szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Potłukłam się strasznie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Michalina
2006-02-24
Email
Wczoraj spadłam ze schodów w pracy. Tak sie poobijałam, że dzisiaj ledwo się ruszam. Całe szczęście, że żebra, staw łokciowy i kręgosłup całe. Najgorsze, że Mały chce ciągle na ręce, a ja ledwo mogę się schylic nie mówiąc o dzwiganiu ciężarów. Lekarz kazał smarowac poobijane miejsca Fastum żelem i leżec, a mnie sie wydaje, ze lepiej "rozchodzic" ten ból. I juz sama nie wiem co lepsze. Jak leże boli, jak chodze boli. EEEch
Gosia
2006-02-24
13:33:27
Email
No tak wlezie na te forum jakies cuchnące gówno i smrodzi-tak, tak do do ciebie Jowita!!!!czy kim tam jesteś
Nika
2006-02-24
13:37:59
Email
dawno mnie tu nie było ale widzę że się nic nie zmieniło, Jowita nadal na tapecie.Teraz każdy temat poświęca się Jowicie no no może właśnie o to jej chodziło, jak dak dalej pój dzie to będzie to forum nie dla mam, ale Jowita show.
ADA
2006-02-24
17:01:27
Email
Na temat tego czegoś,czyli j....y,nie będę pisać szkoda czasu.Michasiu trzymaj się dzielnie i uważaj na siebie.Dobrze,że nic sobie nie zrobiłaś.Pozdrawiam
Michalina
2006-02-24
17:25:35
Email
Dzięki Dziewczyny. Ból ręki powoli przechodzi, ale plecy ... :(. Przy okazji wczorajszego RTG wyszło, że mam na kręgosłupie jakieś guzki i pan chirurg stwierdził, że to już powoli starośc daje o sobie znac!!! Jaka starośc, Boże, ja jeszcze mam tyle planów. Ja wiem, że 35 lat to nie naście, ale żeby od razu stara??!! Tak brutalnie sprowadzono mnie wczoraj na zimię, w każdym tego słowa znaczeniu.
sylwia
2006-02-24
17:42:38
Email
Michalinko, trzymaj się, kochana, musisz myślec pozytywnie!
Mała
2006-02-24
19:28:47
Email
Hej Michalina:).Jak się czujesz?Trzymaj się!A co do twojego pytania, czy lepiej leżeć czy chodzić to myslę ze najlepiej słuchać lekarza.Choć domyślam się ze leżenie przy małym dziecku-praktycznie niemożliwe.Trzymaj się.Dobrze że nic Ci się nie stało:)
Mała
2006-02-24
19:30:38
Email
Maichalino, lekarz Ci powiedział ze jesteś stara????Oszalał!!!Pamiętaj, jestesmy młodzi póki się młodzi czujemy:):)WSYZSTKIE JESTEŚMY MŁODE:)
Agata
2006-02-24
19:46:51
Email
Michalino...kochana trzymaj się...wiem, że to napewno boli. A może w tym czasie jest ktos kto pomoże ci w opiece nad dzieckiem póki nie dojdziesz do siebie.
kyja
2006-02-24
19:55:31
Email
oj, współczuję Michalina.Man nadzieję,że szybko dojdziesz do siebie:-))Pozdrawiam p.s. jest też plus tej sytuacji-będziesz częściej zaglądać na forum;-))))
Eryka
2006-02-25
09:47:38
Email
Dziweczyny! Po prostu ignorujcie Jowitę. Tylko ona wie dlaczego tak się zachowuje, co nią kieruje. Żadnych odpowiedzi, ripost, komentarzy. Negatywy ją napędzają i stają się powodem do kolejnych zaczepek. I po co?
Eryka
2006-02-25
09:49:16
Email
Michasiu! Głowa do góry:)
roma
2006-02-25
11:16:53
Email
Michalinko...jak się tylko da[ wiem, wiem... łatwo powiedzieć ]to postaraj się poleżeć trochę. A może pomogłoby również delikatne ciepłe, kojące okłady, oprócz wspomnianej maści...? Trzymaj się dzielnie. Ja jak już miałam 25 lat to fryzierka powiedziała mi to samo odnośnie starości.....bo znalazła siwy włos, srebrzysty, że aż strach :) Nie przejmuj się aż tak bardzo czasem tym co powiedzieli lekarze.Miej dystans i poczucie humoru!
Julia
2006-02-25
12:44:46
Email
Michalino życzę Ci jak najszybszego powrotu do formy! Dobrze, że nic sobie nie złamałaś, stłuczenia się szybko zagoją.
agnieszka74
2006-02-25
13:16:25
Email
Goga nie znasz jakiegoś dobrego snajpera...??? ;)))
Michalina życzę Ci dużo zdrówka i nie obijaj sie wiecej w pracy ;))))
sylwia
2006-02-25
16:51:54
Email
Michalinko! jak się czujesz? Odezwij się!!!
Goga66
2006-02-25
19:31:03
Email
Snajper a'propos Jowity, jak będzie trzeba - znajdzie się . A co do starośći - Michalino - co ja mam powiedzieć - rocznik 66 :) Na razie jeszcze 39 - w maju 40 i czuję się MŁODA :)))!!!! Chodzę po gorach, ćwiczę, studiuję - same wewnętrznie jesteśmy takie czy inne. Znam stare 20-tki - zgorzkniałe, znudzone życiem. A kręgosłup? 20-latki bez kondycji maja czasem coś starszego w organizmie niż wysportowane 30-latki
sylwia
2006-02-25
20:03:46
Email
Hihi, Goga znów się z Toba zgadzam! Mnie dopadnie w tym roku 30 i ja niestety jestem stara!
Goga66
2006-02-25
20:52:49
Email
Nie przesadzaj :) Dlaczego czujesz się staro? Dziecko zmusi Cię do odmłodzenia się - bedziesz się z nim bawić - wkroczysz na nowo w świat nieograniczony nakazami i zakazami - świat dzieciństwa. No i zmusi do ruchu :)
sylwia
2006-02-25
21:10:01
Email
Tak sie wewnętrznie czuje, niestety! Goga dziecko to ja juz mam i to dwulatka :))). Oj, ale z tym poczuciem starości przeze mnie to długa historia:)))
Michalina
2006-02-25
21:20:57
Email
Plecy dalej bolą jak #@%^&*((**^%$ !! ale staro się wcale nie czuje, tylko ten lekarz jakoś tak brutalnie przypomniał o upływającym czasie. EEE tam żeby tylko plecy przestały bolec, a wszystko bedzie dobrze. Dzięki Dziewczyny za słowa wsparcia i otuchy :)
Goga66
2006-02-25
22:30:42
Email
Sylwia, musisz mieć jakieś poważne problemy pewnie, ale nie poddawaj się! Nic i nikt nie jest wart nadmiernego zmartwienia, może poza chorym dzieckiem. No chyba, że cierpisz na depresje ale na to też są metody. W każdym razie życzę wiele uśmiechu :) Michalina a Tobie życzę, żeby już nie bolało jak #@%^&*((**^%$ . Chociaż stłuczenie musi troszkę poboleć
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum