szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Płeć i imię dzidziusia...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-05-26
Email
Witajcie! A wiecie może już jaką płeć mają Wasze maleństwa w brzusiach? :) Macie już imiona wybrane? Ja w 7 miesiącu dowiedziałam się, że noszę w sobie malusią dziewczynkę :) Miałam już wybrane imiona - Julia Wiktoria. Jestem szczęśliwa bo to bylo moje marzenie - mieć dziewczynkę, ubierać ją w słodkie sukienusie no i robić śliczne kiteczki :) Zresztą przyznam że mam niezły apetyt na słodycze i dość zbrzydłam na początku ciąży ;) hehe mówi się że dziewuszki zabierają urodę, chyba coś w tym jest ;) A jak bylo w Waszym przypadku brzuchatki? Ciekawiło Was co się kryje pod Waszym serduszkiem? :) Pozdrawiam.
MoNiSiA
2005-06-01
16:23:40
Email
Mnie tak samo podobają się liczne dzieciaczki w domu a zwłaszcza gdy odbywają się uroczystości takie jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Nic nie zastąpi takiego "pełnego" domu. Ale dokładnie zgadzam się że niestety nie zachęca nas zbytnio sytuacja materialna :/ A szkoda.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum