szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - nazwisko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
aureliasun
2005-07-20
Email
czesc dziewczyny glupie putanie ale doradzcie , w koncu sie chajtam we wrzesniu , pojde z duzym brzuszkiem bo teraz to 7 miesiaci mam dylemat czy wziasc nazwisko po mezu czy dwuczlonowe? jak tam u was nie szkoda wam bylo aszego nazwiska? jak wygodniej?
ela
2005-07-26
10:53:34
Email
cześć ja wiedziałam od zawsze że zostawię swoje i tak się stało mam dwa zreszta po mężu to pom bardzo popularne nazwisko jak zerkniesz w książkę telefoniczną naszego miasta a jest małe to 5 stron napewno .Teściom sie nie podobało ale mnie to nie obchodziło przed ślubem też byłam osobą a nie tylko po więc mam dwa ibardzo dobrze się z tym czuję. Pozdrawiam cię
aureliasun
2005-08-08
11:25:12
Email
czesc dziewczyny dzieki za rady, bo tak ogolnie jesli o mnie chodzi to nazwisko meza jest ladne, tylko tak jakos mi szkoda ze wzgledu na tate bo ma dwie curki (ja i siostra) i brak syna oznacza brak przedluzenia nazwiska rodowego hehe i tylko z tego powodu mi szkoda mojego.
Migotka
2006-04-06
14:27:12
Email
hmmm....fajny temat.Ja mam nazwisko dwuczłonowe.Moi rodzice mieli tylko dwie córy,a moja siostra wzięła nazwisko męża,więc mi sie szkoda robiło tatusia,jak narzekał,ze jego nazwisko przepadnie,bo on sam takze ma tylko siostę,z nazwiskiem meza.I tym sposobem zachowałam swoje nazwisko panieńskie,choc rodzina męza nie była z tego zadowolona:]

Madzienka
2006-04-07
13:14:19
Email
Witam! Ja mam nazwisko dwuczłonowe i moze troszkę żałuje że mam podwójne nazwisko. Bo kurcze od lat przeciez istnieja 2-członowe nazwiska, a w bnkach, urzędach czy innych instytucjach oni zupełnie nie sa przystosowani:)Jednym słowem wkurza mnie ta polityka.. Z drugiej strony ciesze sie ze mam swoje nazwisko panieńskie, nosiłam je przez 26 lat i pewnie trudno byłoby mi sie posługiwać zupełnie nowym nazwiskiem... Decyzja należy do Ciebie. Ja nie żałuję;)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum