szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jak sobie eadzicie ze zmęczeniem??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Agata
2005-02-07
Email
Kochane mamuśki. Jak sobie radzicie ze zmęczeniem? Macie na to jakieś swoje sposoby? U mnie jest różnie, zależy jak mała dokazuje. Ostatnie dni bardzo rozrabia za dnia, nie chce spać, jest płaczliwa, o leżeniu w łóżeczku nie ma mowy, uspokaja się na rękach gdy jest lulana. Ale ostatnie dwie noce przespała całe!!! Od 21-22 do 5 rano. Wczoraj to ją z mężem budzilismy o piątej na jedzonko, bo się wystraszyliśmy, że coś jej jest, że tak długo śpi. Czy dziecko w tym wieku (7 tygodni) może już zaczynać przesypiać całe noce???????? Ale wracając do zmęczenia. Mnie kryzys dopada różnie, przeważnie popołudniu ok.17-stej. Mąż pomaga mi jak może, ale niestety ma taką pracę, że musi też pracować popołudniami w domu (na kompie). Także kobitki dawajcie swoje sposoby na szybką regenerację sił.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum