szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Imiona


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Emilka
2005-04-16
Email
Witam serdecznie! Jestem tu od niedawna choć to już 21 tydzień ciąży, kilka dni temu byłam na usg. Lekarz powiedział, że to chyba synek. Nie mam kompletnie pomysłu na imie, szczerze mówiąc nic nie podoba mi się na tyle, aby nazwać tak swoje dziecko. Narazie jedyny typ to Pawełek po tatusiu, tylko to może być kłopotliwe. Może któraś podda mi jakiś pomysł? Pozdrawiam.
GraNia
2005-12-04
19:34:31
Email
ja bedę miała Rysia i uważam to imię za cudowne pomimo docinków kolegów i koleżanek. dla dziewczynki wybrałam Gabrysia ale coż...bedzie przecież chłopiec śliczny i mądry Rysio
słitka
2005-12-05
10:15:50
Email
Cześć. Jestem dopiero w 15 tyg. ale już wiem jak nazwę dzidziusia jeżeli będzie dziewczynka to Laura Teresa(drugie imię po mojej mamie) jeżeli chłopiec to Miłosz Marian (drugie imię po moim i męża tacie) :)
olufal
2005-12-05
11:53:50
Email
Och my tez mielismy niezla burze mozgow bo niby to taka prosta sprawa wybrac imie ale u kobiet to sie wszystko komplikuje! Nie daj boze masz kolezanke czy kolege ktorego nie lubisz to imie od razu odpada z gry ;) My mielismy jeszcze jedno utrudnienie a mianowice musialo to byc imie ktore istnieje i w polskim i francuskim jezyku (maz jest francuzem)Imie dla dziewczynki wybralismy juz dawno temu -Amelia a dla chlopca mialam juz zrzucic odpowiedzialnosc na meza bo wszystkie moje propozycje mu sie nie podobaly-az pewnego dnia szczelilam od niechcenia :"to moze Maksymilian" bedzie francuski Max no i juz tak zostalo.Mam nadzieje ze w piatek na usg wyjdzie w koncu czy bedziemy miec chlopaka czy dziewczynke :) Papatki Ola
polishgirl
2005-12-05
14:28:42
Email
Czesc Olu. Widze ze Ty tez wybrałaś Maksymilian. My chyba tez z męzem się na nie zdecydujemy, mnie podoba sie najbardziej, wszystkie inne męskie imiona wykluczam, chcielismy wcześniej Franciszek lub Jan, ale odpadło ze względuu na nasze "dość" popularne nazwisko. Dl;atego musimy wybrać imie w miarę oryginalne i żeby pasowało do nazwiska, więc prawdopodobna opcja to Maksymilian lub Aleksander, ale czuje że zostaniemy przy Maksiu.
polishgirl
2005-12-05
14:29:30
Email
Czesc Olu. Widze ze Ty tez wybrałaś Maksymilian. My chyba tez z męzem się na nie zdecydujemy, mnie podoba sie najbardziej, wszystkie inne męskie imiona wykluczam, chcielismy wcześniej Franciszek lub Jan, ale odpadło ze względuu na nasze "dość" popularne nazwisko. Dl;atego musimy wybrać imie w miarę oryginalne i żeby pasowało do nazwiska, więc prawdopodobna opcja to Maksymilian lub Aleksander, ale czuje że zostaniemy przy Maksiu.
Basia
2005-12-05
17:44:47
Email
U mnie też był problem z imieniem. Miał być Patryk, Adam lub Łukasz. Potem zostaliśmy przy Adamie. A jak dowiedzieliśmy się że będzie córka chciałam Tatianę lub Ninę. Mąż się jednak nie zgodził i została Dominika. Teraz ma prawie 2 miesiące. Pozdrawiam.
olufal
2005-12-06
08:52:15
Email
Czesc Polishgirl! Ja w piateczek moze sie wreszcie dowiem kto tam mamie w brzuszku buszuje :)Max to fajne imie i pasuje zarowno do malego chlopczyka jak i do duzego przystojniaka ;) Buzka
roma
2005-12-07
22:55:25
Email
A ja mam już Patryczka...Brałam pod uwagę Sebastiana i Miłosza między innymi...pozdrawiam!!!
GG
2005-12-13
08:53:07
Email
Wprawdzie ja juz urodziłam ale nie mielismy wiekszych problemow z wyborem imienia:) Poprostu mąż wypisal na kartce wszystkie imiona jakie mu sie podobaja i ja zrobilam to samo:) Do finalu przeszy imiona ktore sie powtarzaly(bo oboje je np. podalismy) i zostalo moze 10 imion. A potem kazde z nas dawalo punkty od 1-3 poszczegolnym imionom. Bezkonkurencyje wygal Mateusz mial jako jedyny 6 punktow:)
olufal
2005-12-13
08:55:46
Email
polisgirl: Jednak Max zostanie dla Ciebie :)My na 100% bedziemy mieli Amelie :) Pozdrawiam Ola
polishgirl
2005-12-13
12:21:03
Email
Olu, widze że mamy podobne gusta, bo gdyby była dziewczynka to tez zastanawiałam sie nad Amelką, no a że jest chłopiec to najwyraźniej zostanie Max.Teściowi troche sie nie podoba, ale cóż...;-)) Moja siostra ma dwie córeczki: Vanessa i Wiktoria Pozdrowionka
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum