szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Ulubione seriale, filmy, itp.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
samalandra
2006-04-06
Email
Hejka tak sobie pomyślalam ,że może napisałybyscie co lubicie ogladac w telewizji??? Albo może zaproponujecie jakis fajny film, który godny jest poświęcenia naszego cennego, wolnego, czasu:)
Asteria
2006-04-10
13:44:53
Email
Przypomnial mi sie film ktory widzialam niedawno. Dla ludzi o serio mocnych nerwach, francuski rezyser Gaspar Noe, z Monika Bellucci i Vincentem Casselem..."nieodwracalne" irreversible...film dozwolony od 21 lat, jest potwornie realistyczny i nie umialam dojsc do siebie przez kilka dobrych tygodni. Francuskie kino zreszta za to cenie ze ich filmy zawsze sa mocne! Opowiada historie, gwaltu i zemsty, ktora faktycznie wstrzasa... Cos co strasznie poruszylo mnie kiedy to ogladalam to sposob przedstawienia. Pelno jest filmow o podobnej tematyce, ale wszystkie sa tak przedstawiane ze temat stal sie dla nas obyty a my traktujemy to jak cos normalnego. Po tym filmie czlowiek dostrzega jak bardzo "nieodwracalne" sa takie czyny i jak slono placa wszyscy ktorzych to dotyka!! Polecam ale warto przemyslec zanim sie po to siegnie :)
setka
2006-04-10
15:08:16
Email
A dla mnie film ktory moge ogladac conajmniej raz w miesiacu to "Gladiator". Bylam na nim w kinie trzy razy. Postac ktora stworzy George Clooney powoduje ze oddalabym mu wszytko jesli by tylko poprosil hihihi To tak samo jak slucham piosenek Jamesa Blunt'a - na po prostu sie rozpadam. Moj maz to jest nawet o niego zazdrosny hihihihi
MoNiSiA
2006-04-10
15:14:00
Email
Ja bardzo lubię "Świat według Kiepskich".Można pęknąć ze śmiechu.
pinkie
2006-04-10
16:43:23
Email
Setka, hahahaha coś Ci się pomyliło ;) Clooney nie grał w Gladiatorze. Albo chodzi Ci o Jaquina Phoenixa albo o Russela Crowe. Na serio oglądasz to raz na miesiąc????
21Aneta
2006-10-30
00:59:41
Email
Odkopuję temat bo właśnie skończyłam oglądać piękny film... Nie jest zupełnie nowy ale do tej pory nie miałam okazji go obejrzeć... 21 GRAMS. 21 Gramów. Dziewczyny... płakałam od pierwszej sceny do ostatniej. Aż mam oczy zapuchnięte... Historia kobiety, która straciła męża i dwie córki. Historia mężczyzny, który potrącił autem mężczyznę i dwie małe dziewczynki. Historia ciężko chorego mężczyzny, który otrzymał serce potrąconego ze skutkiem śmiertelnym mężczyzny... I w końcu historia miłości zrozpaczonej kobiety i mężczyzny, któremu wszczepiono serce jej zmarłego męża. Nigdy nie widziałam piękniejszego filmu. Naprawdę polecam.
MoNiSiA
2006-10-30
07:00:28
Email
Dziewczyny, taka mała korekta. Ja tego ostatniego wpisu nie pisałam. Nie lubię Kiepskich. ;-) Tak więc ktoś już dawno temu nie strzelił w mój gust. ;-)))) Piękny film, który ostatnio oglądałam, to "SZKOŁA UCZUĆ". "Gladiator", to film, do którego zawsze mogę powrócić. No, a seriale to "Magda M.", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Na wspólnej". Oczywiście nie śledzę każdego jednego odcinka. :-) Pozdrawiam.
ciekawa
2006-10-30
07:25:18
Email
"Fortepian" :) kurcze dawno go nie widziałam, ale chętnie go sobie przypomnę. Seriale ogladam co 10 odcinek;) a chyba i tak jestem na bierzaco. Zwłąszcza ze ostatnio śpie natychmiast jak sie połoze-hi hi:)
Michalina
2006-10-30
10:57:52
Email
A moje ulubione seriale to: "24", "Lost" - chociaż 3-ci sezon zaczyna się trochę śliamczyć i lekko przynudzać. "Prison break" - na razie widziałam tylko 3 odcinki więc nie wciągnął mnie jeszcze za bardzo. Generalnie w/w seriale pochłaniają mi tyle czasu, ze nie mam już go zbyt dużo na "normalne" kino. Niezły był "Plac Zbawiciela".
bela
2006-10-30
11:05:41
Email
a czy ktos wie ile ma byc odcinkow "zagubionych" ????????????? Czekam z niecierpliwoscia na rozwiazanie tej zagadki.Sama mam jakies przypuszczenia ale...Chce wiedziec ile jeszcze mam sie zastanawiac he he
joanna
2006-10-30
20:18:20
Email
MOje ulubione seriale...hmm: GilmoreGirls, Gotowe na wszystko (ciekawe, ze w tak sielankowym obrazie tyle zla).Filmy to na pewno:Czarny Kot, bialy kot-Kusturicy, Leon Zawodowiec - Bessona, JoeBlack, CinderellaMan,MilionDollar Baby, Szybcy i Wsciekli (wszystkie 3 czesci) lepiej pozno niz pozniej,OceanEleven,OceanTwelve.Z nowosci nic ostatnio takie super nie zauwazylam , no moze poza: Dom na Jeziorem z Bullock i Reevesem, Pachnidlo , choc w przypadku tego ostatniego zdecydowanie lepsza byla ksiazka.Oj duzo by mozna bylo pisac.
joanna
2006-10-30
20:20:08
Email
Ah!Zapomnialabym o filmie, ktory mnie za kazdym razem rozsmiesza_Piraci z Karaibow, ale tylko pierwsza czesc.Z ocena drugiej wstrzymym sie do wyjscia trzeciej czesci, bo wydaje mi sie, ze obie sa nierozlacznei ze soba zwiazane.
MoNiSiA
2006-10-30
20:33:44
Email
W ostatnim czasie byłam w kinie na 2 świetnych filmach - "Lot 93" i "World Trade Center". Oba filmy bardzo dobre, choć "Lot 93" zdecydowanie mocniejszy i konkretniejszy. "WTC" troszkę się ślimaczył.
sylwetka
2007-02-17
15:02:25
Email
Wiecie co, ostatnio częśto wypożyczamy z mężem filmy na dvd i cóż dużo jest szmiry. Piszcie co możecie polecić. Ja polecam ,,Plac Zbawiciela" i ,,Jestem".
sylwetka
2007-02-17
15:04:13
Email
Czy ktoś słyszał co słychać u Walecznego Serca?
pinkie
2007-02-18
10:24:18
Email
Też go wyglądam, ale jakos sie nie odzywa. Ostatnio obejrzałam "Jasminum" - niby bardzo ładny film, ale... po lekturze i filmie "Pachnidło" wyczuwam jakiś częściowy plagiat.. Chyba scenarzysta wcześniej czytał 'Pachnidło'...
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum