szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - APEL DO DZIEWCZĄT Z FORUM!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
dorotka
2006-06-01
Email
GOGA to bardzo lubi przypominać każdemu o intruzie na forum. dziewczyny, czy wy jej kiedyś zwrócicie uwagę? Przecież z Jowitą to ona zaczęła i walczyła potem tak zajadle. Żegnała sie z forum i nadal rządy wprowadza. Nie ma tematu, na którym by się nie znała i cały czas jątrzy. Wypędziła tymi gierkami wszystkie stare forumowiczki, a wy jej na to pozwalacie? Nawet zna się najlepiej na tym jak chować dwójkę i jak traktować starsze dziecko, podczas gdy sama ma jedno. Dziewczyny apeluję zignorujcie w końcu Goggę. Ona w każdym topiku nawiązuje do intrygantów, takich jak ja:), ale chyba przyznacie mi racje, ze nie można się znac na wszystkim, chyba, że się jest Gogą. Lider forum? Każdemu musi pokazać, ze niby mądrzejsza. Nie przeszkadza Wam, że stare forumki nie piszą? a nie wiecie może dlaczego?
katka
2006-06-02
10:46:24
Email
To prawda że nie każda nasza rada jest akceptowana przez wszystkich bo tudno czerpać wiedze tylko z oczytaia, ale jeśli coś sie nam nie podoba to można powiedziec to normalnie a nie wyzywając kogos od debili i to dotyczychyba nie tylko dorotki.Na kogo chcemy wychować nasze dzieci. No ale zawsze łatwiej komuś nabluzgać jak się go nie widzi. Wyjściem na głupie rady jest po prostu ich nie czytać a przede wszystkim nie stosować się do nich, bo przecież nikt nas nie zmusza do tego forum. A na prawde głupie rady zdarzają się tu czesto, głupie zapytania zresztą też. Nie każdy jest alfą i omegą i nie zawsze musi mieć racje.
Goga66
2006-06-02
11:14:48
Email
Generalnie zgadzam się z Tobą Katka. Mogą się zdarzać nietrafione rady. W końcu każda sytuacja jest odmienna i każdy trochę radzi z własnego doświadczenia czy swoich znajomych. Dobrze jednak znać różne opinie, bo czasem przy okazjji nasuwają sie np. pytania do pediatry. Ale nie zgadzam się, z opinią, że są tu głupie pytania. Jeżeli pojawiają się, oznacza to, że ktoś potrzebuje rady bądź pomocy. Jeżeli większość z nas to wie a ta jedna osoba nie, to szuka odpowiedzi i nie ma w tym nic głupiego. Nie rodzimy się z wiem i umiem, tylko nabywamy to w trakcie nauki i doświadczenia Pozdrawiam i życzę dziewczyny dużo słonka i uśmiechu :))
katka
2006-06-02
11:20:33
Email
Może to żle zabrzmiało że głupie pytania bardziej chodziło mi że tak oczywiste. Ale nie każdy wszystko wie, bo przecież macierzyństwo to codziennie nowa lekcja
Basia.26
2006-06-02
12:26:56
Email
Andzia_01 BRAWO!! słaśnie o to chodzi, dorotka nie ma nic ciekawego do powiedzenia, więc wszczyna tu "podwórkowe" kłótnie, żeby móc zabrać głos. Dorota, co ci Goga przeszkadza?? co cię to obchodzi, ze każdemu radzi, ze wypowaiada się itd?? jakoś nie widziałam "Mądrego" tematu założonego przez ciebie, w którym Goga by ci się narzucała, więc zbastuj odrobinę. masz dziecko?? masz z tym związany jakiś problem?? no to wejdz tu, zapytaj, a jak nie, to zmiataj z tymi swoimi wywodami poniżej krytyki. nie masz innych zajęć w domu?? co cię obchodzą tutejsze dyskusje skoro oprócz obrzucania błotem nic w nie nie wnosisz?? skoro Goga ci przeszkadza, to czy możemy liczyć na jakieś konstruktywne rady z twojej strony?? otóż stanowczo NIE, juz to nie raz pokazałaś... więc APELUJę DO DOROTKI, DAJ, PRZESTAń SIę OśMIESZAć:)
andzia
2006-06-02
17:38:46
Email
Przestańcie robic afery!!Opanujcie sie!Mialyśmy olewac wpisy dortoki/mapeta/jowity-a co sie dzieje??Kurcze to zalosne!Jestem tu juz od tak dawna a coraz zadziej pisze, bo nie ma po co sie klocic w koloko jedno i to samo!Zgadzam sie z Kyja szkoda ze archiw nie dziala mozna bylo by zobaczyc jaka tu byla atmosfera.Naprawde jestesmy doroslymi matkami, zonami, kobietami a co sie z nami dzieje.Rozmowy typu ty jestes taka a ty taka, a dlaczego uwazasz ze Gosia jest taka lub Migotka i wdawanie sie w glupia dyskusje.POPROSTU OLAC!
Goga66
2006-06-02
18:53:03
Email
Dziewczyny - Andzia ma w sumie rację. Nic nie dociera do tej osoby a więc lepiej zignorować. Miło jest być popieranym i bardzo Wam dziękuję, że tak dobrze o mnie myślicie ale szkoda dopieszczać takimi dyskusjami tę chorą osobę, bo jej tylko o to chodzi. Myślę, że ani ja ani Migotka, Monisia czy ktoś inny nie obrazimy się jeżeli nikt nie poprze nas mimo kolejnego ataku tej niezrównoważonej panny. Jej właśnie chodzi o wywołanie dyskusji. A jej apel o ignorowanie mnie jest tu już chyba po raz trzeci. Przestało to robić na mnie jakiekolwiek wrażenie. Olejmy. Miłego wieczoru Wam życzę i dużo słoneczka w weekend :))
anka74
2006-06-03
08:49:59
Email
Witam praca od 3 tygodni nawet nie mam czasu odpalić komputera do tego maż na polrocznej szkolce wiec jestem sama i tylko praca stas praca stas dzis weszlam na forum a tu pierwszy temat i znow glupoty dziewczyny po co wy sie czepiacie tych mam zajmijcie sie dziecmi jak nie odpowiadaja wam ich rady to nie pytajcie ja jak mialam watpliwosci zawsze pomoglyscie szczegolnie goga byla aktywna a jak naprawde potrzebuje sie pomocy bo sa chwile ze sie jest bezradnym to dobre slowo pomagalo wiec jak cos sie nie podoba to przemilczcie :Dorotki i inne. Pozdrowienia od czasu do czasu bede na forum o ile mi czas i stas pozwoli robi sie taki ruchliwy a jaka z niego piszczalka tylko piszczy.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum