szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - poszukują przepisu na sałatkę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
aśka
2005-12-09
Email
ale nie tę tradycyjną - jarzynową. Mam ochotę na coś innego, co mogłabym zrobić na święta. Jakie jeszcze robicie sałatki? podzielcie się przepisami.
katarina
2005-12-20
13:10:55
Email
a jeszcze jedna mi sie nasunela ma mysl, najlepiej do pieczeni, SALATA PEKINSKA BADZ LODOWA, PUSZKA KUKURYDZY, PUSZKA ANANASOW, I WYMIESZAC Z SOSEM:TROCHE OLEJU ROSLINNEGO, TROCHE WINNEGO, KOPEREK SUSZONY I PRZYPRAWY:SÓL PIEPRZ... pYSZNE
aska
2006-03-28
20:45:57
Email
wyciagam temat do góry bo zbliżają się święta a wsród nas pojawiło się wiele nowych mam i być moze mają fajne pomysły na sałatki różnego rodzaju
aska
2006-03-28
20:50:08
Email
acha, ja sałatkę z przepisu agnieszki (kapusta pekińska, puszka brzoskwiń w syropie, rodzynki, 1 łyżka curry, sól, pieprz, majonez + smietana) spróbowałam podać z ryżem na ciepło - pycha i bardzo syte. Ryż gotuję nie w wodzie z solą ale z vegettą lub ziarenkami smaku bo po odcedzeniu, na ryżu pozostaje bardzo ładny kolorowy osad.
Betti
2006-03-28
21:52:57
Email
Cześć, ja jestem nową forumowiczką i mam kilka przepisow na świetne sałatki: 1)SAŁATKA A SEREM I SZYNKĄ, 30dkg szynki, 30dkg sera żołtego, papryka czerwona i zielona, kukurydza, majonez, sól, pieprz do smaku. Szynkę, ser, paprykę kroimy w kostkę, wrzucamy kukurydzę z puszki i dodajemy majonez, odrobinę soli i pieprzu i gotowe. Polecam, jest przepyszna. :)
Betti
2006-03-28
22:01:37
Email
2)SAŁATKA Z KURCZAKIEM: 2 podwójne piersi z kurczaka, puszka ananasa, puszka kukurydzy, orzechy włoskie, duuużo pieprzu, na prawdę duuużo pieprzu, majonez, trochę soli. Piersi ugotować (ok. pól godz. w mocno osolonej wodzie), wystudzić, pokroić w kostkę (w miarę możliwości), dodać: ananasa pokrojonego w kostkę, orzechy sparzone i pokrojone, kukurydzę, majonez, sól, i duuużo pieprzu. Wymieszać i gotowe.
Betti
2006-03-28
22:08:18
Email
3)SAŁATKA Z CZOSNKIEM: słoiczek selera marynowanego (takie paseczki), puszka czerwonej fasolki, słoik (1l) ogórków kiszonych, bądź konserwowych, 2/3 ząbki czosnku, jogurt naturalny poł na poł z majonezem (wg uznania), troszkę soli. Opłukać selera i fasolkę, dodać starte na grubych oczkach ogórki, dodać sos majonezowy i sol. Wymieszać i gotowe.
Kamila
2006-07-21
20:48:09
Email
Dziewczyny, jadłam ostatnio przepyszną sałatkę :-) potrzebujemy: 2. piersi z kurczaka, puszkę kukurydzy, 3. cebule, ogórki korniszony, 2. papryki, kapustę pekińską, majonez, ketchup łagodny i przyprawę do GYROSA. Pierś kroimy na małe kawałeczki, panierujemy w przyprawie, podsmażamy na oleju. Ogórki, paprykę i kapustę kroimy w malutkie kawałki. Układamy kolejno w miseczce: podsmażonego kurczaka, pokrojoną cebulkę, wylewamy na to grubą warstwę ketchupu, kolejno ogórki, kukurydzę, paprykę i na to gruba wartstwa majonezu, na majonez kapustka pekińska. Po wierzchu cieniutką warstwę ketchupu i majonezu. Nakładamu duuużą łychą, sięgając do samego dna, aby każda porcja miała wszystkie sładniki "pionowo". Sałatkę robi się szybko i jest pyyyszna :-)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum