szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - ZAMAWIANIE DZIECIECYCH RZECZY NA ALLEGRO (PROBLEMY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Betti
2006-03-02
Email
Cześć dziewczyny, chciałam zapytać czy któraś z was zamawiała coś na allegro; bo ja zamówiłam miesiąc temu łóżeczko i jeszcze do mnie nie przyszło. Facet nie odbiera tel. a na meila wysyła na m jakieś śmieszne tłumaczenia, że nie ma magazyniera i faktycznie nikt jeszcze nie wysłał tego łóżeczka, ale w tym tygodniu już na pewno ktoś wyśle, w czw. lub piątek. I tak co tydzień. Czekamy już miesiąc, a moze już trochę dłużej? pieniądze wyslane a łożeczka ani śladu, a ja mogę już na dniach urodzić i jestem w kropce. Co robic???
Goga66
2006-03-02
14:45:13
Email
Musisz go postraszyć policją i sądem. Każ mu zwrócić pieniądze, bo nie wywizał się z ontraktu. Jest też jakiś adres do samego allegro - tam też napisz. Było już trochę afer na allegro - ja na szczęście mam szczęście do uczciwych sprzedawców. Zawsze sprawdzaj opinie o sprzedawcy. Dobrze żeby nie było ich np. tylko 5 czy 6, bo to często podstawieni znajomi.
Goga66
2006-03-02
14:45:46
Email
nie wywiązał się z kontraktu miało być
Goga66
2006-03-02
14:49:57
Email
niestety, ten wygląda na zwykłego oszusta - nie łudziłabym się, że przyśle coś - może postraszenie coś pomoże, bo po koncie można go namierzyć i wsadzić za oszustwa. Już kilku takich allegrowych sprzedawców siedzi :( wrrr. wkurzają mnie tacy ludzie
Goga66
2006-03-02
16:15:37
Email
A Ty czasem nie zamawiałaś takiego ślicznego wiklinowego łóżeczka na kółkach? Bo firma ma sporo negatywów, głównie za opóźnienia. Tzzeba ich postraszyć. Najlepiej jednak żądać natychmiastowego zwrotu gotówki bąź przesłania towaru w ciągu 3 dni i powiedzieć, ze inaczej zglosi się ich do prokuratury. W razie kłopotów KONIECZNIE! powiadom Allegro - oni albo ich zablokują, albo nastraszą zablokowaniem .
agula
2006-03-02
16:27:42
Email
czesc jastem tu pierwszy raz i wlasnie czytalam co napisales o allegro czy moglabys podac co to za firma, osoba lub cokolwiek na ten temat, gdyz mamy zamiar rowniez kupic lozeczko na allegro warto by wiedziec od kogo nie brac:) choc do tej pory nie mialam zadnych problemów. Nie liczac naszej wrecz bezkonkurencyjnej poczty:)))) dzieki z gory i pozd
Betti
2006-03-03
11:29:35
Email
Cześc dziewczyny muszę wam powiedzieć,ze właśnie dostałam przesyłkę z lożeczkiem. Chyba myślami je ściągnęłyśmy wczoraj ale na razie nie rozkładam, także nie wiem czy jest wszystko ok. Tak postanowiliśmy z mężem, że dopiero jak będę w szpitalu to on ma bojowe zadanie - złożyć łózeczko.( Najchętniej znalazłabym mu jeszcze duzo więcej zajeć, żeby nie miał zbyt duzo czasu na pepkowe; ale w sumie nie będę na to patrzeć- bo będę w szpitalu. Troche się martwię, bo mój ma bardzo dużo przyjaciól - kumpli głównie z boiska,i wszyscy się nie mogą doczekać kiedy siądą i tak porządnie się napiją. Trochę mnie to irytuje, no ale nie można zabronic). Muszę przyznać,że tekturowe opakowanie jest trochę zniszczone i widać, ze jeden szczebelek jest obdrapany, a na ciemnych szczebelkach to widać... Ale ważne ,ze jest. Kosztowało raptem 300 zł+przesyłka. A, sprzedawca to Lewandzio, miał bardzo dobre noty. postaram się pokazać jak wygląda to łózeczko (nie wiem jeszcze jak się tu wstawia zdjecia:) ) to mozecie sobie tam zajrzeć. Acha wysłał jeszcze maila wczoraj w nocy z przeprosinami za tak długi okres oczekiwania, takze chyba jest w porządku
Goga66
2006-03-03
11:38:31
Email
wystawilabym mu co najwyzej neutralna opinie za opoznienie i zarysowanie lozeczka. Obejrzyjcie je poki czas i wyjmijcie z opakowania - niech sie wietrzy z farb i lakierow.
Goga66
2006-03-03
11:42:59
Email
mial jednego negatywa dot. jakości lozeczka - jednak sprawdzcie wszystko dokladnie - zawsze jeszcze mozna wymienic
betti
2006-03-03
11:44:53
Email
Dzięki za radę Goga, chyba masz rację. A zdjęcia niestety nie umiem tu zamieścić, może jak mój wroci to będziemy probować.
Betti
2006-03-03
11:47:47
Email
A gdzie to mozna sprawdzić? Bo ja własnie nie mogłam wejsć na opinie. Ale chyba jednak złozymy dzisiaj bo moze cos nie tak? Jak złożymy to coś skrobnę.
Goga66
2006-03-03
11:49:48
Email
jak wejdziesz na wygrana, swoja aukcje to po prawej masz linki dla sprzedajacego i kupujacego. Ty jestes ten kupujacy
Goga66
2006-03-03
11:51:39
Email
to jest na zielonym tle - wystaw komentarz
Goga66
2006-03-03
16:04:22
Email
to pewnie to łóżeczko? Śliczne
Goga66
2006-03-03
16:07:08
Email
no i nie wkleiłam :(

Kornela
2006-03-03
17:50:16
Email
Faktycznie ładne te łóżeczko, powiem wam szczerze że ja jeszcze nigdy nic nie kupiłam przez internet i jakoś boje się że zostane wyrolowana, że zapłącę i nie dostanę towaru.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum