szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - brzuszki :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
kaszu27
2005-04-27
Email
Cześć Dziewczyny. Jestem obecnie w 18 tygodniu ciąży. Do ubiegłego tygodnia mój brzusio był taki sobie normalny, lecz teraz staje się coraz bardziej widoczny. A jak to z Wami wyglądało?? Pozdrowionka!
mati81
2005-04-27
18:32:32
Email
Hej brzuchatko:) u mnie dość szybko było widać brzuszek, bo miałam kiepskie mięsnie brzucha;) a teraz jestem juz przy końcówce i mam 117cm w pasie jestem naprawdę wielka, znajomi się smieja, że najpierw wchodzi mój brzusio a potem ja:) chyba nie ma regóły ile nam przybędzie w pasie i czy przy końcu nie bedzie trzeba kupić jeszcze większych ciuchów:) pozdrowionka
dorka
2005-04-27
19:01:39
Email
Witam ja jestem na przełomie 14 i 15 tygodnia i już momentami widać. Tylko patrzeć jak już nikogo nie będę musiała informować o moim stanie :)Wszysto zależy co na siebie w danym dniu ubiorę. w jeansach jeszcze nie widać, ale w spódnicy już tak. Pozdrawiam. Dorka
mamaporazczwarty
2005-04-27
19:06:19
Email
Kiedy powiedziałam swojej gin,że tak bardzo rośnie mi brzuch.Ona mi odpowiedziała,że lepiej jak rośnie niż by miał nie rosnąć.ja już w trzecim miesiącu musiałam kupić spodnie ciążowe na gumkę bo się w pasie nie mieściłam.Teraz w siódmym m-cu mam prawie 100 cm także przybyło mi 25cm.Pozdrawiam ciebie i twoje brzusio niech rośnie czas najwyższy
Agucha
2005-04-27
21:11:56
Email
Cześć kochane ciężaróweczki :] Też jestem w 18 tygodniu i do tej pory mój brzuchetek był prawie całkiem zwyczajny (zwłaszcza rano) bo wieczorami potrafił przybrać rozmiary conajmniej okazałe. Ale teraz już przez cały dzień jest wyraźny i muszę przyznąć, że jest to baaardzo przyjemne. Kaszu powiedz czy poczułaś już 1-sze ruchy dzieciaczka ??? Bo ja jeszcze nie ale chyba na dniach to się stanie, mam taką nadzieję bo już nie moge sie doczekać jakiegoś kopniaczka od mojego "fikusia". Buziaczki dla Was wszystkich.
Eryka
2005-04-27
21:56:49
Email
Cześć Dziewczynki. Ja właśnie zaczęłam 18 t.c. Byłam dzisiaj na wizycie i też kazała mi obserwować pierwsze ruchy. Jak dotąd to chyba nic nie zaobserwowałam. Mój brzusio jest już pokaźny, może dlatego, że jestem dość szczupła (a raczej byłam:)). W pracy już się zorientowali i słyszę same miłe słowa. Wszystko jest w porządku z dzidziusiem i jestem taka szczęśliwa!!!
renya
2005-04-28
10:05:07
Email
Cześć, Brzuchasie! Jestem w 24 tyg. i mój brzuszek jest już całkiem fajniutki. Dawno pożegnałam się ze swoimi ciuchami - dodatkowe 20cm pozwala wykorzystywać jedynie dres. Obecnie mam dwie "dyżurne" pary bardziej eleganckich spodni i kilka koszulek - wyglądam troche jakbym połknęła piłkę (w "domowym" ubranku koszulka kończy się 10cm nad pępkiem, a spodnie zaczynają się 10cm pod nim hehehe - wygląda to pociesznie, ale bardzo mi się podoba...). To jest fantastyczne, szczególnie kiedy maleństwo fisiuje na całego, a tatuś głaszcze nas po brzuszku ;) Pozdrawiam cieplutko!
kaszu27
2005-04-28
15:45:05
Email
Cześć Wam wszystkim!!! Nawet nie macie pojęcia jak ucieszyło mnie to ,że w tak atomowym tępie odpisałyście na mój wątek!!! Agucha ja również nie miałam jeszcze okazji poczuć mojego brzdąca, ale wciąż czekam na pierwsze ruchy z utęsknieniem!! Dam znać jak tylko się pojawią! Pozdrowionka!!
Agucha
2005-04-28
16:50:57
Email
Kaszu mogłabyś sie do mnie odezwać na gg jak chcesz :))2210986. Inne brzuchatki zreszta tez mile widziane :]
Asteria
2005-04-29
10:03:01
Email
Witam wszystkie brzuchatki po dluzszej przerwie. No a teraz koniec powitan i przechodzimy do tematu. Ja jestem w 32 t.c i brzusio mam taki sobie. W sumie to nie za wielki, czasem jak maluszek upcha sie w miednicy, to go prawie nie widac. Strasznie sie tym martwilam, bo wszystkie kobiety ktore spotykalam w tym a nawet nizszym miesiacu mialy okazniejsze brzuszki. Ale moj lekarz mnie uspokoil, ze to nie oznacza nic zlego. Po wszystkich testach wyszlo ze maly rozwija sie jak powinien. Ostatnio nawet wyladowalismy w Atenach na specjanym USG. Poniewaz moj maluszek jest leniwy i czasem nie chce mu sie kopac. Wiec lekarz wyslal mnie zeby sprawdzic czy oby wszystko jest ok. Doppler plus jakies inne badanie, sama nie wiem co. 2h lezalam i gapilam sie w ekran. Maly sie rusza, tylko ja nie zawsze czulam. Normalnie anomalia, nie dosc ze brzuszek jak w 5 miesiacu to jeszcze jakas ograniczona jestem co do wyczuwania ruchow maluszka :) Ale powoli przestaje sie martwic, staram sie byc spokojniejsza, w koncu wszystko jest ok. Mam nadzieje
andzia
2005-04-29
11:01:13
Email
Witajcie u mnie juz 36tydz. brzuszek napewno wiekszy jak stwierdzil moj gin miesiac temu:"nareszcie widac ze jest Pani ciezarna" hii wiec duzo ludzi nie wiedzialo przez dosc dlugi okres mojej ciazy a teraz jest mi juz ciezko mimo ze przytylam 5kg POZDRAWIAM BRZUCHATKI
marianna
2005-05-05
20:48:03
Email
witajcie!jestem w 26 tygodniu ciaży ostatnio bylam na wizycie u ginia i tak jak co miesiac mialam usg,które pokazalo ,ze moja mała ma nóżki założone za główką!!! mała gimnastyczka ,a jak uwas wrażenia???
Isia
2005-05-06
14:16:14
Email
Drogie kochane Brzusie- pączusie!!Witam was, witam i pozdrawiam!!Ja tylko na moment- mam sprawę. Marianna, ja też mam skończony 26 t.c., jesteśmy więc na tym samym etapie!!Daj znać,jak się czujesz i w ogóle. Czekam na odzew!!!
renya
2005-05-14
14:30:04
Email
Hej, Ciężarówki! Jak tam Wasze brzusie? Mam nadzieje, że rosną i dają Wam dużo radości. Moje Maleństwo tak się rozbrykało, że cały brzuch mi się trzęsie... Pozdrawiam serdecznie!
czarna21
2007-10-22
13:03:14
Email
hej przyszle mamuśki;) JA JESTEM W 14 TYGODNIU CIAZY i jeszcze nic u mnie nie widac ,,,moze dolem brzuszek sie troszke zaokrąglil ale prawie nic nie widac...martwie sie bo bardzo malo jem i nawet grama nie przytylam dalej waze 48.kg...;((( POZDRAWIAM WAS bardzo gorąco...
agnieszka_z
2007-10-22
23:12:51
Email
Ja z blizniakami dostalam brzucha dopiero ok 20 tyg :) takze nie martw sie :) a do 17 tygodnia mialam na wadze -1,5kg :) takze nie martw sie- ja nadrobilam potem :)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum