szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - pasje, hobby i inne koniki :))


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Goga66
2006-03-30
Email
Gdzieś przypadkiem zaczęłyśmy ten temat z Kają. Ciekawe jakie mamy zainteresowania pozadomowo-dziecięce? Co robiłyśmy (i robiliśmy) przed urodzeniem dziecka, co kontynuujemy. Na co mamy czas a na co już nie. W chwili wolnej się wpiszę. Zmykam do Zuzi. Pozdrawiam wiosennie wszystkie mamy
Goga66
2006-06-20
11:27:06
Email
jak musiałam to też ale na szczęście mąż zna dobrze niemiecki. Po angielsku kiedyś nie mogłam zasięgnąć nawet info w hotelu, jak zadzwonić do Polski z budki telefonicznej. Nawet na tyle obsługa dużego hotelu nie umiała powiedzieć po angielsku :(
Goga66
2006-06-20
11:28:15
Email
ale widzę, że byłaś, to nie ma co zachwalać - sama wiesz, jakie to wyjątkowo piękne góry
katka
2006-06-20
11:31:55
Email
no tak kolega musial kiedyś dosadnie przeklnąć po polsku żeby pani wiedziała że za zakrętem ma nas wysadzić
Goga66
2006-06-20
11:44:24
Email
Tęsknię za wysokimi górami. Ale na to chyba jeszcze trzeba poczekać. Mam nadzieję, że w tym roku uda się w jakieś niższe przynajmniej pojechać. A mąż chce jechać w ciepłe kraje. Fakt, że pogodę zapowiadają okropną na lato ale plaże mnie tak strasznie nuuuuudzą :((((( Wycieczki fakultatywne z rocznym dzieckiem też mi się nie widzą :((( Zwłaszcza, że Zuza ostatnio zwymiotowała w samochodzie i zaczynam podejrzewać, że ma chorobę lokomocyjna jak my w dzieciństwie. Pierwszy raz zaczynamy się kłócić o wakacje. On zmęczony pracą, ja nieco dzieckiem i szkołą. Cóż coś trzeba będzie ustalić :) .. Pozdrawiam i uciekam na słoneczko z małą
Kajka
2006-06-22
14:28:09
Email
tez mam z mezem duzo zainteresowan:)gory i wszystko co znimi jest wspolnego:) a szczegolnie kolarstwo a zima narciarstwo:)
Migotka
2007-02-12
21:05:35
Email
...
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum