szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Po szpitalu...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-06-01
Email
Wczoraj wróciłam ze szpitala. Jednak po bardzo wysokim KTG (dochodziło tętno dzidziusia nawet do 200) zrobionym w szpitalu zostawiono mnie na kilka dni pod obserwacją. Nie wspominam tego jako zle spedzony okres. W szpitalu bylo pełno "przeterminowanych" kobiet :) Co chwilkę któraś szła rodzić, a ja potem chodziłam je odwiedzać i oglądałam ich maleństwa i strasznie mi się zachciało już urodzić :) Ale wiadomo, trzeba czekać, bo nie ja o tym decyduję ;) Było mnóstwo kobiec po cesarskim cięciu. Każda mimo bólu i problemów np z pokarmem była szczęśliwą mamusią :) Tylko pozazdrościć że już mają to za sobą... Mam jednak takie pytanie skierowane do kogoś kto może mi pomoc i zna sie na tym. W szpitalu stwierdzono u mnie w pochwie bakterie i zostały mi przepisane czopki o nazwie GYNALGIN. W ulotce jest napisane w przeciwskazaniach że nie mogą ich brać kobiety w ciąży i kobiety karmiące. Więc czy nie zaszkodzą dzidziusiowi? A może powinnam je przestać brać chociaż do momentu urodzenia? Martwię się tym. Nie zdążyłam o to zapytać lekarza, gdyż wiadomo wykupiłam pozniej te czopki. Co mam zrobić? Czy ktoś się na tym zna? Z góry dziękuję.
MoNiSiA
2005-06-06
19:23:06
Email
O kurczę jutro jadę do lekarza i zapytam czy muszę brać te czopki, może warto poczekać do porodu wkońcu została mi już końcówka...Dziękuję za tą wiadomość i pozdrawiam :*
MoNiSiA
2005-06-06
19:23:07
Email
O kurczę jutro jadę do lekarza i zapytam czy muszę brać te czopki, może warto poczekać do porodu wkońcu została mi już końcówka...Dziękuję za tą wiadomość i pozdrawiam :*
MoNiSiA
2005-06-09
09:56:00
Email
Już zmieniłam lek na TANTUM ROSA - jest to płukanka i przyznam, że bardziej mi pasuje ponieważ nie wycieka mi na drugi dzień jak to bylo w przypadku czopków :) Moja gin powiedziała że po tym napewno nie będzie miało dziecko wysypki, a ja już jestem spokojniejsza :) Pozdrawiam :*
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum