szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - MAJ 2008 !!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
ania82
2007-11-20
Email
hej dziewczyny! jestem w 18 tc i mam termin na początek maja a dokładnie 5. to będzie mój trzeci maluszek. mam dwie córki w wieku 5.5 oraz 2.5 latek. czekam na sygnały od Was. pozdrawiam! :)
ania82
2008-04-09
16:09:58
Email
hej Capri - co tam u ciebie ? nie odzywasz sie ostatnio...
Capri
2008-04-10
08:52:05
Email
Hallo, u mnie średnio na jerza-plecy całkiem mi siadły i albo kuleje albo wogóle nie umiem chodzić, a pogoda taka fajna. Pomimo ze boje sie porodu to z drugiej strony nie moge sie doczekać końca!! Pozdrowionka
ania82
2008-04-10
09:27:16
Email
hejka ja też nie mogę sie już doczekać ale to bedą najdłuzsze dni :) zawsze tak jest. dziś dobrze spałam ale ostatnio łapały mnie jakieś skurcze i bardzo się bałam, ze to już. choć były dość nieregularne ale bolesne. tabletki rozkurczowe uspokoiły trochę to wszystko. miałam iść do lekarza ale już dobrze się czuję i myślę, ze to było normalne. ide na kontrole dopiero w następnym tygodniu. dziś czuje sie super, pogoda piękna! ciągle robie jakieś porządki, piore maluszkowe ubranka... mam w planach jeszcze kilka zakupów dla dzidziusia...leżaczek, kilka zabaweczek, pościel... tylko ostatnio boli mnie głowa. może to też od spraw, które mam na głowie. ale jak się dobrze rozwiążą - może i ból minie :) odpoczywaj dużo i skrobnij czasem kilka słów! pozdrawiam !!!
ania82
2008-05-14
15:46:33
Email
hej dawno nie zaglądałam ale widze, ze tu pustki. 3 tyg. temu urodziłam córeczkę!!!! 3600g i 58 cm! porod zaczął sie kilkanaście dni przed terminem ale jestem szczęśliwa ze mam juz to za sobą! pozdrawiamy!
Capri
2008-05-14
21:29:27
Email
To super Ania gratulacje!!! Ja czekam dalej. Jak poród szybko poszło? Jak dasz na imie córeczce? Wszystkiego naj naj dla Ciebie i maleństwa.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum