szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Muzyka jaka preferujemy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Mapet
2006-04-11
Email
No,jest temat poświecony naszym gustom w modzie,naszym upodobaniom literackim,naszym zainteresowaniom i hobby,ale nie widzę tematu,który poświęcony był by muzyce jaką lubimy słuchać.Jest tyle gatunków muzyki,może podzielimy się ze sobą jaki gatunek muzyki lubimy,a może mamy ulubione piosenki,lub wykonawców???
Goga66
2007-01-17
18:46:18
Email
Hehe - ja tak napisałam i nawet nie zauważyłam. Pewnie, że The Doors :) To były czasy, że momentami ledwo na oczy patrzyłam, bo byłam zmęczona i niewyspana - najróżniejsze głupoty wtedy się pisze ze zmęczenia. Ale żeby to był powód do smucenia się, to chyba przesada ;)))
Goga66
2007-01-17
20:29:27
Email
A jeżeli chodzi o Enya to grają jakąś przerobioną (wg mnie nieco cepeliowsko) muzykę celtycką - dla mnie zbyt przesłodzoną (wolę oryginalną). Oczywiście w swojej klasie to niezłe i trudno krytykować chociaż osobiście nie przepadam.
Inna sprawa, że nie każdą muzykę trzeba od razu klasyfikować, szufladkować. Sztuka nie zawsze daje się włożyć w ramki.
Roma
2007-01-18
14:30:56
Email
Kiedyś załuchiwałam się w Pink Floyd [ wielka długoletnia miłość..:)],Dead Can Dance [ teraz mnie odrzuca ten smutek , nostalgia..],The Doors [ powracam czasem..], Joplince [ także], Bobie M. [też],rocku gotyckim [ nie bardzo, przeszłam to jak koklusz..he..],muzyce instrumentalnej [ owszem, powracam..], filmowej [ także powracam], miałam też etap słuchania Clannadu,Ery,muzyki organowej,jazzu..etc,nie sposób wymienić ..A tak poza tym lubię piosenkę francuską, nieśmiertelną Edith Piaf, skoczną i wesołą muzykę ludową Zielonej Wyspy,Renatę Przemyk,Mannam, U2,Jacka Kleifa, Kosiarkiewiczową...Ale i tak najczęściej słucham radia.:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum