szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Czytelnia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
pinkie
2006-03-14
Email
Nie wiem, czy już był podobny wątek na forum, nawet nie wiem, jak tego szukać. Chodzi mi o ksiażki, jakie wywarły na Was szczególne wrażenie, jakie przydały się Wam w życiu i co poleciłybyście. Jestem na zwolnieniu i czytam mnóstwo książek, ale już nie wiem, o co pytać w bibliotece. Nie będę wam tu polecać książek Kinga, czy Browna (które są oczywiście świetne), ale mam takiego autora, który w piękny sposób uczy jak żyć. Jest to Eric-Emmanuel Schmitt. Zaczęłam od "Oskara i Pani Róży", potem "Pan Ibrahim i Kwiaty Koranu","Dziecko Noego", "Małe zbrodnie małżeńskie". Książki są przecudne i bardzo pouczające. No i cieniutkie, jeśli kogoś to zachęci ;) Z literatury kobiecej, której też czytałam sporo, oprócz "Bridget Jones" bardzo podobała mi się "Nie wiem jak ona to robi" Allison Pearson. O matce dwójki maleńkich dzieci, szczęśliwej żonie, robiącej karierę w wielkiej firmie, nie mającej na nic czasu. Bardzo "moje" spojrzenie na mężczyzn i na świat. A z poradników polecam "Żywność - twój cudowny lek". To na prawdę wyjątkowe książki. Może i Wy macie dla mnie coś wyjątkowego?
ika
2006-03-17
11:23:26
Email
Z lżejszej lektury polecam książki Nepomuckiej i Nurowskiej - można się pośmiać,a i podumać troszkę.
setka
2006-03-17
11:44:29
Email
Pinkie to prawda - CALA JA!!!! zawsze mam do wszystkiego dystans hehehehe Pozdrawiam:P
pinkie
2006-09-11
15:26:21
Email
Dziś, tj 11.09 o 20.15 w tvp1 jest adaptacja książki "Małe zbrodnie małżeńskie" Erica Emmanuela Schmitta z Janem Fryczem i Krystyną Jandą. Zachecam Was do obejrzenia, bo to piękna opowieść o rozpadajacym się małżeństwie ;)
pinkie
2006-09-11
15:28:20
Email
A "Pachnidło" przeczytałam jeszcze w ciąży (miałam trochę problemów, bo ciagle było mi niedobrze od opisanych tam zapachów, hehe). Super ksiażka! Dzięki!
MoNiSiA
2006-09-11
17:46:27
Email
Książka, która utkwiła mi do dziś w pamięci, to "Chata w dolinie". Autora nie pamiętam już. Książka według mnie jest - rewelacyjna! Pochłonęłam ją w 3 dni (ok. 500 stron). Pozdrawiam.
mayasun
2006-09-11
18:51:09
Email
Co do "Wyznań Gejszy" ksiazka rewelka, film - taki sobie. Polecam książki Jonathana Carrolla - wszystkie :) Nora Roberts "Zorza polarna" (powiesc romantyczno-kryminalna).
anika
2006-09-11
22:32:38
Email
bardzo polecam ksiażki Nikolasa Sparksa. Najbardziej "Pamietnik". Najcudowniejsza kasiążka o miłości, ale nie romansidło. Płakałam i śmiałam sie na zmianę. Inne jego ksiażki jak: Anioł Stróż czy Na zakręcie też całkiem dobre. Na koniec Dirie Waris i "Kwiat Pustyni" oraz druga czesc tej ksiazki. Bardzo wstrzasajace ale i wciagające.
lidiamital
2006-09-12
21:11:06
Email
Hej dziewczyny! Ja polecam Samotność w sieci Janusza Leona Wiśniewskiego, facet jest fenomenem w rozumieniu umysłu, uczuć i świata kobiety.
lidiamital
2006-09-12
21:11:37
Email
Hej dziewczyny! Ja polecam Samotność w sieci Janusza Leona Wiśniewskiego, facet jest fenomenem w rozumieniu umysłu, uczuć i świata kobiety.
pinkie
2006-09-12
21:42:41
Email
Sorry, ale ja w takich facetów nie wierzę. Zaczęłam to czytać , ale po 100 stronie rzuciłam. Takich facetów nie ma!
kyja
2006-09-12
22:23:04
Email
ja ostanio przeczytałam cykl kryminałów Marka Krajewskiego, których akcja toczy się w przedwojennym ( i wojennym) Wrocławiu-"Smierć w Breslau", "Koniec świata w Breslau", "Widma w mieście Breslau" oraz najnowsza "Festung Breslau"-polecam;-))))nie mogłam się oderwać od lektury;-))
weridiana
2006-09-13
09:01:26
Email
Zgadzam się samotność w sieci jest rewelacyjna ale uwielbiam również Nurowską jeszcze nieczytałam jej książki która by mi się nie podobała polecam
katka
2006-09-13
09:13:59
Email
"Labirynt"kate mosse-dla mnie ciekawsze niz kod leonarda, chyba bardziej kobiece
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum