szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - skolioza a ciąża


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
ila
2005-05-08
Email
chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was ma skoliozę i czy w związku z tym będzie rodziła (lub już urodziła i jak to przeszła) naturalnie czy przez cesarskie cięcie. Własnie czeka mnie konsultacja w tej sprawie, i jestem ciekawa czy ktos zetknął się już z tym problemem.
popo
2005-12-09
14:03:46
Email
moja żona ma dość mocną skolioze mamy synka 5 letniego. Poporodzie zaczeły się mocne bóle kręgosłupa , prawie nie mamy już wspólnego(intymnego) życia czasem już niemam sił żeby to wszystko zrozumieć.Jeżeli ktoś by mógł opisac dlaczego tak jest (trwa to jakiś kawałek czasu) i czy to jest normalne po operacji kręgosłupa.
ojejku
2005-12-18
23:34:25
Email
Witam Was!! Jestem po operacji kregoslupa.Moje plecy wygladaja nienajgorzej w porownaniu z tym co bylo kiedys.Prosze wszystkich o kontakt ktorzy są tez po operacjach i urodzily dziecko.Pragne zajsc w ciaze boje sie ze moge niedonosic.Moj numer gg-1324104
ojejku
2005-12-18
23:35:01
Email
Witam Was!! Jestem po operacji kregoslupa.Moje plecy wygladaja nienajgorzej w porownaniu z tym co bylo kiedys.Prosze wszystkich o kontakt ktorzy są tez po operacjach i urodzily dziecko.Pragne zajsc w ciaze boje sie ze moge niedonosic.Moj numer gg-1324104
Joanna
2006-01-12
11:02:16
Email
Ja bym chciała dowiedzieć się czegoś więcej o samej operacji kręgosłupa od kogoś kto taki zabieg przeszedł. Od lekarzy słyszałam że powodzenie takiej operacji jest tylko 50% - drugie 50% znaczy że człowiek zostanie kaleką do końca życia. Nawet jak się uda operacja to pół roku leży się w szpitalu a potem całe życie nie jest się już tak sprawnym ruchowo jak przedtem, nie mówiąc już o donoszeniu ciąży. Czy znacie takie przypadki z autopsji?
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum