szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - badanie moczu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mama28
2005-05-12
Email
Jagoda powiedz, czy liczne bakterie w moczu, a dokładniej szczawiany sa groźne? położna panikuje, a mój lekarz wzrusza ramionami i wysyła mnie na kolejne badanie moczu (3 z rzędu). Z góry dziekuję za odpowiedź.
debiut31
2006-10-14
09:27:23
Email
Witam serdecznie. Ja tez chcialabym zasiegnac porady w sprawie wynikow badan posiewu. Mam w moczu enterobacter cloacae (107 ctu/ml), zroboino mi przy tym antybiogram i po telefonicznej konsultacji z moim lekarzem (jest na urlopie, wizyte mam dopiero 26.10.) zalecil mi Furagin 3x1 tabl. Jestem w 14 tyg. ciąży, więc mam nadzieję, że te tabletki nie będą miały negatywnego wpływu na moje dzieciątko (nie powinno sie ich stosować w 1 trymestrze), ale martwi mnie ta bakteria, tym bardziej, że w internecie nie mogę nic konkretnego na jej temat znaleźć. Może któraś Mamcia się orientuje? :) Bo Jagódka to już na pewno, tylko ja jestem tu 1szy raz i nie wiem na ile często tutaj zaglądasz;) Pozdrawiam i z góry dziękuję. Agnieszka
Dora
2006-10-25
15:57:41
Email
Hej, jestem w 38 tygodniu. Wyszło mi w badaniu moczu, że mam dodatnia glukozę (0,3 g/dl). Czy to normalne? Zdenerwowałam się... Dzięki za pomoc.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum