szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dwie kreseczki :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Kamila
2006-05-07
Email
Julia zaczęła nowiną to i ja się pochwalę :) jeszcze nie mam 100% pewności, ale chyba też jestem w ciąży! Miesiączka mi się spóźnia 15 dni, test wyszedł pozytywnie, więc... 12. maja idę do lekarza :) kurcze.. już drugie dziecko "urodzę" na tymm forum :] ciąża.. hihi znów będę wyglądać jak hipcio :-) buziaczki!
agnieszka74
2006-05-07
09:53:40
Email
Kamila nasze najszczersze gratulacje !!!!!
Sciaskamy mocno '!!!! Buziaczki :))))

MoNiSiA
2006-05-07
10:57:51
Email
O rany, ale super wiadomość!!!!!!!!!!!!! :) Gratuluję najmocniej jak mogę :) Kamilko, jeśli mogę spytać z ciekawości, to czy dzidziuś jest z mężem, tatą Kingi? Pozdrawiam gorąco i serdecznie, odpoczywaj dużo :***
Julia
2006-05-07
13:02:36
Email
Kamila, ale jaja :o) Zgrałyśmy się nieźle. Chociaż u Ciebie to bardziej pewne, bo już tyle Ci się okres spóźnia. A ja nie wytrzymałam i już dzis napisałam, chociaż dzisiaj właśnie miałam dostać okres, bo 28 dzień cyklu, chociaż ostatnio przeważnie miałam go w 26-28 dniu. Poza tym test ciążowy mi wyszedł pozytywny i tak jak poprzednim razem co chwila latam do łazienki sikać, no i trochę mi mdło od trzech dni. A Ty jakie masz objawy? Robiłaś test? Gratuluję serdecznie!! I Ściskam najmocniej!!
Julia
2006-05-07
13:03:45
Email
Z tego wszystkiego przeoczyłam, że robiłaś test ;o) Sorki :o)
andzia
2006-05-07
13:12:30
Email
TO SUPER NOWINY :)BEDA DWA NOWE DZIDZIUSIE :)GRATULACJE
Isia
2006-05-07
13:36:17
Email
Kamilko, stara wiedźmo, moje najserdeczniejsze gratulacje!!! Pisz wszystko- jak się czujesz, na kiedy masz termin... A może przeniesiesz się do działu "ciąża"? Nie, pisz tutaj też, OK? Pozdrawia cię serdecznie Isia z Weroniką. Buziaki dla Kindziorka!!

pinkie
2006-05-07
13:42:48
Email
No, no dziewczyny... GRATULACJE DLA WAS OBU! I najlepsze życzenia dla Was i Waszych dzieci ! Dbajcie o siebie !

Magdalenka
2006-05-07
15:33:17
Email
gratulacje dziewczyny! ja tez chce!!!!! ale postanowilismyze kolejna ciaza za rok w wakacje.
Kamila
2006-05-07
20:17:38
Email
Dzięki dziewczyny! Monisia.. ten dzidziuś to oczywiście "mężowy"- pogodziliśmy się pół roku temu i mam nadzieję, że to co najgorsze dawno już za nami! Choć przyznam, że mam lekki lęk w sercu :( ale mąż stale mnie z niego wyprowadza :) Julko moja droga, byłam u lekarza 27.04. i USG jeszcze niczego nie wykazało (zdziwiłam się szczerze mówiąc), lekarka powiedziała, że za wcześnie, ale widzi tu sukces! Strasznie się boję i cieszę :] A objawy to brak okresu ponad 14. dni, mdłości.. najgorsze poranne.. i strasznie mi buzię wysypało :( marzę o synku, więc dziewczyny trzymajcie kciuki! A jutro jeszcze powtórzę test i wydaje mi się, że znów będą 2. kreseczki :) Julia pisz co u Ciebie, kiedy do lekarza się wybierasz??
kyja
2006-05-07
20:21:53
Email
gratulacje Kamila!! az dziwnie się czuję-wszyscy naokoło zachodzą w ciążę;-)))zdawaj relację co i jak:-)!!!cieszę się,że wszystko się ułożyło w Wasyzm małżeństwie.Pozdraiwam Wasza czwórkę;-)))
Eryka
2006-05-07
21:32:15
Email
Kamila! Serdeczne gratulacje. Życzę Ci wspaniałego braciszka dla swojego Kindziorka:))
agnieszka74
2006-05-10
08:32:49
Email
ciotka i jak tam ??? byłas u lekarza ???
Kamila
2006-05-10
09:03:41
Email
Do lekarza idę jutro.. strasznie mnie mdli :((((( najgorzej jest rano :((( uffff ogólnie wszystko dobrze, dochodzi do mnie myśl, że będę drugi raz mamą :)
Julia
2006-05-10
09:08:21
Email
Kamila napisz koniecznie co u lekarza! Mnie jakoś mdłości na razie nie męczą, jest mi trochę niedobrze, ale tak lekko, do wymiotów jeszcze daleko. Bardzo bym chciała, żeby było jak w poprzedniej ciąży, wtedy też miałam lekkie mdłości ale na tym się skończyło. Ja jeszcze chyba nie do końca wierzę, że będę mamą po raz drugi ;o) Tzn nie dociera to do mnie chyba tak do końca. Kamila... nie odpowiedziałaś na moje pytanie, czy planowaliscie dziecko, wymigujesz się, czy zapomniałaś? ;o) Pozdrówka i trzymaj się! :o)))))))
sylwetka
2006-05-10
09:56:53
Email
Serdeczne gratulalu mamie po raz drugi. Życzę mało mdłości i dużo przyjemności.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum