szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - BIOPSJA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Adka1
2006-05-16
Email
Witajcie Dziewczynki. od roku mam torbiel w ewej piersi. Dzis była u lakarki ma mi zrobić 8 .06 biopsje, bo się powiększyła dwukrotnie. Czy któraś miała. proszę podzielcie się za mna informacjami, pozdrawiam
ciekawa
2006-07-26
20:34:17
Email
Oczywiscie na włókniaki-bo o nich pisałam nie ma rady. poprostu ma sie skłonnośc i tyle. Ale sama zmiana struktury piersi napewno pomaga choć nigdy nie zabezpiecza do końca. Jeśli chodzi o włókniaka to jego odrazu widać na usg więc biopsji sie nie robi. Twoje torbielki czy inne gózki mogą mieć zupełnie inną przyczyne. Ja wiem doskonale-i tutaj wszyscy lekarze niezależnie od swoich teorii twierdzą ze włókniaki robią sie bo ma się skłonnośc i zmiany hormonalne. A inne gózki(torbiele, zmiany nowotorowe)nie wypowiem sie bo ja sie z tym akurat nie spotkałam.Znaczy miałam jedna torbielke ale sie wysuszyła sama jak tylko odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Swoja drogą tabletki to też dyskusyjna sprawa-lepiej sie kontrolować kiedy się je bierze-mnie zaszkodziły:(
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum