omijaniu przepisów buziaczki
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum