szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Gosiu wszystkiego naj!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-05-11
Email
Gosiu!!! Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.


MoNiSiA
2006-05-11
10:32:56
Email
Przepraszam za tyle powtórzeń, wina serwera ;) Pozdrawiam i jeszcze raz - wszystkiego naj!
Goga66
2006-05-11
15:43:04
Email
Dzięki Monisiu :) Starość nie radość :) A czuję się wciąż jak 20-latka. A tu taka niespodzianka ;) 2x tyle
setka
2006-05-11
15:45:45
Email
Dołaczam sie do zyczen:)))))))) sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat
MAPET
2006-05-11
16:56:12
Email
chyba zbyt stara jesteś na takie forum, co? I jeszcze sie obnosisz rupieciu? w zasadzie mogłabyś byś babką , a nie matką i Gosia rządzi, co? a te mamuśki jej przyklaskują i wciąz sie jej kłaniają, gosia, goga, bleee, niedobrze się robi od ciebie
Goga66
2006-05-11
17:27:07
Email
hola dziewczynko, bo skończysz w sądzie za zniesławienie i będzie Cię to drogo kosztować. Lecz się albo znikaj. Wystarczy nakaz prokuratora i admin da twoje namiary, a ja mam sporo prawników w rodzinie i wśród znajomych. Przekraczasz chamstwem wszelkie granice.
Goga66
2006-05-11
17:36:28
Email
Jeżeli gdzieś poobrażasz inne dziewczyny, to załatwię Ci proces szybciutko. Wnioski zbiorowe są szybciej rozpatrywane. Już rozmawiałam w tej sprawie ze znajomą prokurator. Internet nie jest tak 100 proc. anonimowy jak by Ci się zdawało. Tylko lenistwo mnie dotychczas powstrzymywało od jakiegoś ruchu. Radzę Ci więc żebyś postarała się, żeby dowody Twojego bezczelnego chamstwa zniknęły z tego forum. Może adminka się nad Tobą zmiluje.
MoNiSiA
2006-05-11
18:58:09
Email
Wiesz co, mapet. Przykro się robi jak czyta się takie chamstwa. To jest forum. Przeczytaj proszę definicję tego wyrazu. Na forum mogą siedzieć wszyscy Ci którzy mają na to ochotę. Bez względu na wiek, wyznanie, płeć, czy taką prymitywność jaką ty się wykazujesz. Uwielbiam zdrobnienia imion. Tak więc zawsze zamiast Goga będę mówić Gosia. Zresztą możesz przeczytać mój nick ;) Nie wiem, coś się tak uczepiła wieku!? No masakra. Być potępionym przez to, że albo ma się za mało, albo za dużo lat. To tylko naprawdę mało inteligentni ludzie wyznają takie zasady. A zresztą składałam tu życzenia a ciebie się one nie dotyczą. Co cierpisz, że tobie nikt na urodziny nie złoży życzeń? Nie martw się dzień zwierząt nie długo nadejdzie :D Hehehe, pozdrawiam mapeciątku ;)
pinkie
2006-05-11
18:59:50
Email
Przyłączam sie do NAJLEPSZYCH ŻYCZEŃ

MoNiSiA
2006-05-11
19:00:58
Email
pinkie, ale piękne pink-owe kwiatuszki ;)
Goga66
2006-05-11
19:29:50
Email
Dziękuję dziewczyny za życzenia. kochane jesteście :)
Julia
2006-05-11
19:49:35
Email
Goga od nas również najlepsze życzenia! Bądź szczęśliwa i nie daj się :o)
agnieszka74
2006-05-11
19:56:11
Email
Gosiu !
..W dniu urodzin życzę Ci:
subtelnej niecierpliwości wiosny,
łagodnego wzrastania lata,cichej dojrzałości jesieni
i mądrosci dostojnej zimy.
Wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Chciałabym aby nigdy nie zabrakło Ci CIEPŁA i MIŁOŚCI najważniejszych osób, w Twoim życiu.
- aga z rodzinką :))) Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała i aby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój:)

Goga66
2006-05-11
20:08:46
Email
Dziękuję, dziękuję :)
Agata
2006-05-11
20:13:38
Email
Gosiu...życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, jak najwięcej radości z dzieciątka i samych słonecznych dni:)
andzia
2006-05-11
20:30:24
Email
Gosia my tez z najlepszymi zyczeniami do Ciebie-A.W.R
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum