szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Gdzie rodzić w W-wie? Pomóżcie!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Eli
2005-06-14
Email
Jestem na półmetku(20 t.) i zaczęłam myśleć o porodzie -to mój pierwszy. No i problem, gdzie rodzić żeby nie zostać potraktowaną "jak przedmiot" i bezpiecznie urodzić zdrowe dzieciątko? Myślimy z mężem o porodzie rodzinnym, ew. 1 os. sali + opłacona położna. Przejrzałam już chyba wszystkie opinie na stronie fundacji "Rodzić po ludzku" oraz wyniki ich akcji - niestety z 2000 r. gdzie wygrał szpital na Żelaznej. Nie jestem przekonana czy i teraz cieszy się tak dobrą opinią. Dodam jeszcze że mój lekarz prowadzący nie pracuje w żadnym szpitalu. Czy któraś z Was Warszawianek ma podobny problem? Czy jesteście już zdecydowane, a jeśli tak to na który szpital lub szkołę? Będę bardzo wdzięczna za odzew.
Goga66
2006-01-24
15:16:19
Email
Moja położna miała na imię Jola i też mogę ją polecić jakbyś decydowała się na Żelazną. Nazwiska niestety nie znam - taka mi się położna po prostu trafiła. I jestem z tego baaardzo zadowolona. Także powiedziała, że ie będzie ciąć bez potrzeby. Niestety potrzeba była. Jest na zdjęciach, które są w dziale chwalimy się - gdzie pokazuję swoją Zuzię :)
Goga66
2006-01-24
15:20:30
Email
to link do tego zdjęcia http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=6&id_tem=1204&str_nr=1
anika
2006-01-24
15:24:30
Email
Z czystym sercem mogę poświadczyć, że Hanna Wroniewicz jest najlepszą położną na całej Wołoskiej (nie wiem jakie sa w innych szpitalach). I wcale nie trzeba płacić aby otrzymać fachową i serdeczna pomoc. Mnie sie akurat Pani Hania trafiła, bo miała w danym dniu dyżur. Może nie ma na Wołoskiej kolorowych sal czy nastojowych muzyczek, ale jest to co dla mnie podczas porodu i po nim najwaniejsze...cały szpital. Wszystkie oddziały nie tylko położniczy i noworodkowy. W razie co nie trzeba mamy czy dziecka wozić karetką do innych placówek. Oczywiście wybór należy do każdej z Was. Poród jest tak niesamowitym przezyciem, że warto mieć obok siebie wszystko to czego zapragniemy. Mnie do szczesliwego porodu wystarczyła dobra położna, ogromna piłka, czysta toaleta, kawałek korytarza do spacerów i oczywiście wspierający chociaż trochę przerazony mąż. Wszystkim brzuszkom życzę szybkiego porodu.
Goga66
2006-01-24
18:55:44
Email
Anika - właściwie to samo masz na Żelaznej. Jeżeli chcesz mieć konkretną położną to i na wołoskiej trzeba płacić. A kolorowe sale naprawdę dobrze robią na psychikę.I piękne otoczenie w ogóle. Warto oczywiście doradzić kilka szpitali, bo może się okazać, że w danym dniu wszystkie sale porodowe są zajęte. Dobrze jest też uczęszczać do szkoły rodzenia związanej z wybranym szpitalem, jest większa szansa na "rezerwację". Nie ma co się licytować. Na pewno Wołoska, Żelazna, Kasprzaka, Karowa, to dobre szpitale. Karowa i Kasprzaka są olbrzymie ale dobre, jeżeli są jakieś problemy z ciążą, porodem czy maluszkiem. Jak jest z ewentualnymi płatnościami - nie orientuję się chociaż akurat ja miałam opłacony poród, bo firma męża ma umowę z LIM Center i w ramach karty miałam wszystko zapewnione. Ale przecież w każdym z tych szpitali można rodzić za darmo.
Aneczka7
2006-01-24
19:53:07
Email
Mój skarbik w ramionach Tatusia

Aneczka7
2006-01-24
20:02:01
Email
:)

greoo
2006-01-25
11:02:31
Email
Hej dziewczyny. mam ten sam problem gdzie rodzic?to moj 28 tydzien i nagle okazalo sie ze moj gin z przychodni nie przyjmuje w zadnym szpitalu a dodatkowo jeszcze juz wogole nie przyjmuje pacjentek, robi wylacznie usg. No i musze zmianic lekarza a co za tym idzie kombinuje aby byl z jakiegos szpitala.Moze możecie mi podac numery do lekarzy ze szpitala na karowej, zelaznej czy starynkiewicza. Bede wdzieczna za informacje i dobre rady. Pozdrawiam
Goga66
2006-01-25
11:05:16
Email
no niestety, moj lekarz też nie był z żelaznej
anula
2006-01-25
16:37:41
Email
Do greoo, co do Karowej to przyjma Cie tam tylko jakbyś miałą jakieś problemy z ciążą np. cukrzyca, niewydolność nerek itp. "Normalnych ciąż" nie obsługują Co do innych polecam Żelazną - dobrze wspominam, chociaż nie należy do najtańszych - poród rodzinny 1000, połóżna na życzenie 1000-1500, sala jednoosobowa 250/doba, znieczulenie 500, i z tego co pamiętam cesarka na żądanie ok. 3500. Nie sa to małe kwoty jak na Wwę, ale opieka na prawdę na dobrym poziomie i czasami warto zapłacić, żeby TEN moment był niezwykły, bo pamięta sie go na całe życie
Goga66
2006-01-25
17:39:53
Email
mimo, że miałam dzięki karcie LIMu opłacony poród, to położna była przypadkowa - żadnej nie wybierałam. Co wiecej, zaczynałam z jedną położną ale przyjechała akurat rodzić jej prywatna pacjentka, kończyłam z Jolą. Obie fantastyczne.
uuu333
2008-02-20
19:11:30
Email
Cześć dziewczyny!! Czy któraś z was ma kontakt do położnej Hanny Wroniewicz Z MSWiA? Jeśli tak to bardzo proszę o informację. Bardzo mi na tym zależy, więc proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum