szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jiwita i jej problemy emocjonalne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Michalina
2006-02-24
Email
Jowita, prosta z ciebie osoba. Naprawde nie chce mi sie ciebie czytac. Jezeli masz cos do powiedzenia to wyrzuc swoje frustracje na tym wątku. Specjalnie go dla ciebie założyłam :) Nie zasmiecaj swoimi glupimi komentarzami mojego wątku skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia.
Jowita
2006-02-24
10:09:03
Email
No dobry pomysł...tylko ze ja wole po swojemu
Gosia
2006-02-24
10:55:44
Email
Biedna Jowitka chyba zaczyna mi sie robić jej szkoda...pewnie jest bardzo samotna...nikt jej nie chce, nikt jej nie lubi...byle by sie z tego powodu nie zabiła:0
JOWITA
2006-02-24
12:45:50
Email
MICHALINA SAMA JESTES ANALFABETYCZNA I SLOWNIC BY SIE CI PRZYSŁÓZYL,BARDZO ZLE NAP.MJE IMIĘ
roma
2006-02-24
13:25:24
Email
Wiecie znam podobny beznadziejny przypadek...Dziewczynka miała osiemnastkę i rodzice chcieli zrobić jej wielką imprezę..a że byli dość bogaci to zaprosiła całą klasę i znajomych z podwórka.To miało pomóc jej w znalezieniu przyjażni bo dziewusia była zarozumiała,złośliwa i egoistyczna, nikt nie wytrzymywał z nią dłużej niz kilka chwil..I na tą imprezę nikt nie przyszedł,zupełnie nikt, nawet pies z kulawą nogą..Dziewczynka przepłakała pół nocy...a że dostała na urodziny dobrej klasy komputer i miała dostęp do netu...dała się uwieść złudnej anonimowości i pisała na ludzi jakieś obrzydliwości i czerpała z tego dziką radość.... Pracowałam z jej matką...Opowiedziała mi o tym jak odkryła jaka bezczelna i pozbawiona skrupułów jest jej córka. Łudziła się, że córka nie dlatego nie ma przyjaciół, że jest zła ale dlatego, że inni zazdroszczą jej bogactwa... Jowita to takie bananowe dziecko, które nie ma przyjaciół...i nie wie co to przyjażń.Jowitę jeszcze nauczy życie,że chamstwem daleko nie zajedzie. Ja tylko współczuję jej rodzicom, czy też jego rodzicom...którzy nie wiedzą jaką sobie latorośl wychowali...O tak..żeby nam Jowitka nie zaczęła płakać...i nie targnęła się na swoje życie kiedy odłączą ją od netu rodzice...Bo to najwyrazniej sensownośc jej życia..heh, heh..Szkoda mi Ciebie dziecko.Naprawdę szkoda..
roma
2006-02-24
13:31:35
Email
Acha zapomniałam dodać, że wspomniana dziewusia powtarzała raz klasę. Patrząc na błędy ortograficzne i styl wypowiedzi Jowity...myślę, że ją , jego to samo czeka.Bierz się za naukę dzieciaku albo spadaj na drzewo!!
Nika
2006-02-24
13:49:29
Email
Widzę ze dyskusja wrze, chyba Jowita wybrała nieodpowiednie forum, bo jak tak czytam to nie ma problemów z dzieckiem a ze soba, powinna zgłosić sie do jakiegoś programu może...."Co z tą Jowitą" tam na pewno wzbudziłaby sensację bo tu już powoli stają się nudne te jej złośliwości
waleczne serce
2006-02-24
13:59:14
Email
moim zdaniem to że jowita akurat tutaj stara się na swój sposób nawiązać kontakt, świadczy tak naprawdę o jej(jego?) uznaniu dla kobiet z tego forum. Jowita jest jednak z jakiegoś powodu sfrustrowana. Jowito może napisz kilka słów o sobie i przeproś osoby, które obraziłaś. Jestem przekonany, że mogą ci przebaczyć.
Kamila
2006-02-24
14:10:13
Email
Myślę, że najlepiej będzie jak nie będziemy reagować na jej posty, bo tą ją tylko jeszcze bardziej prowokuje... olejmy ją!!!
Asteria
2006-02-24
14:19:17
Email
100% racji, niech pisze co zechce...Szczerze to zupelnie nie godzi w nikogo to co wypisuje ona, on...Swiadczy o nikim samym jak o samej rzeczonej :) Prawda jest taka, ze najlepiej nie odpisywac na zaczepki Jowity. W koncu kazdemu dziecku zabawki sie nudza, szczegolnie te nieuzyteczne :)
sylwia
2006-02-24
14:22:29
Email
waleczne serce ładnie to ująłes!
mąż i tatuś
2006-02-24
17:11:18
Email
Częśto zagladam na to forum i uważam, że jest wspaniałe. Żona się często tutaj udziela, ja tylko czytam, ale dziś muszę napisać, ponieważ mnie poniosło. Przykro mi bardzo, że co jakiś czas jakiś dzieciak, albo facet podający się za kobietę daje tutaj swoje durne komentarze i prowokuje wszystkich. Najlepiej nie reagować, ale ile mozna wytrzymać. Adminek mógłby częściej zaglądać na to forum. Pozdrawiam mamusie i tatusiów z pociechami.
Goga66
2006-02-24
17:13:15
Email
Witamy tatusia-mężusia :) Mój mąż też zachwyca się tym forum, że z klasą, kulturalnie i w ogóle super :)
ADA
2006-02-24
17:30:11
Email
Rozmawiałam przez telefon,a mój mąż po cichu zabrał mi komputer i się wpisał.Mąż i tatuś -to mój mąż.Wściekł się na chorą osóbkę o przydomku Jowita.On sam tak się uzależnił od forum,że jak tylko włączam komputer to juz jest przy mnie i wspólnie uczestniczymy w czytaniu,wypowiedziach...Pozdrawiamy wszystkie mamusie i ich pociechy.Ada i Filip z Oliwką.
Migotka
2006-02-24
17:37:48
Email
To fajnie,ze Twój mąż ma czas by posiedziec z Tobą na forum,mój Jacek jak wraca z pracy to ostatnia rzeczą jaką chce widzieć jest...komputer.Mówi,że ma go dość w pracy;)hehehe.Ale chętnie słucha tego czego dowiedziałam się od mamusiek na forum,podoba mu się,że znalazłam wsparcie u innych kobiet z dziećmi,gdyż w naszej okolicy są same odchowane dzieciaki i nie mam za bardzo z kim pogadac o moim maluszku.
Goga66
2006-02-24
17:39:36
Email
Fajny ten Twój mężuś :)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum