szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Nasze zawody...czyli poradzmy się siebie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna
Napisano: Treść:
agnieszka74
2005-02-03
Email
HEJ DZIEWCZYNY !! CO MYSLICIE O TYM ZEBY KAZDA Z NAS NAPISAŁA JAKIE MA WYKSZTAŁCENIE I CZYM SIE ZAJMUJE ?? W RAZIE JAKBY TRZEBA BYŁO SIE ZWRÓCIC DO KOGOS O PORADE...


agnieszka74
2005-02-03
11:30:27
Email
JA - WYKSZT: TECHNIK INFORMATYK PRACUJE W BIURZE W DZIALE STATYSTYKI MEDYCZNEJ. MOJ MĄŻ - WYKSZT: TECHNIK INFORMATYK, CHWILOWO PRACUJE W AUTO-GAZIE (INSTALACJA, NAPRAWY, REGULACJA);-)

kyja
2005-02-03
11:30:32
Email
popieram!! bardzo dobry pomysł! jeśli radzimy sobie w sprawach dzieci, to czemu nie pociągnąc tego dalej?zwłaszcza,że np. Jagoda jest już naszym ekspertem:-))
kyja
2005-02-03
11:32:11
Email
ja jestem z wykształcenia archeologiem, pracuję w banku,mój mąż jest archeologiem i pracuje w Muzeum Archeologicznym;-)
Aska
2005-02-03
17:08:12
Email
mam tytuł licencjata - studia ekonomiczne, pracuję w firmie prywatnej aktualnie w dziale kadr i szkoleń, wcześniej w dziale księgowości. Mój mąż o ile się nie mylę ma tytuł technika energetyka, automatyka (czy coś takiego)aktualnie studiuje informatyke i pracuje w zakładzie utylizacji śmieci, kieruje rozruchem (czy czymś takim :))zakładu.
Aska
2005-02-03
17:10:00
Email
upsss... mam problemy aby określić kim jest mój mąż hihihihi :), ale to dla mnie czarna magia czym on się w pracy zajmuje
sylwetka
2005-02-03
18:40:39
Email
A ja uczę anglika a mój mąż jest geodetą :-)
sylwia
2005-02-03
20:17:25
Email
Ja też uczę anglika, a mój mąż jest specjalistą od produkcji opon:)))).
punta
2005-02-03
21:49:24
Email
Ja jestem po studium turystycznym, a pracuję jako sekretarka medyczna w szpitalu, przy oddziale neurologicznym. Mój mąż to typowy murarz- tynkarz "złota rączka".
Jagoda
2005-02-03
22:32:18
Email
Pracuję w szpitalu (to już wszyscy wiedzą ;)), mój mąż jest prawnikiem.
Mała
2005-02-04
10:32:48
Email
Ja jak na razie jestem w trakcie studiów.Ale wzięłam dziekankę ze wzglęu na Natalkę.Do 31.12 pracowałam w firmie prywatnej na stanowisku specjalista ds sprzedaży.Ogółem praca przy kompie, zestawienia, statystyki księgowość itp.Ale mój były poracodawca zrobił mnie w konia i od stycznia "ustał stosunek pracy".A wydawało się ze wczesniej dogadałam się z nim w sprawie urlopu wychowawczego.Pozory mylą.A mój mąż równiez studiuje to samo co ja.Obecnie pracuje jako przedstawiciel handlowy w międzynarodowej firmie.A jego zamiłowanie to budowlanka-pracował kiedyś i na tym się bardzo dobrze zna.A i uwielbia samochody dostawcze-TIRy i motory:).Poza tym ma skończonych pare kursów:typu informatycznych(nie znam się na tym kompletnie),gazowo-elektryczne,ratownictwa medycznego i coś jeszcze...Rozpisałąm się wiem, pzrepraszam, ale to tak trudno w jednym zdaniu okreslić:).Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę;)
Kamila
2005-02-04
16:51:35
Email
Mój mąż Krystian jest technikiem elektrykiem i informatykiem. Pracuje w branży komórkowej-uwielbia grzebać się w tych płytkach... no i uwielbia komputery... Ja jestem z zawodu ekonomistką (tak jak Asia, po licencjacie) a pracuję jako laborant-pobieram i badam próbki zbóż (full roboty w żniwa... czyli przełom czerca - września) o urlopie latem mogę sobie tylko po marzyć....
Agata
2005-02-05
13:50:56
Email
No to jeszcze ja. Z wykształcenia jestem magistrem administracji, a pracuje firmie Energa (inaczej zakład energetyczny)na stanowisku ekonomista d/s obsługi odbiorców. Mój mąż jest mgr inż. elektryk i pracuje w tej samej firmie. Tu też się poznaliśmy!!!!!!!!!
kola
2005-02-05
16:48:21
Email
Cześc dziewczyny,nareszcie sie dopchałam do kompa,więc mój mąz jest historykiem a pracuje jako informatyk i dlatego tak rzadko bywam ostatnio na forum...A co do mnie, to skończyłam studium administracji i dalej studiuję adm.zaocznie. Pracuję w spółdzielni mieszkaniowej w Działe Windykacji...
Ewka25
2005-02-05
16:55:24
Email
Podobnie jak Jagoda-jestem lekarzem. Mąj mąż-dentystą... Rodzina konowałów:)
Maria
2005-02-07
15:57:02
Email
Hej ! Dlugo mnie nie bylo. Stęsknilam się za Wami. Ja skonczylam fil. angielską i administrację, ucze angielskiego , moj mąż też :))
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum