szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Gosiu wszystkiego naj!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-05-11
Email
Gosiu!!! Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.


Mapet
2006-05-11
20:46:50
Email
Nie no to juz przesada ten MAPET pozwyżej co tak potwornie zbluzgał i obraził GOSIĘ to nie ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZCZYT WSZYSTKIEGO.CÓ ZA HAMSTWO!!!!!!!!!!!!!
samalandra
2006-05-11
21:18:01
Email
Gośka wszystkiego najjjjjjjjlepszego. Z Twoją ładną buzią dożyjesz 150 lat :) Kurde ja bym chciała tak wyglądać w Twoim wieku. Pocieszam się tym że mam geny po mamie a ona młodo wygląda jak na swój wiek:)
Basia.26
2006-05-12
07:09:15
Email
to i ja dołączę się do życzeń, wszystkiego dobrego, pociechy z rodzinki i szybkiego spełnienia marzenia o domku:) B&Ł&M
Kamila
2006-05-12
10:01:08
Email
Gosiu i my także składamy CI najserdeczniejsze życzenia zdrówka i spełnienia marzeń!
Goga66
2006-05-12
11:14:54
Email
dziękuje Dziewczyny - jakoś muszę się pogodzić z 4 krzyżykiem na karku. :) Uważam, że 30-tka jest najpiękniejszym wiekiem dla kobiety. Jesteśmy już świadome czego chcemy a wciąż młode. Chciałabym taki sam tekst wpisać tu za 10 latek :) Ale nie jestem tego pewna ....\
MoNiSiA
2006-05-12
12:18:07
Email
Gosiu! I tak świetnie wyglądasz na swoje lata! Naprawdę, a do tego jesteś aktywna, luzacka :) Zresztą macierzyństwo strasznie odmładza, zwłaszcza kobietki po 35 roku. Czasem to coś w rodzaju leku na zmarszczki, buzują bowiem podczas ciąży hormony, które super wpływają m.in. na cerę ;) Zresztą sama wiesz :) Ja tylko przypominam żebyś się nie dołowała ;) Nie ważne czy mama jest gruba, chuda, stara, młoda. Dzieci kochają swoją mamę za to, że jest i dba o nie. A Zuzia Cię kocha i zawsze będzie, bez względu czy skończysz 50, czy 60 lat. I to powinno się liczyć :) Pozdrawiam Cię mocniutko :*** I oczywiście śliczną ciemnooką Zuziunię :*
Goga66
2006-05-12
12:33:27
Email
Kochana jesteś Monisiu. Na razie się nie dołuję, bo jeszcze to do mnie nie dotarło. Z drugiej strony, to przecież tylko cezura czasowa ustalona przez czlowieka. W końcu jeden dzień wcześniej byłam 30-latką a dzień póżniej już nie. Tak myśląc o tym, to nawet zabawne, bo przecież w ciągu jednego dnia postarzałam się o całe dzesięciolecie (w sensie postrzegania) hih
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum