szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wczesna ciąza-usg


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
zdezorientowana
2005-07-08
Email
czesć dziewczyny, mam pytanie!Po jakim czasie (dniach)można wykryć ciązę badaniem usg (dopochwowym).Moj gin wykluczył ciąze badając mnie w ten sposób, po czym po paru dniach od wizyty robiłam test i wynik pozytywny.Cieszę się bardzo, ale pogubiłam się w obliczeniach.Biorąc pod uwagę datę ostatniej miesiączki jestem już prawie 4 tyg ale to nie możliwe bo mojego męża nie było!Proszę, pomóżcie bo czuję się bardzo zagubiona i zdezorientowana.
sandrusia
2008-05-29
17:59:23
Email
Ciekawa dzieki ze mi odpisujesz:* no wiec moj cykl trwa 29 dni. to raczej nie plodne:) i mam nadzieje ze chlopak nic nie mial na reku..bym sie spytala ale to jakies krępujace mysle ze zebym sie spytala moglby zareagowac smiechem.... jestem dziewica jeszcze mam 17 lat nie znam sie dokladnie temu tu pisze..... dziekuje za odpowiedzi :) a co do ginekologa to czytalam ze macica sie "rozpulchnia" juz po 2 tyg. po zaplodnieniu ... a powiedziala ze moja jest b. mala to mam nadzieje ze nie mam sie czym martwic w takim razie...?
ciekawa
2008-05-29
21:10:09
Email
Sadrusiu jesteś bardzo młodziutka-moja rada poczytaj sobie o zabezpieczeniach nawet jeśli w tej chwili nie planujesz współżycia. No i skoro jesteście z chłopakiem na takim etapie znajomości to żadne pytania z Twojej strony nie mogą wywoływać śmiechu. Powinniście poważnie i otwarcie porozmawiać o tym co robicie jaka macie wiedzę z tego zakresu aby uniknąć takich sytuacji. Dziecko to ogromny skarb-nie jedna z nas ostro sie starała o maleństwo a inne skolei nie planowały dziecka. Po prostu zadbajcie o to aby nie skomplikować sobie życia i mieć to swoje wymarzone maleństwo w odpowiednim momencie:)
sandrusia
2008-05-29
23:52:19
Email
ciekawa jeszcze raz dzieki za to ze ze mna pisalas:)) masz racje bede musiala na ten temat porozmawiac z chlopakiem pozdrawiam
sandrusia
2008-05-31
17:42:55
Email
jeszcze mam pytanie jezeli moj cykl trwa 29 dni to 9 dzien przed okresem jest nieplony tak? mialam po tym zdarzeniu okres i to obfity ale wlasnie teraz mam bardzo maly temu bylam u lekarza i powiedzial ze nie jestem w ciazy ze macica jest malutka ale wlasnie sie denerwuje skad ten skapy bardzo okres... powiedziala ze to moze byc przez odchudzanie ale nie jestem pewna............ co o tym sadzicie?? nie moge przestac sie zadreczac:( i czy wlasnie obfity okres jest mozliwy jezeli jest sie w ciazy????
ciekawa
2008-06-03
08:26:44
Email
Sandrusiu 9 dzień nie powinien byc płodny ale pamiętaj ze te naturalne metody antykoncepcji to takie niezbyt pewne-trzeba by mieć idealnie ustawiony organizm, zero stresów i ogromna samodyscyplina. Skoro miałaś miesiaczke to wszytko dobrze a kolejna moze sie zmniejszyła bo sie niepotrzebnie denerwujesz.NIE JESTEŚ W CIAŻY!!!! Juz dawno cos by było widać. Pogadaj z lekarzem o odpowiedniej dla Ciebie antykoncepcji zebyc mogła byc spokojniejsza.
sandrusia
2008-06-04
17:01:48
Email
dziekuje Ciekawa za wszytsko:*:*
gosia1111
2011-07-24
16:06:06
Email
hej dziewczyny. Staramy się o dzidziusia z mężem przed okresem byłam u ginekologa po zaświadczenie że nie jesiem w ciąży bo było mi potrzebne do pracy. Było to 14 lipca o 15 miałam dostać okres jak dotąd jeszcze go nie dostałam. Z usg nic nie wyszło i wpisał ze nie jestem czy możliwe że to wczesna ciąża i nic nie widać. Poroniłam w marcu i niechce też sobie robic niepotrzebnej nadzieji
ciekawa
2011-07-25
08:48:06
Email
ja jak już byłam w ciąży miałam robione usg i nic nie było widać-lekarka badała mnie pod kontem momentu kiedy mamy spróbować. A za tydzień okazało się ze jestem w ciąży. Poczekaj a samo się okaże- z ciążami to wszystko możliwe.
goraca_czekolada
2013-10-07
12:04:51
Email
Witajcie dziewczyny! Mam do Was pytanie, nie ukrywam, że trochę się martwię... Mam 23 lata i regularne miesiączki, jednak od 23 sierpnia nie dostałam miesiączki ąż do dzisiaj. W zeszłym tygodniu zrobiłam aż 4 testy każdy wyszedł negatywny. Stosujemy z partnerem stosunek przerywany i od 4 lat do tej pory się sprawdzał....dodam, że nie przyjmuję zadnych leków, nie zmienił mi się klimat, nie chorowałam, nie przeziębiłam się, nie przyjmowałam chormonów nie utyłam ani nie schudłam, nie miałam też zadnych stresujących sytuacji ani zmiany trybu życia. Czy to może być ciąża? Proszę o pomoc....
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum