szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jiwita i jej problemy emocjonalne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Michalina
2006-02-24
Email
Jowita, prosta z ciebie osoba. Naprawde nie chce mi sie ciebie czytac. Jezeli masz cos do powiedzenia to wyrzuc swoje frustracje na tym wątku. Specjalnie go dla ciebie założyłam :) Nie zasmiecaj swoimi glupimi komentarzami mojego wątku skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia.
sylwia
2006-02-24
17:50:38
Email
Ada, super, że Twoj mąz tez się udziela. Mój to zawsze pyta się, jak mamy jakis problem, co napisały mamusie. Zdaje sobie sprawę, ze nieocenione sa rady doswiadczonych mam. Pozdrawiam wszystkie mamy, no i oczywiście tatusiow. :))))
ADA
2006-02-24
19:22:02
Email
Kochane dziękuję w imieniu męża.Nie piszemy o tym,ale jestem pewna,że dużo z naszych mężów się udziela.Kiedy czegoś nie jestem pewna,mam jakiś problem to mój mąż mówi-to wejdź na forum.No i wskakuję,bo oboje jesteśmy uzależnieni.Nie wyobrażam sobie dnia bez forum.Po prostu muszę tu chociaż zajrzeć.Całuchy
Mała
2006-02-24
19:33:03
Email
Ada, mój mąż też mi często mówi zebym weszła na forum.Np. ja sprzątam a on mi mówi idź uśiąć sobie pogadaj na forum a ja to skończę.Kochany jest, prawda:)
ADA
2006-02-24
19:42:24
Email
Pewnie,że kochany.Myślę,że on rozumie i pewnie większość mężów również,że z facetem można pogadać,ąle nie ma jak baba z babą.I to możemy pogadać na wszystkie tematy.Pranie,sprzątanie może poczekać,ale forum nie:-)
kyja
2006-02-24
19:52:42
Email
Dizewczyny, proponuję poprosić admina o usuwanie wpisów naszej nowej "gwiazdki";-)Szokda,żeby to forum się rozpadło z takiego powodu
kyja
2006-02-24
19:53:33
Email
aa, żeby nie było niedomówień-mam na myśli Jowitę;-))
Julia
2006-02-25
13:00:22
Email
Wiecie... a mnie ta cała Jowita czy jak ją tam zwał wcale nie rusza...czytam sobie, czytam i spływa po mnie jak po kaczce. Ja sie przejmuję tylko opiniami tych osób, na których mi zależy.
ADA
2006-02-25
19:29:20
Email
Tak trzymć.Ja robię to samo,przelcę wzrokiem te głupoty i czytam tylko to co dla mnie wazne.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum