szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - TERMIN NA LISTOPAD 2009


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
EMIKOZA
2009-03-11
Email
Właśnie pojawiła się ta druga, upragniona kreska. Czy ktoś doświadczył czegoś takiego w ostatnim okresie?
amela
2009-06-20
16:10:31
Email
Monia ja mylę ze bedziesz miała dziewczynkę.Ja za 2 tyg zrobię usg to będzie 22 t.c.Jakie witaminki bierzecie dziewczynki.ja feminatal 1x1 i asmag 2x1.pozdrawiam
Monika_mama_listopadowa
2009-06-21
11:34:11
Email
Co do witaminek to przyjmuję Feminatal 400. Dzienna porcja składa się z tabletki i kapsułki. W tabletce są witaminy a w kapsułce olej rybi, wpływa on podobno korzystnie na rozwój wzroku i mózgu maleństwa. Ten preparat zalecił mi mój ginekolog więc go stosuję. Pozdrawiam!
lidiamital
2009-06-21
12:25:12
Email
Hej ja po weselu :) Również feminatal 400 raz dziennie, asmaga 3 razy 2,nospa 1 tab i biofer. Sporo ale anemia i lekka czynność skurczowa. W środę idziemy z Mirkiem na usg spróbujemy podejrzeć. U nas wszyscy na drugiego chłoca stawiają, a ja niestety nie mam przeczucia, zadowole się zdrowym mały pmarszczonym człowiekiem bez względu na płeć :) Wczoraj na badaniach byłam 75g razy razy pobierana krew o rety skuta jestem jak narkomanka, odczyn coombsa, morfologia i mocz Mam nadzieję, ze choć krwinki mi wzrosły :) uciekam na poprawiny całuski obiecuję się odezwać
amela
2009-06-21
14:51:42
Email
Własnie u mnie też od wczoraj pojawiły sie skórcze.W pierszej ciąży powodowały skracanie sie szyjki musiałam praktycznie cały czas leżeć.Oby historia sie nie powtórzyła.No i dzisiaj jeszcze te koszmarne zaparcia....pozdrawiam
lidiamital
2009-06-21
20:05:08
Email
Ano mamy już w tej drugiej przy kim i przy czym robic i latać:) Możesz brać nospę nawet 3 do 4 razy dziennie w razie mocnych i częstych lub asmag 2 tab po 3 razy dziennie lub razem, ja tak biorę i jest spokojniej. U nas pada deszczysko ależ lato w piątek w nocy jedziemy nad morze no ale cóż ponoć w czasie deszcze najwięcej jodu w powietrzu. To taka wersja dla wiecznych optymistów, żeby się cieszyć mimo braku słoneczka. No uciekam kąpać gadzinkę małą. Zmęczony po weselichu.
amela
2009-06-21
21:21:13
Email
Dokładnie jest kupe roboty przy tych naszych maluchach.Ja czasem jeszcze wezmę Alanka na ręce a waży ok 14kg wiem ze nie pownnam dzwigać ale czasem nie ma innej możliwosci zciągnięcia go z dworu na drzemkę.A ta pogoa teraz koszmar!!!!słyszałam że ma tak lac do połowy lipca oby prognozy sie nie sprawdziły...pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum