szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin na listopad 2007


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
barb.k
2007-09-09
Email
Mam termin na połowe listopada. Juz teraz mam okropne bole krzyza. Czy ktos jeszcze to ma? Na domiar zlego nie mam wcale apetytu tylko ciagle chce mi sie pic, przez co jestem slaba i mam zawroty glowy.
barb.k
2007-11-15
16:42:52
Email
Hej mamy listopadowe. Nadal czekam na moją pociechę choć termin lada moment bo w sobotę. Wszyscy mi radzą abym się wysypiała ile tylko się da ale ostatnio Julcia daje mi się we znaki i nie moge spać więc czekam na poród jak na lekarstwo :).
majka_76
2007-11-15
18:56:28
Email
Basia, fajnie,że już niedługo powitasz swoje maleństwo na świecie. Ja za miesiąc. termin mam na 23grudnia. Brzuch już przeszkadza,najbardziej w spaniu, bo maluch wtedy ma ochotę na "zabawę" albo ma tak intensywną czkawkę, że cała ja się trzęsę ;) Jak twoje przygotowanie do porodu? Ja się boję jak diabli. A co pakowałaś do torby? Buziaczki, pozdrawiam
barb.k
2007-11-15
19:22:30
Email
Majka masz ciekawy termin porodu:). Moja pociecha również jest bardziej aktywna w nocy. Poród kiedyś był mi straszny ale teraz czekam na niego z utęsknieniem. A co do torby szpitalnej to już dobrze nie pamiętam tak dawno ją pakowałam:). Mogę napisać po powrocie z porodówki :).
Bozena
2007-11-16
12:13:57
Email
hej dziewczyny jak tam samopoczucie przed porodem ;) nigdy sobie niezapomne jak ja sie balam a teraz sie z tego smieje wystarczy sluchac poloznej i pujdzie jak z platka hihi powodzenia dla was
barb.k
2007-11-30
18:35:57
Email
No i juz jests po wszystkim :).
ismenka22
2007-11-30
19:08:21
Email
Basia pisz jak tam malenstwo i w ogole jak bylo:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum