szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - skurcze Braxtona - Hicksa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Micka
2005-06-16
Email
Witam wszystkie przyszle mamusie i nietylko... mam takie pytanko do Was... ostatnio przeczytalam artykul na temat skurczow Braxtona - Hicksa ktore pojawiaja sie u kobiety ciezarnej zazwyczaj od 20 tc.i sa odpowiedzialne za przygotowanie macicy do porodu... moj problem polega na tym ze ja jestem juz w 30 tygodniu ciazy i zadnych takich skorczow ani objawow z nimi zwiazanych nie mam i niemialam... zaczynam sie powoli martwic :( a moze Wy wiecie cos na ten temat... moze nie u wszystkich kobiet one musza wystepowac ?? z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam Was wszystkie...:))
MoNiSiA
2005-06-22
12:46:26
Email
Micka no niestety ja jeszcze siedzę sobie w domciu i czekam na dzidziusia. Jutro mam zamiar jechać do szpitala na KTG, ale jestem pewna że już mnie z niego nie wypuszczą i będę sobie siedziała do porodu. Wogóle nie mam już przeczuć odnośnie porodu i poprostu czekam. Mi dwa USG wykazały dziewuszkę i tak właśnie od początku czuję :) Bardzo się z tego powodu cieszę :) Jeśli chodzi o imię dla Twojego maluszka - to jak bym miała chłopaczka to też bym uwzględniała to imię - bo jest bardzo ładne a przy tym skromne :) Jak tylko urodzę lub coś się zacznie dziać poważniejszego - to oczywiście dam znać. Serdecznie pozdrawiam i ściskam Ciebie i Twojego Synusia :*
marteek
2005-11-15
13:51:18
Email
witaj1!nie wiem co ja mam na to powiedziec?jestem obecnie w 29 tc a od 5 tyg mam skurcze, twardnienie brzucha i bole w podbrzuszu.dwa razy wyladowalam w szpitalu na kropkówce i przez czaly czas jestem na fenoterolu.teraz brzuch jest przez czaly czas twardy i doszedl bol w okolicach krocza nie wiem czy to moze byc spowodowane tym ze 24 tyg dostalam pilka w brzuch na lekcji?chcialabym dotrzymac do 34-36 tc ale czy dam rade?pozdrawiam
Maminka Madzia
2005-11-15
15:44:22
Email
witam, ja tez mam dziwne skurcze. jestem w 29 tyg. Nie wiem czy to to ale brzuch często mi twardnieje a w tej cheili mam ból zupełnie podobny do tego w pierwszym dniu miesiaczki promieniujący na kręgosłup. Czy to normalne? Czy zgłosić sie do lekarza? I czy mogę coś na to wziąśc?
evikam
2005-11-17
11:37:02
Email
:)) cześćzgłossie do lekarza,to chyba najmadrzejsze rozwiazanie,ale przedewszystkim trzeba byc optymistą:)) ja jestem w 25 tyg na fenoterolu i innych swiństwach a brzuch twardnieje mi kilkANAŚCIE RAZY DZIENNIE :) POZDRAWIAM
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum