szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - MAJ 2008 !!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
ania82
2007-11-20
Email
hej dziewczyny! jestem w 18 tc i mam termin na początek maja a dokładnie 5. to będzie mój trzeci maluszek. mam dwie córki w wieku 5.5 oraz 2.5 latek. czekam na sygnały od Was. pozdrawiam! :)
kasia22
2007-11-20
19:37:24
Email
ja mam termin na 20 kwietnia, więc nieduża różnica między naszymi maleństwami. praktycznie jesteśmy na tym samym etapie. u mnie to będzie pierwszy dzidziuś. pozdrawiam serdecznie
monia_ireland
2007-11-23
21:53:27
Email
Gratuluje majoweczki kochane!!! ja jstem mama Nikodema ktory urodzil sie w maju 2007 :) i mam sentyment do tego miesiaca:) trzymam za WAs kciuki!!!Bede do Was zaglądala
martusieg
2007-11-27
20:10:07
Email
Witam wszystkie majóweczki! Mam termin na 30 maja, więc jestem trochę w maju, trochę w czerwcu. Pierwszego synka urodziłam trochę przed terminem, więc teraz pewnie też będzie podobnie. ogólnie czuję się dobrze, dokuczają mi bóle podbrzusza po połowie dnia pracy przed kompem w pozycji siedzącej i jestem słaba i zmęczona ;) Pozdrawiam!!!
Kaczuszka
2007-11-29
11:42:58
Email
Ja mam termin na 30 maja :) Już sie nie mogę doczekać, kiedy Motylek przyjdzie na świat :) Ponieważ jednak w pierwszej wersji lekarz podał mi termin na 1-2 czerwca i zaczęłam się wypisywać na forum dla czerwcówek to tam już zostałam. Zapraszam, zajrzyjcie na czerwcówki :)
monia_ireland
2007-11-29
20:06:04
Email
ja tez mialam na 30maj heheh tymbardziej bede sledzila Wasz temacik:)
ania82
2008-03-27
18:33:09
Email
hej
ania82
2008-03-27
18:36:27
Email
witajcie dawno mnie tu nie było. nie miałam możliwości by pisać. miałam nadzieje na korespondencje z innymi mamami i nie wyszło :( ale teraz jestem i mam nadzieje aż do rozwiązania bede :) teraz już jestem w 35 tc i mam okropne obawy. codziennie wyczytuję różne info i coraz wiekszy stres rośnie we mnie z myślą o porodzie. choć to bedzie już trzeci mam najwieksze obawy i panicznie się boję. mąz mnie uspokaja ale... ja nie potrafię o tym nie myśleć. co u was majówki słychać ?! ogólnie samopoczucie mam dobre tylko czuję się strasznie ciężko. pozdrawiam cieplutko :)
Capri
2008-03-28
19:54:06
Email
Ja też mam stracha a to moje drugie dzieciątko. Pocieszam sie tym, że podobno następny poród łatwiejszy. Czas tak szybko leci i to już tuż tuż..
Capri
2008-03-28
19:57:23
Email
Ania a płeć znasz? Wybierasz poród rodzinny? ja sama jeszcze nie wiem. Miałam poród z mężem a teraz chyba będę rodzić sama.
ania82
2008-03-28
22:27:24
Email
Capri - bedzie dziewczynka ale z tą pewnością poczekam do samego porodu :) pierwszy raz jak rodziłam mąż był przy mnie prawie cały czas. ale pod koniec pojechał do domu bo tak chciałam. za drugim razem tak szybko to się działo, ze nawet gdybym chciała zeby był to "nie było to wcześniej ustalone i >zaplacone< " :) teraz w sumie też chce bez niego. nie chce zeby patrzył na mnie w takiej chwili :))) sam zresztą też obawia się, ze nie wytrzyma i ... zemdleje :)))
Capri
2008-03-29
19:00:20
Email
To doświadczenie już macie jeżeli chodzi o porody, niby z każdym kolejnym razem łatwiej ale strach i obawy są zawsze. Ja myśle dokładnie tak samo żeby mój mąż był ewentualnie przy bólach, tak aby wszystkiego przypilnować ale na pewno nie do końca. Mam już 10- miesięczną córcie a teraz ma być druga. Mieliśmy poród rodzinny i potem jakoś zle sie z tym wzsystkim czułam, miałam straszne kompleksy mimo że wyglądałam w miare dobrze. Mąż spisał sie dzielnie, jak przyjechał to za 30 min. urodziłam, wczesniej nie chcieli mnie nawet położyć na trakt porodowy mówiąc że jako pierworódka bedę długo rodzić i ze dopiero następnego dnia dają mi kroplówke. Ale nie chce żeby drugi raz mnie taką oglądał.
Capri
2008-03-29
19:04:47
Email
Wybrałam inny szpital i mam nadzieje że będzie oki i ze zdażymy do niego dojechać. Teraz mam 34 tydzień, ciąża troche z problemami ale mam nadzieje że będzie dobrze. Pozdrowionka i głowa do góry!!!
ania82
2008-04-02
18:07:27
Email
hej coś ostatnio strasznie boli mnie po prawej stronie na górze brzucha (tak pod biustem)... czyżby to dzidzia ? Capri jak się czujesz ?
Capri
2008-04-02
22:33:38
Email
Hej, mnie bolą plecy w dole że czasami nie umiem chodzić. Tak pod biustem też pare razy mnie bolało ale tylko na chwile. Czuje sie jak balon. Ania a na kiedy masz termin?
ania82
2008-04-03
08:53:00
Email
:) ja mam termin na 3 maja. jak pisałam tu pierwszy wpis troszkę się pomyliłam :) mnie też pobolewają plecy i z samego rana zanim wstanę, tak jakby kości łonowe ;) od rana do popołudnia jakoś żyję a potem pod wieczór jestem padnięta... i strasznie czuję sie ociężale. dzidzia kopie mnie bardzo czesto i dość mocno. chyba już chce na świat. :) w nocy też źle sypiam. brzuch ćmi jak na okres... może już organizm się przygotowuje ;/ pozdrawiam!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum