szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Nasze zawody...czyli poradzmy się siebie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna
Napisano: Treść:
agnieszka74
2005-02-03
Email
HEJ DZIEWCZYNY !! CO MYSLICIE O TYM ZEBY KAZDA Z NAS NAPISAŁA JAKIE MA WYKSZTAŁCENIE I CZYM SIE ZAJMUJE ?? W RAZIE JAKBY TRZEBA BYŁO SIE ZWRÓCIC DO KOGOS O PORADE...


Julia
2005-03-11
21:07:48
Email
Ja w zeszłym roku skończyłam polonistykę, poza pracami dorywczymi w wakacje jeszcze nie pracowałam. Chcę znaleźć coś, jak Bartek będzie miał rok, bo może będę musiała go dać do żłobka ;o( Niestety nie mam za bardzo innej możliwości. Mój mąż jest z zawodu psychologiem a pracuje jako informatyk.
GoSiaK
2005-09-27
22:14:39
Email
ja mam licencjata z socjologii o specjalności doradztwo psychospołeczne, mój mąż też :) od października zaczynamy magisterskie uzupełniające z tej samej dziedziny
anika
2005-09-28
10:20:52
Email
Hi, ale pomieszane te zawody. Wiekszość z nas łączy to samo: praca w nie swoim zawodzie. Ja mam licencjat z ekonomi, ale w miedzy czasie skonczyłam też grafikę komputerową więc tak naprawde to jest mój zawód. Oczywiśćie do tej pory nie miałam możliwośći pracować w tym zawodzie :-)Swoją droga diabeł wymyślił ten licencjat, bo gdyby te studia były normalnie 5 letnie to juz dawno bym miała mgr, a tak nie mam motywacji zeby sie zabrac za dalsza naukę!! Mój mąż skonczył finanse i jest kontrolerem finansowym. Przerąbana praca bo wiecznie wraca poźno do domku. pozdrawiam wszystkie czekające na mężów żony :-)
Eryka
2005-09-28
16:04:20
Email
Skończyłam plonistykę i historię. Pracuję jako nauczyciel j. polskiego. Mąż z zawodu jest stolarzem, ale pracuje jako kucharz:)
samalandra
2005-09-28
16:53:50
Email
Ja zamierzam odchować córeczkę a potem jak Bozia pozwoli to pójdę na studia zaoczne. Lepiej póżno niż wcale.A jeśli mi się nie uda to jakieś studium policealne wybiorę. Chociaż bycie mamą jest dla mnie tak wspaniałym przeżyciem (jak narazie) że w głębi duszy marzę o jeszcze jednym dzidziusiu. Szczerze mówiąc nie wiedziałam że dziecko może przynieść tyle radości. Wiem o tym od pół roku to była druga miłość od drugiego wejrzenia Pierwsza była troche wcześniej na USG.;-))))
andzia
2005-09-28
22:56:28
Email
OOO To jest fajny pomysl :))Dopiero zauwazylam ten temat!Ja studiuje psychologie pracuje jako ksiegowa-sekretarka i wychowuje Wiki (teraz mam przerwe). Moj maz jest oficerem marynarki wodnej pracowal w swoim zawodzie zwolnil sie aby pomagac mi przy Wiki teraz szuka czegos i chyba lada moment czeka nas rozlaka na jakis czas :(((
Gosia
2005-09-29
11:56:10
Email
Z zawodu jestem technikiem odziezowym obecnie na maciezynskim a maz technik elektromonter i pracuje w zakładzie energetycznym " Enea"
Basia
2005-09-29
15:00:25
Email
Ja mam licencjata (studia ekonomiczne), mój mąż też. Ja pracuję na stanowisku administratora wspólnot mieszkaniowych, a mój mąż jest dyspozytorem ( komunikacja miejska).
Anula
2005-09-30
23:26:50
Email
A ja podobnie jak Agata i Gosia pracuję w branży enrgetycznej-EnergiaPro. Jestem referentem ds administracji a w rzeczywistości sekretarką, choć nie jest to szczyt moich marzeń i ambicji. Skończyłam studia zarządzanie i marketing, o specjalności zarządzanie kadrami i w tym kierunku widziałabym się najchętniej. Mąż skończył technikum (coś związanego z mechaniką) a pracuje jako operator w zakładzie wytwarzającym cegły i dachówki.
Anula
2005-09-30
23:28:01
Email
Sory-nie doczytałam że to mąż Gosi a nie ona tam pracuje.
Asteria
2005-10-05
12:03:06
Email
Witam wszytskich. To teraz przyszedl czas na mnie. Wlasnie jestem przed obrona licencjata (21.10.2005)w dziedzinie (jak to ladnie brzmi hehe) Socjologii medycyny, potem juz w grecji wybieram sie na mgr z zakresu psychologii lekarskiej, albo cos z rehabilitacja...jeszcze sie zobaczy! Moj maz studiowal architekture, juz na finiszu dostal cios od losu i musial przejac firme ojca zaraz po jego smierci. Zajmuje sie organizacja grup pracownikow, tak w duzym skrocie i pomaga tesciowaj utrzymac ich sklep! Ja pracowalam wczesniej jako instruktor jazdy konnej i trener mlodych koni. Na razie nie pracuje, ale jak maly podrosnie i bedzie juz mogl isc do zlobka, niestey nie mam mozliwosci zostawic go z kims innym :(:( to sie czyms zajme. Albo wroce do tego co kocham czyli koni albo zabiore sie za powazna prace w swoim zawodzie hehehe... No i oczywiscie studia, kiedys sobie ubzduralam ze dojde do doktora :) Ambitne plany podparte lenistwem ;) hihi
nina
2005-10-06
19:49:07
Email
ja jestem po LO narazie zajmuje sie domem ,czyli jak to sie mówi jestem zwykła kura domowa:)) i dziecmi i mysle ze jak juz odchowam je na tyle wtedy moze gdzies rusze dalej narazie niemam nawet takiej moliwosci bo zawsze jest cos do zrobienia w domciu
sylwia
2006-03-20
23:17:27
Email
Nowe mamcie i brzuchatki wpisujcie się tutaj też:)))))))
pela
2006-03-20
23:46:23
Email
Witam, chetnie się do Was zapiszę. Mam dwie córeczki: Kalinka ma 2 latka i 3 miesiące, Majusia dzisiaj skończyła 5 miesięcy. Od urodzenia Mai nie pracuję. Wcześniej pracowałam jako tłumacz j. niemieckiego, mam też licencjat z administracji samorządowej. A mój mąż to wiecznie nieobecny kierowca ciężarówki... Pozdrawiam wszystkie czekające na weekendowego męża :)
pela
2006-03-20
23:46:24
Email
Witam, chetnie się do Was zapiszę. Mam dwie córeczki: Kalinka ma 2 latka i 3 miesiące, Majusia dzisiaj skończyła 5 miesięcy. Od urodzenia Mai nie pracuję. Wcześniej pracowałam jako tłumacz j. niemieckiego, mam też licencjat z administracji samorządowej. A mój mąż to wiecznie nieobecny kierowca ciężarówki... Pozdrawiam wszystkie czekające na weekendowego męża :)
Basia 26
2006-03-21
10:49:27
Email
ja jestem po politechnice śląskiej:)) z wykształcenia spec.ds. systemów logistycznych w przedsiębiorstwie. w tym zawodzie też pracuję a dodatkowo zajmuję sią analizami składu chemicznego kąpieli galwanicznych. ponadto jestem technikiem energetykiem o specjalności energetyka cieplna;) jak coś jest dla was niejasne co do elektrowni, to pomogę hihi
setka
2006-03-21
10:55:17
Email
Ja jestem po Akademii Ekonomicznej specjalizacja Polityka gospodarcza i strategia przedsiebiorstw a moj maz to nauczyciel wf. Ciagle zatruwa nam zycie tym sportem a z Miloszka chce zrobic pilkarza bo sam jeszcze niedawno nim byl.
bela
2006-03-21
11:44:02
Email
ja skonczyłam Uniwersytet Rzeszowski i pracuje w szkole.Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej.Ucze dzieciaczki w klasach 1-3./zawód ze szkoly sredniej to technik odzieżowy/.Moj mąż to inżynier mechaniki pojazdowej po Politechnice w Krakowie i kontynuuje tam magistra.Pracuje w biurze obslugi klienta
andzia_01
2006-03-21
17:23:10
Email
Ja jestem lekarzem, mój mąż jest prawnikiem. Mamy w domku 2 pociechy: synka Michałka-za miesiac skończy 2 latka i córcię Agatkę- 6 tygodni, pozdrawiamy:)))
Lidka23
2006-03-21
18:01:24
Email
na to teraz ja:))skończyłam UŁ wydział ekonomiczno-socjologiczny specjalizacja z UE. pracuję na autostradzie:)))(A2)jetem sekretarką tłumaczem i jednocześnie saystentką Inżyniera Rezydenta. A moj mąż również UŁ ten sam wydział i kerunek (tlko roj wyżej) i pracuje w banku PO BP na MISIACH:)))
ilona81
2006-03-21
22:29:23
Email
Hej..ja w grudniu razem z brzuchorkiem broniłam pracy mgr. inż. na Pol. Śl. moja specjalnośc to energetyka cieplna :) niestety siedze teraz w domu i czekam na maleństwa,jak beda juz na tyle duże,ze poradza sobie beze mnie - udeżam do pracy :)
Basia 26
2006-03-22
07:03:57
Email
ilonka, ja jestem technikiem o specjalności energetyka cieplna:)) i też studiowałam na Pol.Śl. ale systemy logistyczne:)) i też broniłam się w ciąży, hahaha, byłam w drugim miesiącu :))
ilona81
2006-03-22
11:20:31
Email
O hej.. Widzisz Basia.. mało jest nas, kobiet energetyków ;) a skąd jestes?
pinkie
2006-03-22
15:25:36
Email
Lidka, jesteś z Łodzi? Ja skończyłam informatykę na Ek-Soc UŁ i jestem programistką.
Basia 26
2006-03-22
17:15:34
Email
ja z Jaworzna, a ty ilonka??
alutka
2006-03-22
17:38:21
Email
Ja skończyłam analitykę medyczną.
ilona81
2006-03-22
17:57:50
Email
Ja mieszkam nie daleko Gliwic,tam tez studiowałam.. a w Jaworznie byłam na miesiecznej praktyce w EC III, tzn. samą prakte miałam na II i bardzo sobie chwale, duzo zobaczyłam, duzo się nauczyłam... ach. w ogóle, nic nie wzrusza mnie tak bardzo jak widok chłodni kominowych :D texz masz takie zboczenia? :P
sylwia
2006-03-22
18:09:03
Email
Niesamowite macie zawody:0, ta energetyka to chyba musi być trudne?:)
sylwia
2006-03-22
18:09:50
Email
A co to jest chłodnia kominowa?:))))))
Gosia A.
2006-03-25
12:48:27
Email
Hej! A ja jestem z zawodu nauczycielką wf ze specjalnością turystyka i rekreacja (pracowałam wcześniej w biurze podróży), mój mąż jest historykiem ale teraz oboje prowadzimy restaurację i zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych (wesela, komunie, chrzciny, itp). Czyli restauratorzy ;))))
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum