szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin na listopad 2007


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
barb.k
2007-09-09
Email
Mam termin na połowe listopada. Juz teraz mam okropne bole krzyza. Czy ktos jeszcze to ma? Na domiar zlego nie mam wcale apetytu tylko ciagle chce mi sie pic, przez co jestem slaba i mam zawroty glowy.
katarzyna_j
2007-09-09
18:51:13
Email
Witaj! Śmisznie wyszło, że dopiero teraz został założony wątek listopadowy, ale chyba rzeczywiście go nie było. :) Ja urodziłam w sierpniu. Nie miałam takich objawów. Są dziwne. Przy końcówce ciązy brak apetytu i ciągłe pragnienie. Bóle krzyża to standard. Może skontaktuj się z lekarzem? Może masz aż taką anemię?
barb.k
2007-09-10
11:55:01
Email
Nie wiem czy mam anemię bo tu nie dostaje się wyników do reki a lekarz mnie informuje tylko czy wszystko ok czywyniki sa w normie. Niedawno miałam pobierany szpik kostny, gdyż moje wyniki były kiepskie. Teraz wiem że się polepszyły. Następną wizytę mam w środę.
katarzyna_j
2007-09-10
16:44:01
Email
To jak lekarz w środę zignoruje twoje niepokojące objawy, to może skonsultuj się z jakimś innym. Dziwne, że nie dają wyników do ręki.
barb.k
2007-09-12
19:06:47
Email
Lekaż dziś stwierdzil że mój brak apetytu to normalne, ale za to mam krytycznie niski poziom płytek.Mam nadzieje że nie zatrzymaja mnie na jakieś dokładniejsze badania bo w sobotę jedziemy na urlop :).
agnieszka74
2007-09-12
21:15:28
Email
Jak dla mnie to dziwne brak apetytu niemal pod koniec ciązy.. Co innego w pierwszych miesiącach.
Lepiej skonsultuj sie z innym lekarzem a przede wszystkim odbierz wyniki. Masz do tego prawo !
barb.k
2007-09-12
23:17:06
Email
Niestety a anglii służba zdrowia działa zupełnie inaczej niż w Polsce, na szczęście dziś widziałam moje wyniki i wiem jakie były do tej pory zmiany. A teraz mam pytanie z innej dziedziny: kiedy powinnam zacząć kompletować wyprawkę?
pinkie
2007-09-13
08:05:13
Email
Hej, Barb.K . Ja miałam gotową wyprawkę na miesiąc przed terminem. Urodziłam 10 dni prze terminem.
Weronika87
2007-09-15
16:00:47
Email
Ciąża to indywidualna sprawa każdej kobiety. Ja jestem w siódmym miesiącu i również nie mam zbyt dużego apetytu, tym bardziej, że coraz częściej pojawia się uczucie zgagi. Porównaj badania. Jeśli ilość białych krwinek stale rośnie, a czerwone krwinki maleją to organizm przez to staje się coraz bardziej osłabiony i może pojawić się anemia. Lepiej tego nie bagatelizować. Ja niestety tak mam, że białe krwinki mi rosną, a czerwone maleją. Jednakże podobno na to pomagają zielone warzywa, zwłaszcza seler. Tak więc jem to okropieństwo z nadzieją, że wyniki mi się polepszą. Ilość krwinek może się zwiększać bądź zmniejszać w zależności od tego kiedy badania były robione. Jeśli jesteś nawet trochę przeziębiona białe krwinki się zwiększają, czerwone maleją. Mój ginekolog mówi, że mimo iż mam trochę podwyższoną ilość białych krwinek to wszystko jest ok. Teraz idę z nowymi wynikami, na których widać już, że białe krwinki się zwiększają. Zobaczymy co na to teraz powie.
barb.k
2007-10-02
16:48:06
Email
Weronika pocieszyłaś mnie że też nie masz apetytu. Twoje problemy krwinkowe to coś zupełnie innego niż moje bo ja mam zaburzony układ krzepnięcia a co za tym idzie duże niebezpieczeństwo krwotoku w czasie porodu. Na to niestety nie ma wpływu dieta. Jutro mam wizytę u hematologa, zobaczę co mi nowego powie. Oby było lepiej :). Czy masz już wyprawkę?
barb.k
2007-10-04
19:16:09
Email
czy na listopad ma termin tylko 2 osoby? Gdzie się podziewacie mamy?
barb.k
2007-10-09
15:26:03
Email
Gdzie są mamy listopadowe? Ja mam cała ciąże jakieś problemy, teraz muszę leżeć, nuda mi doskwiera. I nawet na forum cisza. Pocieszcie mnie.
marta0309
2007-10-11
12:07:49
Email
basia wytzrymaj jeszcze troszeczke. juz niedlugo na nude nie bedziesz narzekac:) heheheja jestem listopadowa mamą ale z tamtego roku.wiec wylen sie i wyspij sie ile sie tylko da pozniej bedziesz mamusia 24 h na dobe:) trzymam kciuki za ciebie zeby ten czas ci szybciej zlecial. ja tez rok temu czekalam i czekalam a teraz nawet nie wiem kiedy to zlecialo i niedluo trzeba organziowac przycecie urodzinowe:)tzrymaj sie cieplutko
barb.k
2007-10-23
13:13:36
Email
Zbliża się listopad a więc i mój termin jest bliski. Juz nie moge się doczekać kiedy przytulę Julkę, popatrzę na jej twarzyczkę. Tak bym chciała żeby było juz po wszystkim.
marta0309
2007-10-23
22:09:33
Email
basia to juz tuz tuz:) trzymam kciuki kochana.my sie przygotowujemy do pierszych urodzin:) trzymam kciuki za was:)
ulka
2007-10-26
21:49:16
Email
cos mnie przywialo do tego działu , chyba z sentymentu , bo tak jak Marta urdziłam w listopadzie ale rok temu, basia trzymaj sie cieplutko i póki jeszcze mozesz wyspij sie za wszystkie czasy, bo póxniej to juz bedzie kiepsko, ja do tej pory nie spie po nocach, to fakt ostatnie dni sa cięzkie bo to juz czlowiek ma dosyc dzwigania tych kilogramów, ale juz niedlugo bedziecie razem,pozdrawiamy goraco
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum