szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - ZAMAWIANIE DZIECIECYCH RZECZY NA ALLEGRO (PROBLEMY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Betti
2006-03-02
Email
Cześć dziewczyny, chciałam zapytać czy któraś z was zamawiała coś na allegro; bo ja zamówiłam miesiąc temu łóżeczko i jeszcze do mnie nie przyszło. Facet nie odbiera tel. a na meila wysyła na m jakieś śmieszne tłumaczenia, że nie ma magazyniera i faktycznie nikt jeszcze nie wysłał tego łóżeczka, ale w tym tygodniu już na pewno ktoś wyśle, w czw. lub piątek. I tak co tydzień. Czekamy już miesiąc, a moze już trochę dłużej? pieniądze wyslane a łożeczka ani śladu, a ja mogę już na dniach urodzić i jestem w kropce. Co robic???
Goga66
2006-03-03
18:25:32
Email
ja sporo kupiłam - także ze sklepów dla dzieci nie tylko allegro - także łóżeczko, wózek i fotelik samochodowy. Ryzyko największe to jakość towaru. Oszustów nie jest tak wielu
Mała
2006-03-03
23:02:46
Email
Wiesz, mam identyczne łóżeczko:)Nawet kolor chyba identyczny:)Co do allegro, to różnie to bywa.My z mężem sporo kupujemy przez allegro.Chcieliśmy kupić fotelik samochodowy ale kupiłam w koncu w hurtowni dla dzieci "akpol" bo była niewielka różnica cenowa.Allegro ma swoje zalety, minusem jest oczekiwanie na przesyłkę. A ostatnio z mężem praktycznie kupiliśmy samochód przez (dzieki) allegro:)
Mała
2006-03-03
23:06:01
Email
na specjalne oszustwa się nie nacieliśmy.Ale zawsze zaglądamy w komentarze.A poza tym taki sprzedawca który kogoś oszuka(np nie dostarczy towaru) poza negatywnymi komentarzami to allegro go bierze pod lupe.Nie wiem czy przypadkiem go nie blokują...?
Doti
2006-03-03
23:17:37
Email
Ja też kupuję na allgro bez większych wpadek. Teraz zasadziłam się na fotelik do auta na niemieckim EBAY. Wyjdzie mi znacznie taniej
MoNiSiA
2006-03-04
12:30:03
Email
Po pierwsze bardzo Ci współczuję, że tak się wszystko potoczyło. Zawsze przed kupnem sprawdzam komentarze... Dokładnie je czytam, nawet negatywne, bo zdarza się, że są nieuzasadnione dokładniej. Zakupiłam na Allegro dla Julci WSZYSTKO poza wanienką. Jestem bardzo zadowolona z tego typu zakupów, ponieważ dają mi wygodę...NIESAMOWITĄ wygodę i czas oszczędzony na staniu i wybieraniu (czego nie nawidzę ;) ). W tych moich wszystkich kupionych rzeczach nie zostałam ani razu oszukana. Przyznam szczerze, że dość długo czekałam na ubrania właśnie stąd z Happymum, bo trwało to ponad 2 tygodnie, ale to różnie, bo zamawiałam 2 razy. Za pierwszym razem było szybciutko... Na Allegro trwało to szybciej... Pozdrawiam cieplusio :*
Betti
2006-03-06
12:31:40
Email
Miałąm problemy zeby tu umieścić zdjęcie lożeczka. Dzięki goga. Pozdr.
Betti
2006-03-06
12:41:46
Email
Tak w ogole, to już rozłożyliśmy to lożeczko; jest na prawdę śliczne. Miałaś goga rację, śmierdzi lakierem jak cholera; caly czas wietrzymy pokoik dla dzidzi. Nie ma co patrzec na przesądy :)
Goga66
2006-03-06
13:45:27
Email
uważaj też na pościel - nawet po upraniu śmierdzi farbą i dobrze wywietrzyć - przynajmniej ta drewexu
21Aneta
2006-03-06
20:15:13
Email
Betti a o co Ci chodzi z tymi przesądami?
Goga66
2006-03-07
09:51:25
Email
Przesąd jest takim, że najlepiej nic nie kupować przed urodzeniem dziecka, bo mozna zapeszyć i z dzieckiem coś złego się stanie. Ale tak do końca nie da się zrobić - przecież choćby trochę ciuszków trzeba kupić.
Migotka
2006-03-07
10:12:54
Email
Ja tamw te przesądy nie wierzę.Przed przyjsciem Alusia na świat,urządziliśmy mu z mężem cały pokój i kupilismy mnóstwo ubranek,zabawek i kosmetyków.Do tej pory nie zauwazyłam by z Aleksem było coś nie tak...;) Rozwija się prawidłowo.Moim zdaniem lepiej przygotowac sobie wszystko odpowiednio wcześnie,bo gdy dzidzia przyjdzie juz naswiat będzie cały szereg innych waznych spraw,a opieka nad malenstwem będzie najwazniejsza,dodatkowo zmeczenie po orodzie nie bedzie sprzyjac bieganiu po sklepach i wybieraniu wyprawki dziecku.Pozdrawiam
Betti
2006-03-07
10:47:39
Email
Z tymi przesądami to jest tak, jak goga już napisała, a dodatkowo, że nie powinno sie rozkładać wcześniej łóżeczka, a nawet kupować; z wózkiem podobnie, dopiero jak się dzidziuś urodzi. Żadnych zabawek, większych ilosci ubranek, tylko to co do wyjścia potrzebne, żeby ,,nie zapeszyć". Ja też tak myślałam, do czasu, gdy uświadomiłam sobie, jak to będzie wyglądać, tzn. ja w szpitalu zestresowana, a moj mąż lata po sklepach za wacikami, pieluchami, wózkiem, pościelą itp.; chyba taka sytuacja by mnie wykończyła psychicznie. Z resztą trzeba uprać pościel, ubranka, potem poprasowac... :) także moim zdaniem nie ma co zwlekać z przygotowaniem się na przyjscie baby. Pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum