szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ruchliwość płodu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
dominikasz
2005-07-05
Email
czesc.Mam pytanie do was brzuchatek.Jestem w 26tc ostatnio miałam takie 2 dni gdzie dziecko mało sie ruszało juz sie denerwowalam ale potem sie ustaabilizowało.Natomiast teraz jest sytuacja odwrotna.Strasznie dużo sie zaczeło ruszac i kopac-jakby byla niespokojna może.Nie wiem czy martwić sie tym czy nie?a uwas jak było?
jarenka
2006-03-17
11:25:24
Email
Witam Brzuchatki ;) Jestem w 22tc i od jakiegos czasu tez moge sie juz cieszyc ruchami dzieciateczka.To rzeczywscie wspaniale uczucie.Pozdrawiam Wszystkie Brzuchatki i zycze szczesliwego rozwiazania.
gosia85
2008-04-08
09:14:23
Email
hej!! mam pytanie do was odnośnie ruchów dziecka ja jestem w 29 tc i od jakis dwóch dni praktycznie wogóle nie czuje ruchów w czwartek ide do lekarza i napewno mu o tym powiem ale martwie sie czy tak duze dziecko ma ciche dni?czy moze to jest czyms uwarunkowane?
maja77
2008-04-08
15:28:19
Email
Gosia, dziecko ma coraz mniej miejsca więc te ruchy mogą być odczuwane już troszkę inaczej, poza tym spróbuj poobserwować się godzinę po posiłku, jeśli poczujesz ruchy jest ok, jeśli nie lepiej skontaktuj się z lekarzem
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum