szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Histora koleżanki -czyli coś do śmiechu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Michalina
2006-03-02
Email
Koleżanka koleżanki poszła na wizytę do ginekologa. A, ze wizytę miała umówioną zaraz po pracy więc nie dałaby rady pojechać do domu zeby się odświeżyć. Wzięla więc ze sobą dezodorant intymny w sprayu. Przed samą wizytę, w łazience u ginekologa wypsikała się pod spódnicą tym dezodorantem. Podczas badania, lekarz uśmiechnął się i chlapnął coś w stylu "ale sie pani wystroiła". Koleżanka nie wiedziała o co mu chodzi, aż do wieczora!! okazało się , że w pośpiechu chwyciła zamiast dezodorantu intymnego, lakier do włosów z brokatem :)).
Doti
2006-03-03
20:57:04
Email
Żona do męża: - wiesz, dzis jak przechodziłam w przedpokoju to zegar spadł tuz za mną... Mąż: - Zawsze sie q.wa spóźniał.....
Doti
2006-03-03
20:58:03
Email
-------------------------------------------------------------------------------- Nowy Jork, Central Park. Małą dziewczynkę atakuje pitbul. Podbiega młody meżczyzna i unieszkodliwia psa. Obserwujący całe zajście policjant podchodzi i mówi: - Jest pan bohaterem. W jutrzejszych gazetach napiszą: Nowojorczyk uratował życie dziecku! - Ale ja nie jestem z Nowego Jorku... - Nie szkodzi, będzie: Bohaterski Amerykanin uratował dziecko! - Ale ja nie jestem z Ameryki... - To skąd pan jest?! - Z Palestyny. Nazajutrz w gazetach napisano: Islamski terrorysta zamordował amerykanskiego psa
Doti
2006-03-03
20:59:16
Email
Jeden chlop wylazl w parku na lawke i zaczyna sie drzec: - Precz z hipokryzja ! Ludzie patrza zdziwieni, a chlop : - Precz z pazernoscia ! Coraz wiecej gapiów przystaje, a ten dalej : - Precz z pedofilia ! W koncu jakas babcia nie wytrzymala : - Panie , cos sie pan tak do tych ksiezy przy..... ?!?!?
Doti
2006-03-03
21:00:48
Email
kawał/zagadka dla motocyklistów: niejadalna czesc warzywa? - wózek inwalidzki
Doti
2006-03-03
21:02:41
Email
Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie: - Ma pan skrzyzowanie równorzedne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy ? - Motocyklista - odpowiada pytany. - Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówie, jest pan, tramwaj i karetka. Skad wziął sie motocyklista ? - A ch** ich wie skad oni sie biorą...
Doti
2006-03-03
21:04:29
Email
Wszystkie powyższe pochodzą z forum motocyklowego na którym rezyduje mój mąż.
mati81
2006-03-03
21:26:57
Email
Wiedziales/as, ze..... > > > > > > niemozliwe jest polizanie wlasnego lokcia? > > > Gdy mocno kichasz mozesz zlamac sobie zebra? > > > Gdy próbujesz powstrzymac kichniecie naczynia krwionosne w mózgu lub > > > szyi > > > moga peknac a Ty umarlbys/umarlabys? > > > Gdy kichasz z otwartymi oczyma galki oczne moga zostac wypchniete? > > > Budowa ciala swinii uniemozliwia jej spojrzenie w niebo? > > > 50% ludnosci na swiecie nigdy nie otrzymala ani nie wykonala telefonu? > > > Szczury i konie nie moga wymiotowac? > > > Zalozenie sluchawek tylko na jedna godzine powoduje wzrost ilosci > > > bakterii > > > w Twoim uchu o 700%? > > > Zapalniczke wynaleziono wczesniej niz zapalki? > > > Kwakanie kaczki nie powoduje echa i nikt nie wie dlaczego? > > > 23% wszystkich uszkodzen kopiarek powodowanych jest przez ludzi, którzy > > > na > > > nie siadaja aby skopiowac swój tylek? > > > W swoim zyciu, w czasie snu zjadasz okolo 70 insektów i 10 pajaków? > > > (Mmmmh!) > > > Dokladnie jak odciski palców, odcisk jezyka jest niepowtarzalny? > > > Ponad 75% osób, które to czytaja beda próbowac polizac swój lokiec? To > > > jest > > > naprawde niemozliwe! > > > > > > I jeszcze cos: > > > Gdybys krzyczal/a nieprzerwanie 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni > > > wyprodukowalbys/wyprodukowalabys energie potrzebna do zaparzenia > > > filizanki > > > kawy? Oplaca sie? > > > Orgazm swinii trwa 30 minut. > > > (W moim nastepnym zyciu chce byc swinia) > > > Gdy uderzasz glowa w mur spalasz 150 kalorii. > > > (Ciagle mysle o swinii) > > > Karaluch bez glowy zyje prze 9 dni zanim umrze z glodu? > > > Niektóre lwy parza sie do 50 razy w ciagu dnia. > > > (Mimo wszystko zostaje przy swinii. Jakosc przed iloscia.) > > > Motyle liza swoje stópki. > > > (To musialo zostac powiedziane, interesujace) > > > Slonie sa jedynymi zwierzetami, które nie potrafia skakac...... > > > (I chyba dobrze) > > > Kocie siki fosforyzuja w ciemnosci.
agnieszka74
2006-03-03
22:18:53
Email
Szedł facet ulicą i zobaczył nowy sklep. Myśli sobie: "wpadnę". Wita >> go >> uśmiechnięty sprzedawca: >> - Dzień dobry. W czym możemy pomóc, co chciałby pan kupić? >> Facet się zastanawia i mówi: >> - Rękawiczki. >> - To proszę podejść do tamtego działu. >> Facet idzie do wskazanego działu i mówi: >> - Chcę kupić rękawiczki. >> - Zimowe czy letnie? >> - Zimowe. >> - To proszę przejść do następnego działu. >> Facet poszedł. >> - Dzień dobry, potrzebne mi zimowe rękawiczki. >> - Skórzane, czy nie? >> - Skórzane. >> - To proszę podejść do następnego działu. >> Facet podenerwowany podchodzi do wskazanego stoiska. >> - Chcę kupić zimowe, skórzane rękawiczki. >> - Z klamerką czy bez? >> - Z klamerką. >> - Proszę podejść do następnego działu. >> Facet już wkurzony, ale idzie nic nie mówiąc. >> - Poproszę rękawiczki, zimowe, skórzane i z klamerką. >> - Z klamerką na zatrzask czy na rzepy? >> - Na rzepy. >> - Zapraszam do działu naprzeciwko. >> Facet nie wytrzymuje i wrzeszczy: >> - Proszę przestać się nade mną znęcać! Sprzedajcie mi wreszcie te r >> ękawiczki i sobie pójdę. >> - Proszę pana, proszę o cierpliwość, chcemy panu sprzedać dokładnie >> takie >> rękawiczki jakich pan potrzebuje. >> Facet idzie dalej. >> - Proszę rękawiczki, zimowe, skórzane i z klamerką i na rzepy. >> - A jaki kolor? >> Nagle otwierają się drzwi i do sklepu wchodzi facet z sedesem świeżo >> wyrwanym z podłogi, od którego odstają kawałki glazury. Niesie go na >> wyciągniętych rękach. podchodzi do lady i krzyczy: >> - Taki mam kur** sedes, a taką glazurę! Dupę już wam wczoraj >> pokazywałem! > A teraz sprzedajcie mi wreszcie JAKIKOLWIEK papier toaletowy!

MoNiSiA
2006-03-04
12:34:57
Email
W nocy mąż do żony : Rozkracz się. Na to żona : Kra Kra Kra...

Doti
2006-03-04
13:53:10
Email
Polecam w ramach wPISu Monisi http://www.chomiks.pl/
setka
2006-03-07
10:24:55
Email
ZGŁOSZENIE REKLAMACJI > >> Drogi serwisie techniczny! > >> W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek > >> wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, > >> które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. > >> Dodatkowo > >> MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych > >> programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował > >> zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS (he he). > >> ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu > >> zawiesza > >> > >> system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA aby naprawic problem, ale > >> bezskutecznie. > >> > >> Desperatka. > >> ________________________ ODPOWIEDŹ SERWISU: > >> Droga Desperatko! > >> Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem > >> rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj > >> wprowadzić > >> komendę: C:\\\\MYSLAŁAM_ŻE_MNIE_K OCHASZ ściągnąć ŁZY oraz zainstalować > >> WINĘ. > >> > >> Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć > >> aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych > >> aplikacji > >> może doprowadzia MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO - PIWO > >> jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może > >> włączać > >> plik GŁOŚNE_CHRAPANIEMP3 > >> Cokolwiek byś nie robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ. > >> Nie próbuj też instalować nowego programu CHLOPAK. To nie są > >> współpracujące > >> > >> aplikacje i zniszczą MĘŻA. Sumując, MĄŻ jest wspaniałym programem, ale ma > >> ograniczoną pamięć i nie może szybko włączać nowych funkcji. Musisz > >> przemyśleć możliwości zakupu dodatkowego oprogramowania dla poprawienia > >> pamięci i wydajności. Ja osobiście polecam GORĄCE_JEDZENIE lub > >> SEX_BIELIZNĘ. > >> Powodzenia, > >> Serwis techniczny
Basia 26
2006-03-07
15:30:20
Email
Blondyna kupila sobie sportowy wózek, jakies Porshe czy cos. Juz na pierwszej przejazdzce zajechala droge wielkiej ciezarówie. Pisk opon.. dym z pod kól, naczepa w rowie... Porshe zdazylo szczesliwie wyhamowac, za kólkiem siedzi zblazowana blondyna typu "no co, przeciez nic sie nie stalo". Z kabinki ciezarowki wygramolil sie mocno wkurzony szofer, wyciagnal z kieszeni kawalek kredy i narysowal kólko na asfalcie. Nastepnie wyciagnal blondynke, postawil w tym kólku i krzyczy: - Stój tu, pokrako, i nie ruszaj sie stad! Blondyna stanela poslusznie, a facet zabral sie za demolke auta blondynki. Wyrwal drzwi, przednie fotele wywaliłl do rowu, oglada sie za siebie..., blondyna nic, stoi i sie usmiecha... - Czekaj no, cholero... - pomyslal facet wyciagajac majcher. Sprul dokladnie tapicerke, podziurawil opony, oglada sie za siebie, blondyna - zaśmiewa się do rozpuku. - Zaraz cie jeszcze bardziej rozbawie... - facet polecial po kanistrer, oblal i podpalil grata. Wraca do blondyna,a ta wciaz stoi, tylko buzka jej smieje: - Hihi.. haha.. hihiii.. - No i co w tym takiego smiesznego? - Hihi...a bo jak pan nie patrzyl, to ja wyskakiwalam z tego kólka!
Doti
2006-03-09
09:09:39
Email
Makijaż potrafi zdziałać cuda!!!!

Doti
2006-03-09
09:10:30
Email
cd..

Doti
2006-03-09
09:11:07
Email
Krajowa modelka...

21Aneta
2006-03-09
09:45:19
Email
Jak patrzę na zdjęcia tych przerobionych lasek to zaczynam wierzyć w cuda!!! żeby mnie ktoś tak zrobił...
Kajka
2006-03-09
15:34:40
Email
matematyka dla cyklistow: Dziś koleżanka z pracy uraczyła mnie następującym aforyzmem: Kobieta bez faceta jest jak rower bez pedału. Czyli: (1) K - F = R - P z braku lepszych zajęć przeprowadziłem analizę logiczną powyższej relacji i od czego na razie doszedłem: na początek proste mnożenie równania (1) stronami przez minus jeden otrzymujemy: (2) F - K = P - R facet bez kobiety jest jak pedał bez roweru następnie dodając z obu stron rower i korzystając z przemienności i łaczności dodawania otrzymujemy: (3) (F + R) - K = P facet z rowerem bez kobiety to pedał! ...na szczęscie nie mam roweru, mam nadzieję, że Cyklista z kolei ma kobietę ;) z kolei odejmując z obu stron faceta i porządkując znaki z lewej strony otrzymujemy: (4) R - K = P - F uwzględniając, że wynik odejmowania nazywamy różnicą, otrzymujemy : różnica między rowerem a kobietą jest jak pedał bez faceta różnica z lewej strony jest oczywista: rower w odróżnieniu od kobiety ma dzwonek (5) R - K = Dz a więc dodając z obu stron kobietę i zamieniając strony równania miejscami otrzymujemy: (6) K + Dz = R kobieta z dzwonkiem to rower (a nie jak się błędnie przyjęło sądzić Miriam - ale na szczęscie, jak już zaznaczałem nie mam roweru) natomiast więc podstawiając równanie (5) do równania (4) otrzymamy: (7) P - F = Dz to dodając z obu stron faceta i zamieniając strony równania miejscami otrzymujemy: (8) F + Dz = P czyli facet z dzwonkiem to pedał! ...ale jak już na szczęście wspominałem, roweru też nie mam ;) A Ty? Masz rower? ;)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum