szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - wyrwac sie z domu razem z dzeckiem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
ksena
2006-03-23
Email
Mam juz dosc siedzenia w domu. Za dwa tygodnie moje dziecko konczy rok, jest cudowne i daje mi duzo radosci, ale mam juz dosyc siedzenia w domu. Marzy mi sie jakies fajne miejsce gdzie moglabym spotkac sie z innymi mamai, wypic kawe i pogadac, a dzieci moglyby sie w tym czasie bawic pod naszym okiem. Czy ktos slyszal o takim miejscu w W-wie? Blagam, jesli tak to dajcie znac. Musi chyba byc jakies takie miejsce gdzie moznaby sie troche oderwac od rutyny :)Bede wdzieczna za info
ksena
2006-03-25
09:08:08
Email
ok, dam znac. Co do basenu to chyba bedzie okazja bo wyjezdamy na trzy tygodnie w miejsce gzdie sa takie zajecia dla maluchow na basenie, takze moze sprobujemy. Twoje dziecko chodzi czesto na basen? Nie choruje potem na uszy?
Goga66
2006-03-25
21:13:06
Email
chodzi na basen raz w tygodniu przez pół godziny. Nawet w te najgorsze mrozy. Nie choruje na uszy ani nie ma zapalenia spojówek.Chociaż dobrze dziecku jest przeplukać oczy solą fizjologiczną ale Zuzia się wtedy drze więc nie robię tego Wycieram ją dokładnie i zanim wyjdziemy na dwór siedzimy jeszcze pół godziny a czasem dłużej. Zawsze jest z kim pogadać:) Dojeżdżamy wózkiem,, tylko raz w najgorszy mróz i zadymkę podjechaliśmy samochodem
ksena
2006-03-25
21:28:19
Email
a ile Zuzia ma miesiecy? I gdzie chodzicie na ten basen?
Goga66
2006-03-25
23:27:35
Email
od 4 miesiąca a ma 9,5
ksena
2006-03-26
09:35:26
Email
Zuch dziewucha :) Ciekawe czy moja przelamie strach przed woda?
Goga66
2006-03-26
21:11:31
Email
Zuzia zachowuje się w basenie w doskonale obojętny sposób, jakby nie była w wodzie a z kąpielami w wanience miewamy problem. To urocza zabawa, tak pójść z niemowlaczkiem na basen. Mam nadzieję, że Wam się uda.
Magdalenka
2006-03-27
00:29:17
Email
dziewczyny, a probowalyscie kapac dzieciaczki w zwyklej wannie, zamiast wanienki? ja jule kapie wlasciwie od poczatku w wannie. na poczatku podlkadalam gruby recznik pod cialko, zeby nie lezala bezposrednio na wannie, teraz znalazlam duza gabke w ksztalcie misia do kladzenia w wannie podczas kapieli niemowlat, uzywam jej zamiast recznika. moze wasze dzieciaczki wkurzaja sie tymi wanienkami? moja julka tez nie lubila swojej. na poczatku byla troche zdezorientowana ta duza wanna, ale szybko polubila kapiele i plsukanie. w lazience jest kolorowo, sa kosmetyki, butelki itd. moze to pomoze? magda
Migotka
2006-03-27
09:54:03
Email
Z Alusiem nie mam kłopotów kąpielowych...on uwilebia się pluskać w wodzie,obojętne jest mu czy myję go w jego wanience która ostatnio jakos tak zrobiła się dziwnie zamała:/i wszystko na około jest koszmarnie popluskane bo Aleks przebiera w wodzie ochoczo nóżkami.Przenieśliśmy się więc da łazienki,pod prysznic...maluszek pez oporów zaakceptował nowe otoczenie.Jednak,myjąc dzieciaczka pod prysznicem trzeba sie dość śpieszyć,bo go nie wychłodzić.W sobotę Aluś wykąpał sie ze mna w wanie z hydromasażem ,troche sie bałam,bo nie byłam do końca pewna czy to dal dziecka w pełni bezpieczne,ale podskakujace babelki tak go cieszyły i widać było ze woda go odpręża...wyłozył sie na moim brzuszku jak król i ani mu sie sniło wychodzic z wody.Doszłam wiec do wnoisku ze bedę urozmaicac mojemu synukowi kapiele w różnych miejscach;)
ksena
2006-03-27
10:04:54
Email
dziewczyny mam informacje o tych zajeciach musical babies, koszt to 96zl za 8-em zajec, takze chyba nie jest to drogo. W czwartek o 10 sa pierwsze zajecia na Brudnie w W-wie i sa zadarmo wiec pojade chyba z mala zeby zobaczyc jak takie zajecia wygladaja
Goga66
2006-03-27
11:57:19
Email
No ja sprobuję chyba na Ursynowie - faktycznie niedrogo. Dzięki Ksena. W każdcym razie napisz, jak było
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum