szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dwie kreseczki :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Kamila
2006-05-07
Email
Julia zaczęła nowiną to i ja się pochwalę :) jeszcze nie mam 100% pewności, ale chyba też jestem w ciąży! Miesiączka mi się spóźnia 15 dni, test wyszedł pozytywnie, więc... 12. maja idę do lekarza :) kurcze.. już drugie dziecko "urodzę" na tymm forum :] ciąża.. hihi znów będę wyglądać jak hipcio :-) buziaczki!
Kamila
2006-05-10
13:10:14
Email
Julio nie planowaliśmy tego dziecka.. jestem przerażona tym wszystkim... tzn. raz się cieszę a zaraz umieram ze strachu! Czy dam radę.. Kinia jeszcze taka mała.. i wogóle tyle wątpliwości..
agnieszka74
2006-05-10
13:54:36
Email
Kamila jedno przy drugim się wychowa, dasz rade :))
Ja Ci tak pisze ale sama nie wiem czy bym nie panikowała ;)))
Julia
2006-05-10
14:29:42
Email
Hej Kamila! Ja też mam wątpliwości, one zawsze są. A najfajniejszą rzecz mi powiedział mój tata, jak się dowiedział: Będzie wam trudno, ale nie znam nikogo, kto by sobie w takiej sytuacji nie poradził. Na pewno będzie ok, zobaczysz, jak to będzie fajnie, jak Kinia sie będzie bawić z niewiele młodszym bratem lub siostrą (życzę brata ;o)), będzie mu wszystko pokazywać i na pewno bedzie dla niego/niej wielkim autorytetem ;o)
Kamila
2006-05-11
19:40:15
Email
I już wiadomo :) 6 tydzień :)))) zobaczyłam bijące serduszko.. i znów mi się łezka zakręciła w oku.. jak przy Kini :)))) termin na 01.01.2007! Ale data! Postaram się urodzić jeszcze w 2006 ;-) troszkę się wystraszyłam, bo pare dni temu strasznie rozbolał mnie brzuch w nocy.. aż się obudziłam.. powidziałam dziś p. doktor i jeśli się powtórzy to położy mnie na obserwcji.. kurcze a tak bym chciała przepracować tą ciążę! Calusią... no nic, chyba się przenoszę do działu CIĄŻA.. no nie.. jeszcze to do mnie nie dociera :)
Goga66
2006-05-11
19:46:38
Email
Dziewczyny gratuluję i trochę zazdroszczę. Z sentymentem wspominam okres ciąży, bijące serduszko, rosnącą fasolkę a wraz z fasolką brzuszek. Jeszcze przez dwa miesiące po porodzie mówiliśmy o Zuzi nasza fasolka. Dużo zdrówka dla Was i rozwijających się maluszków
Julia
2006-05-11
19:47:12
Email
Kamila gratulacje!!!! Życzę Ci aby wszystko było ok. Teraz na mnie kolej do lekarza :o)
agnieszka74
2006-05-11
19:50:54
Email
Ciotka jeszcze raz gratulujemy !!!
Buzka !!!:)))

Agata
2006-05-11
20:02:32
Email
Kochane Moje..........nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę z Waszych "fasolek" .To cudowne wiadomości. Dbajcie o siebie bardzo. Mocno Was ściskam Julio i Kamilko i pogłaskajcie brzuszki od "ciotki" Agaty
sylwetka
2006-07-21
12:15:29
Email
Kamilo, napisz też co u Ciebie i w tym dziale. Cieakwe jesteśmy czy wszystko dobrze. Głaski
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum