szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - MATKI PALACZKI!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
anaisia
2005-04-19
Email
Dziewczyny, powiedzcie mi dlaczego niektóre kobiety są tak głupie, egoistyczne i nieprzewidujące i palą w ciąży jak smoki? Spotkałam wczoraj kolejną znajomą w ciąży, której rosnący brzuch nie przeszkadza zaciągać sie jedną fajką za drugą. Jak pytam czy pomyslała o dziecku, słyszę ze i tak sie ogranicza, życie stresuje, a nałóg to nałóg, nic nie poradzisz. Jak dotrzeć do tych idiotek??? Zncie jakieś strony gdzie opisany jest wpływ palenia na dziecko? Co wy robicie jak widzicie kobietę w ciąży z petem? Normalnie ręce opadają!
joanka
2005-09-05
15:08:42
Email
Witam wszystkie przyszłe i palące mamytak się zastanawiam czy któraś z Was byłaby w stanie przyznać się publicznie do tego, że paliła (pali) w ciąży i to zaszkodziło dziecku. Czy większość z Was sie usprawiedliwia i mówi, że "moja znajoma paliła w ciąży jak smok i urodziła zdrowe dziecko a druga nie palia i ma chore"? Macie świadomość tego, ze paląc w ciązy dusicie swoje dziecko?
joanka
2005-09-05
15:09:09
Email
Witam wszystkie przyszłe i palące mamy i tak się zastanawiam czy któraś z Was byłaby w stanie przyznać się publicznie do tego, że paliła (pali) w ciąży i to zaszkodziło dziecku. Czy większość z Was sie usprawiedliwia i mówi, że "moja znajoma paliła w ciąży jak smok i urodziła zdrowe dziecko a druga nie palia i ma chore"? Macie świadomość tego, ze paląc w ciązy dusicie swoje dziecko?
polishgirl
2005-09-05
17:14:27
Email
Ja znam dziewczyne , a raczej kobietę, ale po tym jak się zachowuje to trudno powiedzieć żeby była kobietą. jest w ciązy z drugim dzieckiem, pali paierosy, pije kawe na czczo bez śniadania a potem "podjada" jeszcze paierosem po kawie. Bierze tabletki na odchudzanie , bo mówi ze musi sie kontrolować, a do tego nie oszczędza sobie Piwa i drinków i jeżdzi wiele kilometrów na rowerze. I co na to powiecie. Mnie brakuje słów. Wszyscy powtarzają jej żeby sie opamietała, a ona odpowiada: Pierwsze dziecko urodziłam zdrowe, to to też sie urodzi zdrowe.(przy pierwszej ciązy postępowała prawie tak samo) Ja nie mam słów. To są idiotki mordujące swoje dzieci , a nie matki
justyna
2005-09-06
13:13:53
Email
cześć!ja rzuciłam palenie jak tylko zaczęłam podejrzewać, że jestem w ciąży, to był 2 tydzień, tak po prostu,choć może nie byłam nałogową palaczką to było mi trochę łatwiej.i nie wierzę absolutnie w to, że dziecko kobiety która pali w ciąży rodzi się zdrowe.może na początku tak się wydawać,chociaż dzieci większości palaczek rodzą się z niską masą ciała, ale przecież wiele schorzeń daje znać o sobie dopiero później.dzieci mojej sąsiadki są trute cały czas, ta kobieta paliła w każdej ciąży cały czas,najmłodsze dziecko bardzo chorowało, nowotwór, chemioterapia, choć ma 7 lat jest malutki i chudziutki, drugie ma problemy z nauką, i pewnie życie w zadymionym domu nie miało z tym nic wspólnego. i okropnie denerwuje mnie tłumaczenie, że to nałóg.to po prostu głupota, brak wyobraźni i wszystko co najgorsze.to powinno być karane, tak jak to jest chyba w tajlandii.
Michalina
2005-09-06
14:20:41
Email
Mnie to jeszcze denerwują mamy pchające wózek i nie wypuszczajace peta z ust. Wyobrażam sobie, że palą tak w domu i karmią dziecko piersią. A już szlag mnie trafia kiedy taka mama usiądzie na ławce obok w parku. Dym leci na mnie i moje dziecko. Zeby nie wszcznać bezowocnej dyskusji przesiadam się, ale to chyba nie ja powinnam zmieniać ławke? Żal mi tych dzieci strasznie no bo skoro mnie dorosłą osobę tak irytuje dym z papierosa to im też nie jest to obojętne. Ja mogę się przesiaść w parku na inną ławkę, a te maluszki niestety nie mają wyboru poza leżeniem w smrodzie i oparach.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum