szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Muzyka jaka preferujemy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Mapet
2006-04-11
Email
No,jest temat poświecony naszym gustom w modzie,naszym upodobaniom literackim,naszym zainteresowaniom i hobby,ale nie widzę tematu,który poświęcony był by muzyce jaką lubimy słuchać.Jest tyle gatunków muzyki,może podzielimy się ze sobą jaki gatunek muzyki lubimy,a może mamy ulubione piosenki,lub wykonawców???
Goga66
2006-04-11
12:14:34
Email
Wymienię: jazz - Garbarek, Faroah Sanders, M. Davis przede wszystkim. Generalnie sax i trąbka. chorały gregoriańskie, muzyka, powiedzmy, etniczna, głównie celtycka ballada z harfą(podróbki mniej lubię), niektóre rodzaje muzyki barokowej, ballady (takie w typie "Zegarmistrza Światła" czy turystycznych np. Wolna Grupa Bukowina ale przepadam też za mądrymi tekstami Tomka Szweda chociaż country nie lubię, jednak to jego country jest mocno umowne. Teksty za to są odjazdowe). Muzyka Bobasa też mi przypadła do gustu :))) Z rockowej to chyba tylko De Doors. Chociaż okres latek 60-tych Joplinka itp. też może być, muzyka hippi ale tego wszystkiego rzadziej słucham.
MoNiSiA
2006-04-11
12:58:14
Email
Ja słucham przede wszystkim współczesnej muzyczki ;) Dużo muzyki dance, pop i hip hop, rzadko techno. Wykonawców (zespoły) hip hopowych jakich lubię to : Verba, Jeden Osiem L, KaRRamba, Sidney Polak, Mezo, Liber. Z popu/dance lubię słuchać utworów m.in. Virgin, Pussycat, Ann Winsborn. Ostatnim moim hitem jest utwór Fort Minor - Where'd You Go.
Yuta
2006-04-11
13:39:53
Email
Aż sobie cichutko westnęłam, bo kiedyś czasu na słuchanie muzy miałam zdecydowanie więcej, całą ciąże, bo większość to niestety L4 słuchałam sobie całymi dniami różnistych wykonawców, a teraz czasu mam tylko tyle co w samochodzie i sobotami i niedzielami się zdarzy. Ale wracając do tematu - kręci mnie przed wszystkim mocna muza (jak KORN, Rammstein, Soulfly, Sepa i takie tam), reggae (Izrael, Brygada Kryzys, Bobik Marley itp.), rock (Faith No MOre, Mike Patton w kompilacjach), jazz (Komeda, Ufo itp), generalnie muza z sercem.
Mała
2006-04-11
20:28:04
Email
CO do mnei to cóż...generalnie to rock.Typu Lady Pank, Perfect, Dżem.Kiedyś przepadałam za SDM.Odpowiada mi też muzyka współczesna.Ale z umiarem:)Czasem dla rozluźnienia słucham tatu:"nas nie doganiat";)
Migotka
2006-04-11
21:14:09
Email
Moje upodobania muzyczne prawie w całości pokrywają się z tym co napisała Monisia.Bardzo lubię Lerka i Donia:)Rozbraja mnie większość piosenek Lady Pank,a "Kołysanka dla nieznajomej"Perfectu rozczula serducho:]Ogólnie muzyka minionych lat mi sie podoba.Aha i ostatnio nie wiem dlaczego,ale rycze przy "Bursztynku" Fasolek:)))

MoNiSiA
2006-04-11
21:14:22
Email
Mała, tatu ma naprawdę fajne piosenki :) Pozdrawiam.
pinkie
2006-04-13
08:37:03
Email
Ależ mamy różne gusta! Mój można zamknąć w muzyce, którą serwuje mi mój ukochany Program Trzeci Polskiego Radia. Z nowościami jestem na bieżąco. A oprócz radia słucham płyt z czarną muzyką - R'N'B Soul,Funky, oprócz tego Smooth Jazzu i Swingu. Bo - tu oświadczam uroczyście - KOCHAM SINATRĘ i spadkobierców jego piosenek. Najmilej mi w duszy gra: Boyz II Man, Janet, Lauryn Hill, Alicia Keys, Whitney Houston, Aaliyah, George Michael, Prince, Basia, Sistars i nudziary: Diana Krall i Norah Jones. Z polskich uwielbiam Turnaua, Jopek a także Kayah, Zakopower. Lubie też muzykę latino - porywa mnie do tańca, a ja uwielbiam tańczyć.
pinkie
2006-04-13
08:39:46
Email
Migotka, jakbym posłuchała repertuaru fasolek, tez bym się poryczała, hihi. Jak można to zdobyć? Kiedyś kupiłam sobie ksiażke z piosenkami z Dyskoteki Pana Jacka, szłam ulicą, czytałam i wyłam jak bóbr.
21Aneta
2006-04-13
10:05:42
Email
Ja uwielbiam Enigmę, mam jego wszystkie płyty. Cudowna muzyka z duszą. Ponadto In existence, Enya. Z polskiej muzyki to nie mam swoich ulubionych wykonawców, słucham co wpadnie mi w ucho. Chociaż bardzo lubię Budkę Suflera. A na imprezach preferuję techno i trance, ale takie z porządnym basem. Najbardziej lubię Dj Tiesto, Paul van Dyke, Benny Bennasi. ATB też lubie posłuchać, Madonna też ciekawa (kocham wręcz jej jedną piosenkę "You'll see", zawsze jak ją słyszę to płaczę; ostatnio zdarzyło mi się to u fryzjera jak to nagranie w radiu leciało). Z ostrzejszego brzmienia - Linkin Park, Marilym Manson (ale tylko niektóre nagrania - zwłaszcza Tainted Love), Evanescence.
kyja
2006-04-13
19:59:01
Email
ja uwielbiam King Crimson-moja ukochana grupa.Oj, odkąd zaszłam w ciążę-do teraz, odrzuciło mnie od słuchania muzyki, czyli w sumie ponad 2 lata.Ale ostatnio wróciła mi ochota do słuchania muzy-lubię raczej ostrzejsze granie:z grubsza rzecz ujmując lubię metal, trochę black metalu,trochę progresji, trochę hard rocka, itp.z tym,że nie wszystko, tylko wybranych wykonawców,np.Tiamat, Cradle Of Filth, System Of a Down, Primus, Anekdoten, Devil Doll,Bauhaus,Monumentum, Therion, trochę musiałabym tu wymieniać;-)))Aa, bardzo lubię Dead Can Dance, Sisters of Mercy,XIII Stoleti,stary Black Sabbath, Led Zeppelin,etc.Muszę teraz nadrobić ponad 2-letnią przerwę w słuchaniu muzy i posłuchac trochę nowości;-)))
hulka
2006-04-13
22:28:11
Email
A ja lubię osry rock i punk,głównie The Toten Hosen,Garbage,Bob Jovi itp.Odpowiada mi także polska stara muza z lat komuny.
sylwia
2006-04-14
21:40:50
Email
Czytalam sobie o muzyce, której słuchacie i sie przeraziłam, o rany jaka ja stara jestem!!:), ale Kyja i Mała mnie pocieszyły, bo tego samego słucham.
andzia
2006-04-14
23:32:28
Email
Ja tak jak Pinkie slucham "czrnej muzy".Uwielbiam takze Jazz.Polskich wykonawcow slucham sporadycznie ale jesli juz to wybieram klasyke rocka.Muzyka towarzyszy mi kazdego dnia mam mase plyt ktore kolekcjonuje od dlugiego czasu.
malutka
2006-04-19
11:39:22
Email
no ja uwielbiam zespół Indios Bravos i Banacha.Mają fajne spokojne piosenki.Oprócz tego posłucham także Hey,Alicie Keys,Mary JBligde,French Affair,The Cranberries,Gawlinskiego.Z bardziej ostrych brzmien fajna jest muzyka Korna,Metallici i Green daya.Pozdrawiam papa
Porcelain
2007-01-17
18:34:23
Email
Ja przede wszystkim rocka :) I bardzo mi się przykro zrobiło, jak ktoś tu wcześniej napisał The Doors'ów przez "De". Smutne. Oprócz rocka, to jeszcze alternatywa, jazz, swing, r&b czasem metal, troszke gotyku. Uwielbiam też kompozycje zespołu Enya. Właściwie to też się chciałam spytać jaki oni właściwie gatunek grają? Plis plis pomóżcie!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum