szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - brzuszki :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kaszu27
2005-04-27
Email
Cześć Dziewczyny. Jestem obecnie w 18 tygodniu ciąży. Do ubiegłego tygodnia mój brzusio był taki sobie normalny, lecz teraz staje się coraz bardziej widoczny. A jak to z Wami wyglądało?? Pozdrowionka!
jjemiolka
2007-10-22
23:41:20
Email
popieram agnieszke-nie martw się brakiem kilogramów-potem na pewno nadrobisz..za dużo ich (kg)-też niedobrze. Jest ciężko i po porodzie baaardzo trudno zrzucić... :-/ gratuluję przyszłej mamuśkom i powodzenia. :-) pozdrawiam
barb.k
2007-10-23
13:09:11
Email
Hej brzuchatki. Ja jestem w 37 tc i mój brzusio nie jest ani duży ani mały, choć nieżle przeszkadza w schylaniu. Nie mieszczę się w moją kurtkę ale na szczęście męża jest w sam raz :)).
re7
2007-10-23
18:05:17
Email
Hej Brzuchatki! Mój brzuszek był widoczny niemal od początku, bo miałam i nadal mam straszne wzdęcia :/ Czasem jak rano wstawałam, byłam zaskoczona jaki brzuszek mały, ale po śniadaniu już był okazały i tak już do końca dnia. Przed ciążą byłam bardzo szczupłą osobą - teraz w 22 tygodniu mam 86 cm w talii :)) (A już nie mówię, jakich rozmiarów mam piersi!) To już oznacza małe kłopoty przy zakładaniu butów. No i problemy z ciuchami niestety :) Pozdrawiam wszystkie szczupłe ciężarne!
niekat
2007-10-24
12:01:52
Email
a ja pozdrawiam wszytskie mamusie okraglusie (ktos musi tez o takich pamietac).na razie jako ze jestem w 20tc i brzuszka juz nie ukryje (choć nawet nie zamierzam:) w poprzedniej ciązy wolniej rósł ale waga tak samo rosła jak teraz.Nigdy nie byłam super chuda ale wage miałam zawsze w normie.Brzuszkiem chce sie chwalic ile moge bo to moja raczej ostatnia ciaża wiec ciesze sie każdym jej dniem i każdym jej aspektem.Podobają mi sie brzuszki zgrabniutkie u szczupłych dziewczyn ale nie o to chodzi zeby wpędzac te pulchniejsze w kompleksy bo wiem czym to grozi po sobie i wg mnie wszytskie ciażowe brzuszki sa cacy:)))
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum