szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Wypadek :(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-04-09
Email
Hej mamuśki. Wczoraj przeżyłam coś naprawdę strasznego... Jechaliśmy z mężem i Dominikiem na gościnę do męża siostry i... mieliśmy wypadek samochodowy. Gościu wyjechał nam z polnej drogi na główną. Samochód mamy do kasacji. Było wszystko - pogotowie, straż i policja. Na szczęście (i o dziwo) nikomu nic się nie stało ! Wszyscy byliśmy przypięci, mały w foteliku.. Tamten chłopak też cały, jechał z mamą i ona się w głowę uderzyła ale chyba też tam się nic groźnego nie stało. Wypadek mieliśmy o 18. Karetka zabrała mnie i Dominika i mamę tego chłopaka do szpitala. Przebadali nas i wysłali karetką do Gdańska. Dominik miał zrobione rtg i usg główki. Posiedzieliśmy dwie godziny na obserwacji. W domu byliśy o 1 w nocy.Na szczęscie wszystko jest dobrze. W momencie uderzenia ja akurat byłam odwrócona do tyłu i patrzałam na mojego synka... Po zderzeniu pierwsze co zrobiłam to wrzasnęłam DOMINIK i od razu do niego wybiegłam. Wyciągnęlam go z fotelika i przytuliłam. A on tak strasznie płakał, myślałam że coś mu jest ale widocznie tylko się mocno przestraszył. Mój mąż też od razu wysiadł, poszedł do tamtych sprawdzić czy jest ok, wezwał pomoc. Bardzo dużo ludzi się zatrzymywało, pytali co sie stało i czy mogą jakoś pomóc. To było bardzo miłe.. Tamten chłopak będzie miał pewnie duże problemy - samochód był jego ojca, on był sprawcą wypadku, nie dostanie ani grosza z ubezpieczenia i będzie miał z policją problem pewnie.. My też jechaliśmy pożyczonym autem (moich rodziców bo my sie jeszcze nie dorobiliśmy), nadaje sie tylko na złom. Ale to nie ważne. Dziękuję Bogu że wszystko dobrze się skończyło!!! Wierzcie mi- to było moje najgorsze przeżycie. Tak się bałam o małego... widziałam jak w momencie uderzenia nim zarzuciło (ale paski od fotelika go przytrzymały). To był straszny widok. Teraz już zawsze będę zapinała pas bezpieczeństwa a dziecko będzie zawsze w foteliku - to uratowało nam wszystkim życie! Boże, jak dobrze być w bezpiecznym domku...
dorotka
2006-04-09
22:35:21
Email
No moja matka się puszczała na prawo i lewo i co ci do tego???????
agnieszka74
2006-04-09
22:39:47
Email
"dorotka" hmmm...
agnieszka74
2006-04-09
22:40:59
Email
jak chcesz sie czepić kogoś to czep sie mnie....ale przez gadu-gadu : 4080900
agnieszka74
2006-04-09
22:41:44
Email
o ile masz tyle odwagi glucie...
MoNiSiA
2006-04-09
22:44:30
Email
Mam dość tej idiotki! Stara baba, a mózg przedszkolaka! Ale prędzej czy później wyjdzie to na jaw kim ona jest i jestem pewna, że należy do starej ekipy. Żal mi, że nie ma tu identyfikatorów. Sprawiłabym tej babie niesamowitą niespodziankę :)
MoNiSiA
2006-04-09
22:48:00
Email
Hehehehe, Aguś po pierwsze to ona przypomina zwierzę - tchórzofretkę, oczywiście z wyglądu też ;) No i smrodu :D Po drugie to pewnie zajęta jest :) Hehehe troluje albo na innych portalach, albo hmmm...pozostawia wiele do myślenia :D
21Aneta
2006-04-09
22:48:38
Email
Wiecie co dziewczyny... jest mi strasznie przykro. Chciałam sie z Wami podzielić moim przeżyciem a tu takie coś. Wiem, że prawdziwe forumowiczki mi współczują i są ze mną ale te fałszywe.. obłuda i głupota. Dziewczyny nie odpowiadajcie na zaczepki! Proszę. Przecież o to tym trollom chodzi, prawda? Dziękuję Wam bardzo za ciepłe słowa, naprawdę widok jak rzuciło moje 7 miesięczne dzieco do przodu a potem jego wrzask - nie zapomnę tego do końca życia :(
MoNiSiA
2006-04-09
22:51:17
Email
:((( Przykro mi :(((
21Aneta
2006-04-09
22:55:55
Email
Kurcze.. uzależniłam sie od tego forum. Wczoraj, jak byłam z małym w szpitalu, marzyłam żeby to się jak najlepiej skończyło. Po powrocie do domu chciałam Wam od razu napisać o wszystkim ale było już bardzo późno i nie miałam szczerze mówiąc sił... I dziś napisałam. Znalazłam w Was przyjaciółki, prawdziwe kobiety z prawdziwymi i trudnymi przeżyciami. I chociaż te nasze rozmowy są czysto wirtualne to naprawdę cieszy fakt, że gdzieś tam jesteście takie prawdziwe ze skóry i kości. Macierzyństwo to piękna ale i trudna sprawa... ale jak się zjednoczymy i będziemy dzieliły problemami i radościami napewno będzie łatwiej!!!
Goga66
2006-04-09
22:56:28
Email
Wiesz Anetko - to jednak szczyt chamstwa, taki wchodzenie w niektóre tematy. Ta osoba ani wyczucia, ani serca ani rozumu nie ma. Nawet przy chamskiej zabawie są jakieś granice. Ona ich nie zna. Chyba, że jest psychicznie chora. To jednak należy przestrzegać brania leków i nie błaźnić się. Sama siebie ośmiesza. To jest smutne i żałosne. Czasem jej współczuję, bo z drugiej strony to tragedia mieć powód żeby robić takie rzeczy. Nawet jeżeli powodem jest tylko brak kultury i jakiejkolwiek etyki.
A Tobie i rodzince życzę spokojnych snów nie zmąconych ostatnimi przeżyciami
21Aneta
2006-04-09
23:04:00
Email
a jak ktoś ma jakiś problem to niech tez mi to powie bezpośrednio a nie przez forum. Za wzorem agnieszki, moje gg 5333217. Pozdrawiam!
Goga66
2006-04-09
23:11:19
Email
ja nie podaję, bo nasza ulubienica już dawno mnie zaszczyciła na gg ;)
dorotka ma kotka... w głowie
2006-04-10
09:44:26
Email
Dorotko ty wsiowa jędzo, wszystkich się czepiasz, pouczasz, a tobie słomy z butów wystaje tyle, że koń mógłby w nich zamieszkać. przymknij tą swoją pyskatą gębę. każdemy zwracasz uwagę że to powiedział źle o kims, tamto o kimś innym a sama wyjeżdzasz z takimi ripostami, że "typowy wieśniak" by się ich nie powstydził w szynku zapomnianym przez Boga... schowaj się, nie widzę żebyś tutaj na forum coś mądrego powiedziała... żałosna jesteś.
mami... ...mami
2006-04-10
09:54:51
Email
nie rozumiem was dziewczyny, po co podajecie swoje gg takiej głupiej osobie. narazicie swoje konto gg na codzienne odbieranie takich głupich komentarzy, prywatnie będzie was dzień w dzień witał jakiś głupi anons. tymczasem ta osoba założy sobie na chwilę nowy numer, z którego będzie wam uprzykrzała życie. jedyne jakiekolwiek dyskusje wchodzą albo tutaj albo w cztery oczy. bo besztanie na gg sprawia jej tyle samo radości, co tutaj. wierzę w wasze dobre chęci, no ale dajcie spokój z tym podawaniem gg, maili itd. czy na prawdę macie ochotę zbierać te głupie komentarze na każdej płaszczyźnie wchodzenia na net?? to jest bardzo prostacka osoba, nie dawajcie jej satysfakcji. aż mnie zęby bolą jak czytam jej wypowiedzi. dosłownie plomby wypadają... no i widać, że to kobieta, z resztą gówniara, bo tylko takim szczeniakom przychodzą do głowy takie głupoty... kiedyś znajdzie się ktoś, kto jej zrobi szybki kurs j.rosyjskiego...
Goga66
2006-04-10
10:03:00
Email
nie wiem, czy to coś da. Ale może dyskusje z tą "panią" wyjdą poza forum, może się wyżyje i przestanie je zaśmiecać :) Chociaż w to nie wierzę, bo ona lubi błyszczeć. Mój gg sama sobie znalazła - przecież podajemy je niejednokrotnie na forum. Z gg jest jednak ta wygoda, że można osobniczkę zablokować - jest to moment - nawet jak bedzie zmieniać konta i numery :)
21Aneta
2006-04-10
10:31:46
Email
Goga zgadzam się z Tobą. Przecież niejednokrotnie nasze numery gg gdzieś się przewijały, a to w kontaktach, a to w innych rozmowach... Także jeśli ta osoba bedzie chciała komus "nawrzucać" przez gg to i tak to zrobi bo łatwo znajdzie numer. Kurcze, nie sądziłam, że mój temat zejdzie na taki tor...
setka
2006-04-10
11:22:35
Email
Aneta nawet sobie nie wyobrazam co ty musialas przezyc:((( Cale szczescie z dzidzia wszystko OK. Pozdrawiam
Eryka
2006-04-10
14:50:29
Email
Ja też Cię pozdrawiam Anetko. Dobrze, że sie wszystko szczęśliwie dla was skończyło.
agnieszka74
2006-04-10
16:06:59
Email
Całe szczęście ze Wam się nic nie stało..
Ucałuj Dominika od ciotki wiedzmy Agnieszki ;)
Madziarka
2006-05-08
19:55:32
Email
O rany Anetko to przezylas troche! To straszne co sie dzieje na naszych drogach! Sama jestem kierowca i jezdze w zasadzie wszedzie z moim skrzatem czesto boje sie ze wlasnie to ktos zapomni sie na drodze pomimo ze ja jezdze spokojnie! Ach... Dorotko pilnuj swgo noska... Takie zachowanie i wypowiedz swiadcza o Twojej prostocie!!!! Pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum