szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Potłukłam się strasznie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Michalina
2006-02-24
Email
Wczoraj spadłam ze schodów w pracy. Tak sie poobijałam, że dzisiaj ledwo się ruszam. Całe szczęście, że żebra, staw łokciowy i kręgosłup całe. Najgorsze, że Mały chce ciągle na ręce, a ja ledwo mogę się schylic nie mówiąc o dzwiganiu ciężarów. Lekarz kazał smarowac poobijane miejsca Fastum żelem i leżec, a mnie sie wydaje, ze lepiej "rozchodzic" ten ból. I juz sama nie wiem co lepsze. Jak leże boli, jak chodze boli. EEEch
Goga66
2006-02-25
19:31:03
Email
Snajper a'propos Jowity, jak będzie trzeba - znajdzie się . A co do starośći - Michalino - co ja mam powiedzieć - rocznik 66 :) Na razie jeszcze 39 - w maju 40 i czuję się MŁODA :)))!!!! Chodzę po gorach, ćwiczę, studiuję - same wewnętrznie jesteśmy takie czy inne. Znam stare 20-tki - zgorzkniałe, znudzone życiem. A kręgosłup? 20-latki bez kondycji maja czasem coś starszego w organizmie niż wysportowane 30-latki
sylwia
2006-02-25
20:03:46
Email
Hihi, Goga znów się z Toba zgadzam! Mnie dopadnie w tym roku 30 i ja niestety jestem stara!
Goga66
2006-02-25
20:52:49
Email
Nie przesadzaj :) Dlaczego czujesz się staro? Dziecko zmusi Cię do odmłodzenia się - bedziesz się z nim bawić - wkroczysz na nowo w świat nieograniczony nakazami i zakazami - świat dzieciństwa. No i zmusi do ruchu :)
sylwia
2006-02-25
21:10:01
Email
Tak sie wewnętrznie czuje, niestety! Goga dziecko to ja juz mam i to dwulatka :))). Oj, ale z tym poczuciem starości przeze mnie to długa historia:)))
Michalina
2006-02-25
21:20:57
Email
Plecy dalej bolą jak #@%^&*((**^%$ !! ale staro się wcale nie czuje, tylko ten lekarz jakoś tak brutalnie przypomniał o upływającym czasie. EEE tam żeby tylko plecy przestały bolec, a wszystko bedzie dobrze. Dzięki Dziewczyny za słowa wsparcia i otuchy :)
Goga66
2006-02-25
22:30:42
Email
Sylwia, musisz mieć jakieś poważne problemy pewnie, ale nie poddawaj się! Nic i nikt nie jest wart nadmiernego zmartwienia, może poza chorym dzieckiem. No chyba, że cierpisz na depresje ale na to też są metody. W każdym razie życzę wiele uśmiechu :) Michalina a Tobie życzę, żeby już nie bolało jak #@%^&*((**^%$ . Chociaż stłuczenie musi troszkę poboleć
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum