szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jak pokonać nudności


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kachna27
2005-07-27
Email
Witam wszystkie brzychatki! Może któraś z was poradzi mi jak pozbyć się nudności? Jestem w 10 t.c i przez CAAAŁY dzień jest mi niedobrze. Jem często, b. małe porcje posiłków, bo tylko "oczy mi jedzą". W ciągu 5 tyg schudłam 4 kg, ale wyniki mam b. dobre. Najgorzej jest w pracy bo nie wiem co ze sobą zrobić. Może któraś z was zna "złoty środek" po którym będę syta i nie będę miała (chociaż przez kilka godzin) nudności?
drobinka
2006-09-22
10:52:00
Email
Mnie w pracy pomagaja mietowe cukiereczki,po ktore siegam kiedy tylko dopadaja mnie mdlosci. Nie ma to jak zimny oddech ;-)
happymagda
2006-10-09
14:11:39
Email
Kochanieńkie, Jestem w 12 tygodniu i szczerze mowiąc od 5 tygodnia ciazy mialam mdlosci i wydawalo mi sie ze to gorsze niz wymioty, ale jednak gdy te drugie doszly okazalo sie ze roznicy nie ma. Nawet jak zwymiotuje wbrew pozorom nie czuje sie natychmiast lepiej. jestem non stop glodna i czesto jem. Pewnie dlatego tez nie schudlam jak wiekszosc wymiotujacych przyszlych mamusiek. Moj mąż jest pelen podziwu jak mozna ciagle jesc ale czemu tu sie dziwic jak sie ciazgle wymiotuje nawet po wypitej wodzie. :) mam tylko jedyną dobrą nadzieje ze to minie bo wiem ze są szczesciary ktore meczą sie calą ciążę ojej oby nie !
Magiee
2006-10-09
17:11:05
Email
Mnie bardzo szybko pomógł korzeń imbiru dodawany do herbaty - na prawde polecam!!!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum