szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - co kupować?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
asia
2005-07-09
Email
moje drogie koleżanki brzuchatki podpowiedzcie mi co kupować by dobrze przygotować sie zanim pojawi się majeństwo, pomijam piekuchy czy rzeczy do szpitala ale wszystko inne mnie interesuje co z kosmetyków itd,czekam na Wasze podowpoedzi, pozdrawiam wszystkie.
Julia
2005-07-12
20:06:16
Email
To ja też uzupełniam ;o) Jeśli chodzi o pielęgnację kikuta pępowiny, to super są waciki "Lako" nasączone spirytusem. Po prostu taie małe opakowanie, a w środku jeden wacik. Kosztuje ok 30 gr. Polecam!
Joasia
2005-07-13
07:22:23
Email
Cześć dziewczyny. Ja mam jeszcze pytanie odnośnie laktatora, bo bedę musiała się w niego zaopatrzyć, gdyż po urodzeniu pierwszego dziecka miałam tyle pokarmu, że karmiłam inne noworodki :). Wówczas miałam taki zwyczajny laktator (za 8 zł) był beznadziejny, bardzo długo ściągał pokarm i nie do końca, bo tak mi szybko przybierały piersi, iż zanim ściągnęłam mleko z jednej piersi to druga była już twarda jak kamień (przybierały tak w ciągu pół godziny!)Teraz chcę już sie zabezpieczyć i myślę o laktatorze elektrycznym z regulowaną siłą ssącą np. taki: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=57184165 lub ręczny ale ponoć dobry: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=57184116 Czy ktoraś z Was stosowała taki laktator elektryczny i może mi poradzić czy jest dobry ? Zależy mi aby szybko sciągał i bezbolesnie.
Joasia
2005-07-13
07:26:50
Email
Dodam jeszcze, że ten elektyrczny to jest np. Laktator bateryjno - sieciowy Medela Mini Elektric (na aukcji kosztuje 237 zł)a ten drugi ręczny to Laktator AVENT ISIS i kosztuje 140 zł. Może stosowałyscie innej firmy i był dobry to proszę o wpisy.
kyja
2005-07-13
08:53:26
Email
Joasiu, zajrzyj do działu Niemowlę na forum, tam jest wątek o odciagaczach-dziewczyny dośc dużo napisały na ten temat, pozdrawiam!
Joasia
2005-07-13
20:00:36
Email
Ok. Dzięki :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum