szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - APEL DO DZIEWCZĄT Z FORUM!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
dorotka
2006-06-01
Email
GOGA to bardzo lubi przypominać każdemu o intruzie na forum. dziewczyny, czy wy jej kiedyś zwrócicie uwagę? Przecież z Jowitą to ona zaczęła i walczyła potem tak zajadle. Żegnała sie z forum i nadal rządy wprowadza. Nie ma tematu, na którym by się nie znała i cały czas jątrzy. Wypędziła tymi gierkami wszystkie stare forumowiczki, a wy jej na to pozwalacie? Nawet zna się najlepiej na tym jak chować dwójkę i jak traktować starsze dziecko, podczas gdy sama ma jedno. Dziewczyny apeluję zignorujcie w końcu Goggę. Ona w każdym topiku nawiązuje do intrygantów, takich jak ja:), ale chyba przyznacie mi racje, ze nie można się znac na wszystkim, chyba, że się jest Gogą. Lider forum? Każdemu musi pokazać, ze niby mądrzejsza. Nie przeszkadza Wam, że stare forumki nie piszą? a nie wiecie może dlaczego?
agnieszka74
2006-06-01
17:04:11
Email
Juz Cim odpowiadam..
Jestem starą forumowiczką i niestety nie pisze dlatego ze Goga się "wymądrza" ale dlatego ze nie mam na to czesto czasu.
A temat Gogi był poruszony i zakończony. Ma takie samo prawo pisac na tym forum jak i my, zwlaszcza ze nikogo nie obraża w przeciwieństwie do "dorotki" lub "mapeta".
dorotka
2006-06-01
17:09:08
Email
Nawet jak bzdury odpisuje? Poszukaj topiku o wit. d3, CHYBA NAWET SAMA JEJ pokazałas, ze bzduruje? Niestety jesteś jedną z nielicznych, która od czasu do czasu pisze, bo na więcej nie może sobie pozwolic z braku czasu. Inne wcale nie pisują.
pinkie
2006-06-01
17:43:51
Email
Goga jest osobą oczytaną i z dużym doświadczeniem życiowym. Ma prawo wiedzieć coś o wszystkim, niekoniecznie ze swojego życia. A to dlatego, ze wiele rzeczy ją interesuje i czerpie wiedzę z różnych środków przekazu, jak każda osoba o wysokiej inteligencji. Ale Ty nie musisz tego rozumieć, zwłaszcza, ze ciagle zajmujesz sie intrygami i jesteś skupiona na podniecaniu swojej zazdrości. Zacznij żyć swoim życiem, a życie innych zostaw w spokoju.I tak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.
MoNiSiA
2006-06-01
17:57:06
Email
Jeśli chodzi o temat z dwójką dzieci, to niestety nie przyznam ci racji, gdyż Gosia napisała ładnie o tym jak powinno traktować się starsze dziecko, o tym aby nie było zazdrosne. Myślę, że to dobra rada. Gosia jest doświadczoną kobitką i ma w sobie wiele mądrości. Ja lubię czytać Jej wypowiedzi. To jest forum i każdy ma prawo pisać swoją opinię na dany temat.
dorotka
2006-06-01
18:07:20
Email
Monisiu, to szkoda, ze nie zaprzestalas podawać wit D3, tak jak pisała Goga, no bo skoro to tylko na ciemiączko. Ale ona i tak jest najmądrzejsza i ze środków masowego przekazu czerpie. Tylko dlaczego podżega, ciągle się mnie czepiająć? W końcu ma w was wielkie obrończynie, to sama nie musi.:) Pozdrawiam was, bo wy jesteście fajne babki, tylko troche się pogubiłyście i macie niewłasciwego guru!!!!
Goga66
2006-06-01
18:12:12
Email
Dorotko - nikomu nie doradzałam odstawiania wit. D3. Czytaj ze zrozumieniem. A niepodawanie konsultowałam z 4 pediatrami i ortopedą. Wszyscy zabronili mi absolutnie Zuzi tę wit. podawać ze względu na małe 0,5x0,5 ciemiączko. Każdy twierdził to samo. Że małe ciemiączko to często następstwo b. dużej ilości wapnia. Za wczesne zarośnięcie grozi bardzo poważnymi urazami czaszki i mózgu. Zuzia ma roczek, zero krzywicy i świetnie się rozwija. Więc daruj sobie,. Nikt nic nie odstawia bez konsultacji z lekarzem!
MoNiSiA
2006-06-01
18:12:29
Email
Dorotko, a takie inne mam pytanie, czemu nie będziesz na tyle odważna, żeby podpisać się choćby swoim imieniem? :) Wiesz, przez GPS bardzo szybko można sprawdzić z kim się pisze.
pinkie
2006-06-01
18:17:27
Email
Wcale nie guru. Wyjaśnie Ci to. Goga nie narzuca nikomu swoich poglądów, lecz bierze udział w dyskusji. Każda z nas decyduje o własnym życiu , niekoniecznie się z nią zgadzając, bo każda z nas ma swój rozum. Goga spieszy każdej z nas rada i zawsze możemy liczyć na jej wypowiedź. A jedyną podżegaczką to Ty tu jesteś. I zdaje sie,ze tylko jej wypowiedzi dostrzegasz i Migotki, zeby im później wypisywać jakieś bzdury. We mnie wzbudzasz tylko litość, ewentualnie rozbawiasz mnie swoimi głupimi rozmowami ze sobą samą.
MoNiSiA
2006-06-01
18:21:08
Email
Pinkie brawo :-D
Migotka
2006-06-01
22:08:09
Email
No tak,zaczęło się robić zbyt spokojnie i dawna,przyjazna atmosfera zaczynała powracać...To niesprawiedliwe,że ktoś znów uwieśił się na Gośce :/__Ja bardzo ją lubię,jest wspaniałą kobitą,ma w sobie tyle życzliwości i mądrości.Bardzo się cieszę,że tak owocnie uczestniczy w forum i pragnie swoją wiedzą pomóc innym mamusiom.Skoro czujesz się zepchnięta na drugi plan,to również pomagaj i doradzaj,zamiast wiecznie sie czepiać.A co do liderki,to jedyną przodowniczka forum to chyba jestes ty sama,bo wtacasz sie absolutnie we wszystko.
dorotka
2006-06-01
23:05:32
Email
Skoro, to takie wolne forum, to co was tak rusza, że napisałam, jak to mówicie o Gośce? w konmcu jej nie obrażam, przecież grzecznie wyraziłam swoje zdanie. Migotko, uważaj, bo sie potkniesz:))), lepiej nie zabieraj głosu, tylko wydawaj kaśe męza. PoZdrawiam CIĘ Migotko!!!!!
Migotka
2006-06-02
08:36:42
Email
Niby dlaczego miałabym sie potykać???Znów coś chcesz ode mnie?Nie możesz prosto i utwarcie powiedzieć o co Ci chodzi,nie masz na tyle odwagi???Musisz snuc jakieś aluzje i intrygi?Napisz otwarcie na forum co ci nie pasuje i w czym ci tak naprawdę przeszkadzam!A pozdrowień od kogos takiego jak ty nie potrzebuję!!!!
Gosia
2006-06-02
08:44:20
Email
Wiecie co w marcu wróciłam do pracy i już mnie czasu miałam na forum a kiedy jeszcze zasiadałam przed kompem i widziałam ciagle jakieś głupie i puste zarzuty to odechciało mi sie cokolwiek pisać!!! Od wczoraj już nie pracuje zrezygnowałam z mało ciekawej pracy i wole zająć sie na razie dzieckiem, pomyślałam że znowu tu się " dołącze" ale tu znowu to samo...boże po co tak zaśmiecać forum jakimś obrażaniem i wyzywaniem. Kobiety(dzieci?)opanujcie się! Pozdrawiam... ps.mi kiedys pomogły rady gogi
kyja
2006-06-02
09:44:41
Email
i znowu, kiedy to się skończy? Dorotko, a kim Ty jesteś?jakoś nie kojarzę Cię z wpisów-jesteś matką? masz małe dziecko?jeżeli gdzieś na forum pisałaś o sobie, to przepraszam za moje pytania. Ostnio rzadziej zaglądam na forum-praca, dziecko, awariia sprzętu,itp. Dość długo jestem na forum-od lutego 2004 r. i NIGDY nie było tu ( i na forum archiwalnym)takich historii, które tu ostatnimi czasy wracają jak bumerang.Może warto sie zastanowić czy jest sens wzniecać niepotrzebne niesnaski?i zastanawiam się czemu one tak naprawdę służą?ktoś się nudzi na forum? hmm,droga wolna...
andzia_01
2006-06-02
10:06:40
Email
Jak przykro jest zajrzec na forum i zobaczyc ze znowu jest jakis intrygant czy może raczej intrygantka...Ja podobnie jak Kyja nie przypominam sobie dorotko, zebym kojarzyła Cię z forum jako matkę, która szuka tutaj rady i wsparcia od innych dziewczyn. Jakos tylko kojarzą mi się z Tobą tylko te intrygi. A jestem na tym forum tez długo bo praktycznie od końca 2003roku. A nie wypowiadam się za często bo mam dwoje małych dzieci, poza tym praca, dom, obowiązki...Ale na forum zaglądam dosyc regularnie bo czuje się tutaj prawie jak w rodzinie. Tylko smutno czytac jak się "oczernia"inne forumowiczki. Ja lubię czytac wypowiedzi i rady Gogi, może nie zawsze się z nimi zgadzam, ale przecież na tym polega dyskusja. Ale bardzo cenię ją jako człowieka, kochającą i troskliwą matkę. Jest bardzo inteligentną i mądrą osobą. I moze dlatego włąsnie nie odpowiada Ci jej osoba, bo sama nie masz nic mądrego do powiedzenia. MIgotkę zresztą też bardzo cenię. Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie-forumowiczki.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum