szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - BIOPSJA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Adka1
2006-05-16
Email
Witajcie Dziewczynki. od roku mam torbiel w ewej piersi. Dzis była u lakarki ma mi zrobić 8 .06 biopsje, bo się powiększyła dwukrotnie. Czy któraś miała. proszę podzielcie się za mna informacjami, pozdrawiam
katka
2006-05-16
22:00:15
Email
Nie mialam ale wiem ze nie jest to przyemne. i nie chodzi o bol ale o czekanie na wynik. Trzymaj sie
Adka1
2006-06-16
09:58:17
Email
Robili mi badanie 8 czerwca. Polegało ono na ty że podczas usg, po znalezieniu torbieli wbijana jest igła bez znieczulenia i wyciągany jest płyn strzykawką. Mnie bolało, bo nie jest przyjemne jak ktoś ci wierci igłą w piersi. za 2 tygodnie wyniki...
ciekawa
2006-06-16
11:46:05
Email
Nie mart sie torbielka to torbielka żadko się z daża ze coś jest nie tak. ja mam kilka włókniaków-miałam też torbielke ale sie wysuszyła sama. Takie żeczy robia się pod wpływem chormonów-niektórzy lekarze obarczaja skłonnośc genetyczną, inni twierdzą ze tabletki antykoncepcyjne choduja takie zmiany, jeszcze inni wskazuja na podwyższony poziom prolaktyny. Ja jestem po dwuch operacja wyłuskiwania tych włókniaków:( mam 4 blizy:( Pisałam troszkę o tym w temacie "za dużo prolaktyny" co prawda temat nieco innych zeczy dotyczył ale o tym tez wspomniałam. Jak masz jakies pytania to pisz odpowiem co wiem:) nie martw sie napewno wszystko bedzie dobrze:)
ciekawa
2006-06-21
21:43:24
Email
Adka masz wyniki???? mam nadzieje ze wszystko dobrze??
Adka1
2006-06-23
21:38:22
Email
Witam, no dzowniła, był długi weekend i mają być wyniki we wtorek lub czwartek. Dam znać jakie wyszły.Trochę mam pierta i się boję. Jak zaczynam o tym myśleć. Brrrr. Pozdrawiam
Adka1
2006-07-04
20:10:15
Email
wyobraźcie sobie co ja dziś przeżyłam. poszłam w końcu do lekarza po to badanie, bo juz 4 tydzien czekam.A tu się okazuje że ktoś (nie wiem czy ona-lekarka czy laborantka) pomyła się i zamiast zrobić badania na biopsję to zrobiły je na wyma, na cytologię i cały materiał do badań szlag trafił.a iałam tylko odebrac wyniki bez kolejki. wiec jak ona mi to powiedziala to mnie zamurowało.a ona zeby poczekała w kolejce to zrobi mi dziś jeszcze raz biopsję. ostatnio czekałam 4 godziny!!! tyle było ludzi. dziś podobnie.jak jestem silna, to się jak dziecko z tej bezradności rozpłakałam.ale mojaj mama akurat zadzwoniła jaki mam wynik i wkroczyła do akcji, przyszła zrobiła awanturę ze ostatnio czekałam tyle, to niech ona coś wymysli, skoro to z ich winy a nie z mojej. wiec wzięła mnie do gabinetu i zrobiła badanie. przy okazji zrobiła mi wykład czemu nie mam dzieci, że juz jestem w sumie stara i że bo po 35 roku to jajniki jada na rezerwie...ręce mi opadły, tak jak spod prysznica do wanny, dobija mnie na każdym kroku :-(( straszni są ci lekarze.
sylwetka
2006-07-04
21:29:41
Email
Adziu, tuli tuli Cię ja, jakby to zrobiła moja córcia na pocieszenie. Często gęsto w życiu tak jest,że wpadasz właśnie z deszczu pod rynne a w obliczu choroby i naszej bezradności, to upokarzające. Trudno sobie nawet wyobrazić, jak możesz się czuć.Trzymaj się dzielnie, dziewczyno! Uściski
Goga66
2006-07-04
21:39:46
Email
Adka - zaszłam w ciążę w wieku 38 lat dosłownie po 3 razach! Nie przejmuj się
ciekawa
2006-07-04
22:59:07
Email
Kretynka bo inaczej baby nazwać nie można!!!!!!!!! Nie przejmuj sie. A co do awantury to dobrze zrobiłyście. to nie żarty takie sprawy a one sobie pomyłki fundują. Trzeba je olac i tyle. Buziaki podrawiam
Adka1
2006-07-05
08:45:15
Email
Dzięki, kochane jesteście! A najgorsze jest to, że zamiast przeprosić w swoim czy tamtych imieniu, to powiedziała tylko: "no tak się zdarza..." i odwracała kota ogonem, czemu nie mam dzieci, że panikuję. Powiedziałam jej że co innego jak się idzie na badanie planowane a co innego jak ktoś się pomyli i nie z mojej winy mam cierpieć drugi raz.Coś strasznego z tymi lakarzami. I to była kobieta! Dzieki kochane że jesteście i dziękuje za wsparci. Zawsze mogę na WAS liczyć.
venuss
2006-07-21
18:52:50
Email
Adka CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI! Mój włókniak wycięto 1,5 roku temu. Teraz mam drugi, nowy, i torbiel mała tez, poza tym jestem w 4 tygodniu ciązy. te zmiany w piersi bolą i będą rosły i nie mozna ich na razie ruszać, nie wiem co będzie... ale nie dam się! Kobiety są najsilniejszym organizmem na świecie! Pozdrawiam Was
ciekawa
2006-07-21
20:42:29
Email
Wenus ja miałam dwie operacje z tego samego powodu:( Mam 4 blizy a włokniaków po wycięciu ostatnich ok 6:( Lekarka powiedział mi, ze puki nie zajde w ciaże, urodze i wykarmie dziecko nic z tym robić nie bedziemy. Poradziła mi tylko karmić ile sie da bo to zmienia strukture piersi i zapobiegnie nawrotom. Niestety jak sie już ma skłonnośc to będą sie robiły;(
GosiaF
2006-07-26
13:50:17
Email
Hej z tyma karmieniem piersia i nie robieniem sie torbieli ani włokniakow to nie dokonca prawda.Karmiłam 2 maluch jednego 14 drugiego 15 m-c. Apotem okazało się ze mam zgrubienie i tak do konca co lekarz to diagnoza inna.Miałam 2 biopsje cienkoglowe które wyszły dobrze ale potem zalecono mi grubigłowe wyssynie guzka w znieczuleniu miałam je w marcu 06 ale wszystko jest ok guzka nie ma w czerwcu miałam kontrolne usg i mam nadzieje ze to juz koniec. powodzenia
GosiaF
2006-07-26
13:51:10
Email
Hej z tyma karmieniem piersia i nie robieniem sie torbieli ani włokniakow to nie dokonca prawda.Karmiłam 2 maluch jednego 14 drugiego 15 m-c. Apotem okazało się ze mam zgrubienie i tak do konca co lekarz to diagnoza inna.Miałam 2 biopsje cienkoglowe które wyszły dobrze ale potem zalecono mi grubigłowe wyssynie guzka w znieczuleniu miałam je w marcu 06 ale wszystko jest ok guzka nie ma w czerwcu miałam kontrolne usg i mam nadzieje ze to juz koniec. powodzenia
GosiaF
2006-07-26
13:51:25
Email
Hej z tyma karmieniem piersia i nie robieniem sie torbieli ani włokniakow to nie dokonca prawda.Karmiłam 2 maluch jednego 14 drugiego 15 m-c. Apotem okazało się ze mam zgrubienie i tak do konca co lekarz to diagnoza inna.Miałam 2 biopsje cienkoglowe które wyszły dobrze ale potem zalecono mi grubigłowe wyssynie guzka w znieczuleniu miałam je w marcu 06 ale wszystko jest ok guzka nie ma w czerwcu miałam kontrolne usg i mam nadzieje ze to juz koniec. powodzenia
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum