szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - TERMIN NA LISTOPAD 2009


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
EMIKOZA
2009-03-11
Email
Właśnie pojawiła się ta druga, upragniona kreska. Czy ktoś doświadczył czegoś takiego w ostatnim okresie?
amela
2009-03-14
19:47:26
Email
Witaj EMIKOZA.Ja też mam termin na początek listopada 2009.Bedzie to drugie moje dziecko.Jak samopoczucie odczuwasz już jakieś dolegliwosci ciążowe?Pozdrawiam
gabcia
2009-05-20
17:20:08
Email
Witam :-) ja równierz jestem przyszłą mamą listopadówką :-) termin mam na 13 listopada :-) a dwie kreseczki zobaczyłam w nasze świeto 8 marca :-) nie zapokne tego dnia nigdy w zyciu :) a jak wam ciąża przebiega, pierwszy trymestr za nami:) jak się czujecie??
lidiamital
2009-05-22
21:39:08
Email
Witam! Na wstępie gratuluję i dołączam się ze swoim brzuszkiem.Ja mam termin na 4 listopad. To moja druga ciąża mam już trzyletniego synka Damianka. Póki co drugi trymestr sprzyja, poza malutkimi dolegliwościami, ale nie chcę narzekać :) Dzidzia rośnie, bo i brzuszka przybywa, troszkę tylko ostatnio mało ruchliwa. W sumie to się nie dziwię mama biega całe dnie za starszym więc kołyska non stop. Czekałam właśnie kiedy się tutaj coś ruszy no i doczekałam obym nie zostałą sama. W sumie to może połączymy się z październikowymi będzie nas wiecej to i raźniej :) Pozdrawiam i czekam. Odezwę się po wizycie mam na środę.
EMIKOZA
2009-06-02
13:20:12
Email
Między 5 a 10 marca wykonałam chyba z 4 testy, żeby się upewnić. Podobnie jak Gabcia mam termin na ok. 12 listopada. 27 maja na wizycie dowiedziałam się, że to będzie dziewczynka. Będzie to nasze pierwsze dziecko. Będzie jazda. Co u Was?
lidiamital
2009-06-02
21:29:56
Email
Hej. Ja po wizycie tradycyjnie kuleję z hb. Ale póki co żelazo pobiorę może ok będzie. A kim będzie nie wiemy jeszcze, dopiero 24 czerwca spróbujemy podglądać :) Brzuszek rośnie choć nieznacznie. Zresztą mam tyle biegania za Damim, że nic dziwnego, że waga stoi w miejscu. Póki co fajny okres bo człowiek troszkę silniejszy niż na początku i dolegliwości minęły. No to gratulacje i witam
ciekawa
2009-06-03
08:09:42
Email
Lidiamital-gratuluje-tak sie ciesze:):):)
lidiamital
2009-06-03
11:10:35
Email
A dziękuję bardzo :)
Monika_mama_listopadowa
2009-06-09
17:53:23
Email
Witam przyszłe Mamusie! Chciałabym dołączyć do Was. Ja jestem w pierwszej bardzo oczekiwanej ciąży. Termin porodu mam na 30 listopada. Pierwsze trzy miesiące były dla mnie ciężkie, fatalnie się czułam, ale teraz na szczęście jest już lepiej. Pozdrawiam Was gorąco:)
lidiamital
2009-06-10
08:16:49
Email
Witaj kolejna mamusiu :) No moja didzia wreszcie się ożywiła nieco. Ruchy syna wyczuwałąm znacznie intensywniej, a ten maluch, no cóż małe leniwe łosiątko mi rosnie :) Poza tym pierwszy kilogram na plusie i strasznie mnie to cieszy. Dziś np. nie doopieła się w krótkich spodenkach więc rośniemy. Pogoda u nas wprost nieziemsko letnia 40 stopni już o tej godzinie w słońcu, ale wieczorkiem codziennie orzeźwiajacy deszczyk i burza miło. Mam pytanko mam zlecenie na badania po ocbiążeniu glukozą ale nie wim ile jej kupić 50 czy 75 g. Może lepiej się orientujecie. Mój gin właśnie od 2 tyg. na urlopie więc tel. nie odpowiada chwilowo. No miłego dnia i odzywajcie się częściej.
basienka25
2009-06-10
09:17:39
Email
Lidiamital jak pierwsze badanie to 50g
lidiamital
2009-06-10
14:17:25
Email
Dzięki bardzo Basiu :)
Monika_mama_listopadowa
2009-06-10
22:08:51
Email
Dziewczyny mam do was pytanko: ile już macie kilogramów na plusie? Ja jestem w 16 tygodniu i już ważę 3,5 kg więcej. Trochę się martwię, że za dużo przytyłam. W pierwszych trzech miesiącach nie miałam dużego apetytu ale ostatnio to ciągle jestem głodna i mam wielką ochotę na słodkie rzeczy. Jak wygląda to u Was? Pozdrawiam cieplutko:)
lidiamital
2009-06-13
11:36:44
Email
Hej! No ja już napisałam ile do przodu na wadze. Ale nie ważę mało obecnie 62,5. A tak naprawdę to mówi się, że lepej nie przybrać zbyt dużo w pierwszym trymestrze bo ponoć to najtrudniej zrzucić. Nie wim ile ważyłaś i ile teraz ważysz, ale jesli Cię to niepokoi zapytaj lekarza czy takie przybieranie nalezy do prawidłowych. Ja w pierwszej ciąży równiutkie 13 i w ciągu miesiąca od porodu wróciłam do wagi z przed ciąży. To zależy od wielu czynników. Ale jak analizuję twój tydzien ciąży i ilość przybranych kg. to wcale nie dużo raczej powiedziłam bym prawidłowo. Więc spokojnie i tak ten stan czyni nas wyjatkowo kobiecymi. Pozdrawiam :)
amela
2009-06-16
23:25:02
Email
Witajcie.Ja mam termin na 6 listopada ale mam cichą nadzieję że załapię się jeszcze na pażdziernik oby tylko nie pierwsze dni listopada.(mam nadzieje że lekarz sie zgodzi na cesarke)W pierwszej ciąży przytyłam 25 kg i to stanowczo za dużo ale na szczescie przed drugą ciążą wszystko zrzuciłam.Postanowiłam sobie że tym razem tyle już nie przytyję ale jakoś kiepsko mi idzie bo już mam 4-5kg na plusie(19 t.c)to wszysko przez te słodkosci.Jutro kolejna wizyta u lekarza wyniki ogólnie dobre tylko leukocyty mam podwyższone norma max.10 a u mnie 11.Ale z Alankiem było podobnie więc mam nadzieje ze wszystko ok.pozdrawiam
Monika_mama_listopadowa
2009-06-18
15:41:54
Email
Drogie Przyszłe Mamusie wydaje mi się, że trochę zbyt rzadko piszemy na forum. Bardzo lubię czytać co u Was słychać i mam nadzieję, że nasz wątek trochę się ożywi! Ja w najbliższy poniedziałek wybieram się do lekarza i mam cichą nadzieję, że lekarz wykona badanie USG i dowiemy się czy pod sercem noszę synka czy córeczkę. To będzie mój 18 t.c. więc jak dzidzia się nie odwróci to chyba powinno być już coś widać. Obecnie jestem trochę przeziębiona na szczęście nie mam gorączki więc siedzę w domu i zajadam się czosnkiem oraz cebulką. Pozdrawiam gorąco!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum